Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 7 ψήφοι

iPhone 6S / Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1057 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#271   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 10/09/2015 - 18:06

Κι επειδη εισαι και ασχετος, δες εδω τι εννοω για τα screnshots.. οταν πατησεις στην εφαρμογη που θελεις, σου την δειχνει σε screenshot ενω ταυτοχρονα την ξαναφορτωνει.. γι αυτο μην το παιζεις εξυπνος, ή τουλαχιστον παιξ'το εκει που σε παιρνει.. οχι σε εμενα
http://forums.macrum...-state.1595894/

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#272   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 10/09/2015 - 18:10

Μη μαλώνετε βρε παιδιά για ένα (οποιοδήποτε) κινητό, για όνομα του Θεού


Behind the Scenes...

#273   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/09/2015 - 18:18

Παιδιά, έτοιμος για την παραγγελία του 6S plus.

Κάτοικος Κύπρου, με κυπριακή πιστωτική κάρτα, άρα δεν ισχύουν τα cc.

Θέλω όμως κάποια βοήθεια για να συμπληρώσω κάποια στοιχεία στο account μου στο apple store.

H παραγγελία και η πληρωμή θα γίνει στο online κατάστημα της apple στην Αγγλία και θα παραδοθεί σε σπίτι φοιτητή που μένει εκεί.

Αν γνωρίζει κάποιος, ας βοηθήσει λίγο.

Εγω πέρσυ που παραδώθηκε σε F2me είχα βάλει στο billing ονονμα διεύθυνση Ελλάδα αλλά επέλεξα χώρα Αμερικη εφόσον δεν υπήρχε επιλογη Ελλ΄δα στο drop down menu. Κανονικα πιστωτικη ελλάδας και delivery τη διευθυνση της F2me (εσυ εκει θα συμπληρώσεις τα στοιχεία του φίλου σου) και προχωράς άνετα. 



#274   anochampions

anochampions

    iPH Contributor

  • 1.077 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 10/09/2015 - 18:23

Εγω πέρσυ που παραδώθηκε σε F2me είχα βάλει στο billing ονονμα διεύθυνση Ελλάδα αλλά επέλεξα χώρα Αμερικη εφόσον δεν υπήρχε επιλογη Ελλ΄δα στο drop down menu. Κανονικα πιστωτικη ελλάδας και delivery τη διευθυνση της F2me (εσυ εκει θα συμπληρώσεις τα στοιχεία του φίλου σου) και προχωράς άνετα. 

 

Βασικά στις πληροφορίες για billing address κόλλησα.

Βάζω τη διεύθυνση μου στην Κύπρο και απλώς επιλέγω μία άλλη χώρα? Ή μήπως πρέπει να βάλω τη διεύθυνση του φίλου που μένει Αγγλία?



#275   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/09/2015 - 18:45

Βασικά στις πληροφορίες για billing address κόλλησα.

Βάζω τη διεύθυνση μου στην Κύπρο και απλώς επιλέγω μία άλλη χώρα? Ή μήπως πρέπει να βάλω τη διεύθυνση του φίλου που μένει Αγγλία?

Εβαλα πλήρη διέυθυνση κανονικά, αλλα στο κουτάκι USA και τηλέφωνο κάτποιο τυχαίο που το δέχεται επέλεξα και μια πολιτεια WA

Στην delivery θα βάλεις τα στοιχεία του φίλου σου ό, τι ισχύει για την παράδοση


Τελευταία επεξεργασία από: AlG, 10/09/2015 - 18:46


#276   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/09/2015 - 18:50

Κι επειδη εισαι και ασχετος, δες εδω τι εννοω για τα screnshots.. οταν πατησεις στην εφαρμογη που θελεις, σου την δειχνει σε screenshot ενω ταυτοχρονα την ξαναφορτωνει.. γι αυτο μην το παιζεις εξυπνος, ή τουλαχιστον παιξ'το εκει που σε παιρνει.. οχι σε εμενα
http://forums.macrum...-state.1595894/

Οι πυρήνες έφτασαν 8 σωστά δέχεσαι ένα 2πυρηνο κινητό με a8 επεξεργαστη να συναγωνίζεται τους 8 σου πυρήνες? Αντε ας πουμε οτι το s6 είναι ανώτερο το κοντράρει στα ισα με πολυ λιγότερους πυρηνες?


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 10/09/2015 - 18:51


#277   anochampions

anochampions

    iPH Contributor

  • 1.077 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 10/09/2015 - 18:52

Ευχαριστώ.

Ακόμα κάτι αν γνωρίζεις ή και κάποις άλλος.

Πέρσι, όταν ε΄κανα την παραγγελία θυμάμαι πως υπήρχε η επιλογή στο λογαριασμό σου για να ενεργοποιήσεις express checkout.

Τώρα δεν το βλέπω πουθενά. Αφαίρεσαν αυτήν την επιλογή?



#278   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 10/09/2015 - 19:11

Κι επειδη εισαι και ασχετος, δες εδω τι εννοω για τα screnshots.. οταν πατησεις στην εφαρμογη που θελεις, σου την δειχνει σε screenshot ενω ταυτοχρονα την ξαναφορτωνει.. γι αυτο μην το παιζεις εξυπνος, ή τουλαχιστον παιξ'το εκει που σε παιρνει.. οχι σε εμενα
http://forums.macrum...-state.1595894/

 

Το χεις καταλαβει φανταζομαι οτι κανει ακριβως το ιδιο και το s6 αν ανοιξεις πανω απο 3 εφαρμογες ε;
Η δεν σου χει τυχει να ανοιξεις τοσες πολλες εφαρμογες και απλα τα λες κουβεντα να γινεται?



#279   pulsedia76

pulsedia76

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 10/09/2015 - 19:14

Εχω 6 plus 128GB νομίζω θα το αφήσω το 6 s plus να περάσει... δεν με νοιάζει η φωτογραφία... εφαρμογες τα παίζει όλα... οπότε πάμε για το Iphone7 plus..... άνετα όμως...



#280   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 10/09/2015 - 19:15

Οι πυρήνες έφτασαν 8 σωστά δέχεσαι ένα 2πυρηνο κινητό με a8 επεξεργαστη να συναγωνίζεται τους 8 σου πυρήνες? Αντε ας πουμε οτι το s6 είναι ανώτερο το κοντράρει στα ισα με πολυ λιγότερους πυρηνες?

Μα ποιος ειπε οτι οι πυρηνες ειναι το θεμα; ολη η ιστορια ειναι το optimisation hardware/software και η Apple ειναι πολυ καλη σε αυτο.. ειπε κανεις το αντιθετο; παλι αρχισατε με τους πυρηνες και τα σχετικα;

#281   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 10/09/2015 - 19:16

Το χεις καταλαβει φανταζομαι οτι κανει ακριβως το ιδιο και το s6 αν ανοιξεις πανω απο 3 εφαρμογες ε;
Η δεν σου χει τυχει να ανοιξεις τοσες πολλες εφαρμογες και απλα τα λες κουβεντα να γινεται?

Πηγαινε δες το βιντεο και παρακολουθα ποσες ανοιξα.. δεν σε αφηνει το iphone να φορτωσεις βιντεο αν δεν το συνδεσεις για συγχρονισμο με το itunes?

#282   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 10/09/2015 - 19:29

GIF-Big-Bag-of-Popcorn.gif?gs=a



#283   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 10/09/2015 - 19:58

Πηγαινε δες το βιντεο και παρακολουθα ποσες ανοιξα.. δεν σε αφηνει το iphone να φορτωσεις βιντεο αν δεν το συνδεσεις για συγχρονισμο με το itunes?

1ον) Μαλλον δεν εχεις δει iPhone ουτε σε φωτογραφια βαση αυτων που γραφεις
2ον) Στη συσκευη του βιντεο μου μυριζει rooting
3ον) Αυτο που δειχνει το βιντεο ειναι το φοβερο multitasking; Μας δουλευεις;
Μου εχεις ανοιξει ολες τις native εφαρμογες μαζι δυο 3rd party της πλακας και το καυχεσαι για κατορθωμα; Συγνωμη που το λεω αλλα στο iPhone 4S μου (με 512 ram) μπορω να ανοιξω ολες τις native εφαρμογες (καμια 20αρα) μαζι με το facebook app και να μην κανει ουτε ενα refresh στην εναλλαγη...
Αν θες να δεις αν αντεχει σοβαρο multitasking ανοιξε 3-4 3d party εφαρμογες βαρβατες (1-2gb) να δεις ποσα απιδια πιανει ο σακος...


#284   technomonster

technomonster

    iPH Elite Poster

  • 1.908 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 10/09/2015 - 19:59

Ήρεμα..

 



#285   turbomakis

turbomakis

    iPH Contributor

  • 900 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/09/2015 - 20:12

Ήρεμα..

 

Αυτός ο βλάκας ενώ ήταν τα πήγαινε καλά με τα βίντεο, μετά άρχισε και κατέστρεφε τα iPhone! Μάλλον δεν θα είχε τις προβολές που ήθελε!

Sorry για το off!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες