Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 4 ψήφοι

Iphone6 εχει στραβωσει?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
222 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   applyr

applyr

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/12/2014 - 20:19

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλοι μιλάτε για την κωλότσεπη όταν ο άνθρωπος που το έπαθε και άνοιξε αυτό το θέμα ισχυρίζεται ότι δεν το έβαλε εκεί. :P



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   konkos

konkos

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/12/2014 - 20:25

Προχθες τυχαια ανακαλυψα πως μαλλον εχει στραβωσει το τηλεφωνο
Το χω βιντεοσκοπησει κ στις δυο περιπτωσεις αφησει εξω το εξογκωμα της καμερας
Μηπως ειμαι υπερβολικος;;τα δικα σας ειναι απολυτα επιπεδα;;να το παω στην αντιπροσωπεια με την εγγυηση;;

φιλε θελεις λυση στο προβλημα που σου ετυχε η απλα σου αρεσει η αντιπαραθεση με τους υπολοιπους



#78   antonispap40

antonispap40

    iPH Enthousiast

  • 354 μηνύματα
  • Twitter:@antonispap40
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:antonispap40

Δημοσίευση 13/12/2014 - 20:31

Βρε μπας και το πήρε κάποιος φίλος σου αντι-iPhone-ακιας και δοκίμασε να το λυγίσει;

#79   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1.166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/12/2014 - 20:35

φιλε θελεις λυση στο προβλημα που σου ετυχε η απλα σου αρεσει η αντιπαραθεση με τους υπολοιπους

Φιλε ναι θελησα να μοιραστω αυτο που συνεβη καιαυτο ειναι οτι παρατηρησα τυχαια πως ΝΑΙ εχει στραβωσει ΕΛΑΧΙΣΤΑ χωρις να το βαζω στην κωλοτσεπη οπως συχνα αναφερεται και επισης ανεφερα οτι ναι μου εχει πεσει δυο φορες αλλα ΔΕΝ επαθε τιποτα και επισης αναφερθηκε πως για αυτο δεν σεβομαι το κινητο για το οποιο εδωσα δυο βασικους μισθους επισης να ομολογησω πως του χω πειραξει κ το λογισμικο το χω jailbreak αρα ειναι εντελως ασεβης κατα μερικους εδω..
Θεωρεις πως θελω αντιπαραθεση;αν ναι ζητω συγνωμη....

IPhone 14 pro - Macbook air m2


#80   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 13/12/2014 - 20:35

 

Αυτού θα του το αλλάξουν;; :huh:  :huh:


Αναρτημένη εικόνα


#81   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 13/12/2014 - 20:36

Φιλε ναι θελησα να μοιραστω αυτο που συνεβη καιαυτο ειναι οτι παρατηρησα τυχαια πως ΝΑΙ εχει στραβωσει ΕΛΑΧΙΣΤΑ χωρις να το βαζω στην κωλοτσεπη οπως συχνα αναφερεται και επισης ανεφερα οτι ναι μου εχει πεσει δυο φορες αλλα ΔΕΝ επαθε τιποτα και επισης αναφερθηκε πως για αυτο δεν σεβομαι το κινητο για το οποιο εδωσα δυο βασικους μισθους επισης να ομολογησω πως του χω πειραξει κ το λογισμικο το χω jailbreak αρα ειναι εντελως ασεβης κατα μερικους εδω..
Θεωρεις πως θελω αντιπαραθεση;αν ναι ζητω συγνωμη....

Ειδικά για το Jailbreak εδώ θα σε πάμε στην πυρά..!!Δεν κάνει κανείς.

Συγκεντρώσουυυυ


Αναρτημένη εικόνα


#82   konkos

konkos

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/12/2014 - 20:42

Φιλε ναι θελησα να μοιραστω αυτο που συνεβη καιαυτο ειναι οτι παρατηρησα τυχαια πως ΝΑΙ εχει στραβωσει ΕΛΑΧΙΣΤΑ χωρις να το βαζω στην κωλοτσεπη οπως συχνα αναφερεται και επισης ανεφερα οτι ναι μου εχει πεσει δυο φορες αλλα ΔΕΝ επαθε τιποτα και επισης αναφερθηκε πως για αυτο δεν σεβομαι το κινητο για το οποιο εδωσα δυο βασικους μισθους επισης να ομολογησω πως του χω πειραξει κ το λογισμικο το χω jailbreak αρα ειναι εντελως ασεβης κατα μερικους εδω..
Θεωρεις πως θελω αντιπαραθεση;αν ναι ζητω συγνωμη....

σου εγραψα παραπανω να το παςπισω και νααναφερεις προβλημα με την μπαταρια μην πειςτπτ για στραβωμα ουτε για χτυπημα κατα τα αλλα τι κανει ο καθενας με το τηλ του και ποσο υπολογιζει τα χρηματα που εδωσε ειναι δικο του ζητημα



#83   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 13/12/2014 - 20:43

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλοι μιλάτε για την κωλότσεπη όταν ο άνθρωπος που το έπαθε και άνοιξε αυτό το θέμα ισχυρίζεται ότι δεν το έβαλε εκεί. :P

Ο φίλος δε το βάζει στη κωλοτζέπη, αλλα τις πουλάδες τις έδωσε στο τηλέφωνο...οκ δε κατηγορούμε το παιδί, στον καθένα μπορεί να συμβεί, αλλα αλλο το έγινε απο δικό μου λάθος και άλλο φταίει η Apple επειδή μου έπεσε και στράβωσε.



#84   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 13/12/2014 - 20:45

Εγώ λέω να το περάσεις ένα ΚΤΕΟ να στο κάνουν ζυγοστάθμιση και ευθυγράμμιση και θα είσαι οκ μετά..;)

 

Πέρα απ την πλάκα κάνε ότι λέει ο konkos + πες δεν έπεσε και στράβωσε μπας και σε λυπηθούν και στο αλλάξουν.Ελπίζω να μην έχει μεγάλα χτυπήματα εμφανή βέβαια, γιατί τότε...................


Αναρτημένη εικόνα


#85   konkos

konkos

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/12/2014 - 20:46

Φιλε ναι θελησα να μοιραστω αυτο που συνεβη καιαυτο ειναι οτι παρατηρησα τυχαια πως ΝΑΙ εχει στραβωσει ΕΛΑΧΙΣΤΑ χωρις να το βαζω στην κωλοτσεπη οπως συχνα αναφερεται και επισης ανεφερα οτι ναι μου εχει πεσει δυο φορες αλλα ΔΕΝ επαθε τιποτα και επισης αναφερθηκε πως για αυτο δεν σεβομαι το κινητο για το οποιο εδωσα δυο βασικους μισθους επισης να ομολογησω πως του χω πειραξει κ το λογισμικο το χω jailbreak αρα ειναι εντελως ασεβης κατα μερικους εδω..
Θεωρεις πως θελω αντιπαραθεση;αν ναι ζητω συγνωμη....

σου εγραψα παρα πανω να το πας infoquest και να πεις για μπαταρια και τιποτα για σραβωμα και χτυπημα



#86   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 13/12/2014 - 20:46

Ο φίλος δε το βάζει στη κωλοτζέπη, αλλα τις πουλάδες τις έδωσε στο τηλέφωνο...οκ δε κατηγορούμε το παιδί, στον καθένα μπορεί να συμβεί, αλλα αλλο το έγινε απο δικό μου λάθος και άλλο φταίει η Apple επειδή μου έπεσε και στράβωσε.


Σε αυτο δε βγαζεις ακρη. Πελατης εσπασε το καπακι στο iGlow kit στην τοποθετηση και θεωρει οτι τον εξαπατησα και υποχρεουμαι να του δωσω αλλο. Εγραψε και αρνητικη κριτικη σε facebook και skroutz. Βγαλε εσυ ακρη και συνεννοηση

#87   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 13/12/2014 - 20:48

Σε αυτο δε βγαζεις ακρη. Πελατης εσπασε το καπακι στο iGlow kit στην τοποθετηση και θεωρει οτι τον εξαπατησα και υποχρεουμαι να του δωσω αλλο. Εγραψε και αρνητικη κριτικη σε facebook και skroutz. Βγαλε εσυ ακρη και συνεννοηση

Ναι ρε βασίλη φταίς εσύ γιατί ο άλλος είναι ατσούμπαλος!!!



#88   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 13/12/2014 - 20:51

Καλά συγγνώμη, τι είναι αυτά που λες; Τα προηγούμενα 7 iPhones που τα βάζουν όλοι στις τσέπες γιατί δεν έχουν θέμα;

Μη τρελαθούμε τώρα, εντάξει, είναι ανεπίτρεπτο τόσο ακριβή συσκευή να λυγίζει. Μπορεί να κοροϊδεύουμε τη Samsung και την πλαστικούρα αλλά είναι γελοίο να υπάρχει τέτοιο θέμα σε τέτοια συσκευή.

δεν θα μιλήσω για το 4/4S και πιο παλιά μοντέλα..! όντως ήτανε πολύ καλή η κατασκευή τους και το παραδεχόμαστε όλοι πιστεύω...! από το 5/5S είδαμε μια πιο premium συσκευή από αλουμίνιο πιο ελαφριά και πιο λεπτότερη σε σχέση με τα αλλα μοντέλα.. 

 

να σε ενημερώσω πως έχουνε γίνει αναφορές από iphone 5S που έχει λυγίσει σε τσέπη... ακόμα και η δικια συσκευή περίπου 3 χρονια που έχω παρατήρησα πως είχε λυγίσει ελάχιστα...  φυσικά όμως λόγο του πάχους τις συσκευής είναι αρκετά πιο δύσκολο να λυγίσει το 5/5S

 

τώρα σχετικά με το 6/6+ νομίζω πως μιλάμε για μια φοβερή και premium συσκευή από την apple μόλις 7χιλιοστά πάχος.. που κατασκευάζεται από τιτάνιο και αλουμίνιο..! φυσικά και είναι δεχτώ να λυγίσει η συσκευή σε κάποια τσέπη και γιαυτο θα είναι προτιμότερο να μεταφέρεται την συσκευή σας με κάποιο ασφαλές τρόπο.. παράδειγμα ένα τσαντάκι... η μέσα στο μπουφάν σας..! 
 
βεβαια ύπαρχη και η άλλη περίπτωση να λυγίσει η συσκευή ακόμα και αν την προσεχεις πολύ... αυτό μπορεί να συμβεί με πολύ εύκολο τρόπο.. ακόμα και από ένα πέσιμο που θα είναι χωρίς θήκη.. μια πολύ καλή θήκη προστασίας για το 6/6+ είναι η dualtek τις puregear 
 
φυσικά και αυτή η θήκη απευθύνεται σε άτομα που θέλουνε άψογη προστασία τις συσκευής τους..! για καθημερινή χρηση.. εγώ προσωπικά την έκανα παραγγελια για το plus και την περιμένω...!
 
 


#89   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 13/12/2014 - 20:53

Ναι ρε βασίλη φταίς εσύ γιατί ο άλλος είναι ατσούμπαλος!!!


Στο μυαλο του ομως πιστευει οτι τα εκανε ολα σωστα και φταιει το προιον που εσπασε. Το πιστευει και το λεει, δε μπορει να πει οτι εκανα λαθος χειρισμο και συνεβει. Ετσι γινεται και με το iphone, σου λεει φταινε τα υλικα, φταει η apple, εγω παντως δε φταιω

#90   hal

hal

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/12/2014 - 22:43

Καλά ανώμαλοι είστε? Έχω κινητό και δεν θα το βάλω στην τσέπη? Πως σπάτε όλοι εσείς τις οθόνες για πλάκα και εμείς παλεύουμε χρόνια χωρίς αποτέλεσμα?

Το 5αρι ποιος το λύγισε ο άνθρωπος μπουλντόζα?

Μήπως να αρχίσετε καμιά δίαιτα και να μην κάθεστε με όση ταχύτητα παίρνει πάνω σε κοιλοδοκούς αντί να γράφετε για "θέματα" των συσκευών?



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες