Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 6 ψήφοι

Leupay κάρτα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
124 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 25/06/2016 - 16:21

Άμα είναι να βελτιώσεις την υπηρεσία να μας δώσεις και μερίδιο. Τζάμπα θα δουλεύουμε για να τα κονομάτε άλλοι?

 

Τώρα σοβαρά και "ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ" ένα έντονο "πρόβλημα" της Leupay είναι ο τρόπος που βάζει τους "εργαζόμενούς" της να την προωθούν στα "ΦΟΡΟΥΜ".



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   Braker

Braker

    Advanced Member

  • 441 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 26/06/2016 - 11:25

η leupay δε βαζει κανενα εργαζομενο.... αμα σε ενοχλει το τοπικ, εγω, αυτα που γραφω κτλ.... ξερεις τωρα... τα γνωστα.... ban, delete, kick, block κτλ... για να νιωσεις καλυτερα... εγω αυτο που ηθελα να κανω... το εκανα-πετυχα... τη καλημερα μου απο το Μονακο. ;-)

Συνημμένο αρχείο  Image1466933017.100070.jpg   284,74KB   47 λήψεις


Sent from my iPhone using Tapatalk

#63   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 28/06/2016 - 18:00

Είσαι ωραίος...

 

"Εγώ αυτό που ήθελα το πέτυχα"...

 

Στο χωρίο μου το λένε "στην υγειά των κορόιδων"...



#64   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 28/06/2016 - 18:56

Μολις εστειλα βιογραφικο στη Leupay. Αμα σας εχει εκει περα, I want in!

#65   Braker

Braker

    Advanced Member

  • 441 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 28/06/2016 - 20:24

Είσαι ωραίος...

"Εγώ αυτό που ήθελα το πέτυχα"...

Στο χωρίο μου το λένε "στην υγειά των κορόιδων"...


φυσικα... να κανω γνωστη την υπηρεσια και να αρχισει ο κοσμος να την εμπιστευεται (πραγμα το οποιο εγινε)

να ξερεις και εσυ και οι "χωριατες" πως κοροιδα υπαρχουν οταν πληρωνουν για κατι και αυτο δεν ανταποκρινεται στις προσδοκιες τους...... η LeuPay ειναι δωρεαν για ολους και αυτα που λεει τα κανει ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

#66   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 29/06/2016 - 00:37

Εντελώς δωρεάν τι να λέμε.

 

Με εξαίρεση μερικές προμήθειες που "εντέξει μωρέ, δεν είναι και τόσες"...

 

Όσο για το "χωριάτες", κάποιοι έχουν την καταγωγή ους καμάρι τους όσο και αν σου φαίνεται περίεργο.

Παρόλα αυτά, την επόμενη φορά που θα χρησιμοποιήσεις υποτιμητικό χαρακτηρισμό (μιας και με τέτοιο τρόπο το χρησιμοποιείς) προς άλλα μέλη του φόρουμ, η συζήτησή μας εδώ δεν θα παραμείνει απλά στο πόσα χρεώνει η "δωρεάν" Leupay τους πελάτες της.



#67   Braker

Braker

    Advanced Member

  • 441 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 29/06/2016 - 08:55

Εντελώς δωρεάν τι να λέμε.

Με εξαίρεση μερικές προμήθειες που "εντέξει μωρέ, δεν είναι και τόσες"...

Όσο για το "χωριάτες", κάποιοι έχουν την καταγωγή ους καμάρι τους όσο και αν σου φαίνεται περίεργο.
Παρόλα αυτά, την επόμενη φορά που θα χρησιμοποιήσεις υποτιμητικό χαρακτηρισμό (μιας και με τέτοιο τρόπο το χρησιμοποιείς) προς άλλα μέλη του φόρουμ, η συζήτησή μας εδώ δεν θα παραμείνει απλά στο πόσα χρεώνει η "δωρεάν" Leupay τους πελάτες της.



αν καποιος θελει να χρησιμοποιει την υπηρεσια βαζοντας χρηματα στο λογαριασμο του (ή να του βαζουν τριτοι) και κανει μονο αγορες απο φυσικα ή ηλεκτρονικα καταστηματα το κοστος του εμβασματος απο ebanking Ελληνικης τραπεζας ειναι 1€ και η χρηση της καρτας για τις αγορες ειναι φυσικα δωρεαν.

για πες μου για τις αλλες προμηθειες που σε ενοχλουν ;;;

Τελευταία επεξεργασία από: Braker, 29/06/2016 - 08:56


#68   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 29/06/2016 - 09:12

Εσύ δουλεύεις για τη Leupay, εγώ θα αναλύσω τις υπηρεσίες της?



#69   Braker

Braker

    Advanced Member

  • 441 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 29/06/2016 - 09:24

Εσύ δουλεύεις για τη Leupay, εγώ θα αναλύσω τις υπηρεσίες της?


εσυ λες οτι υπαρχουν πολλες προμηθειες και θελω να πιστευω πως το λες γιατι δεν εχεις καταλαβει οτι παρεχει αρκετες περισσοτερες δυνατοτητες απο αλλες υπηρεσιες (οπως revolut, n26). παραπανω σου εγραψα για το κοστος 1€ του εμβασματος απο ελληνικη τραπεζα (το οποιο ισχυει για ολους και οχι μονο για τη LeuPay).

παμε τωρα στα υπολοιπα...

σε ενοχλει η προμηθεια αναληψης ΔΙΑΣ απο τα ΑΤΜ (2€ για ποσα εως 300€ και 4€ για ποσα ανω των 300€) με οριο 1.000€ / μερα ;;;

σε ενοχλει το κοστος εμβασματος (3€ ανεξαρτητως ποσου) απο τον ατομικο LeuPay IBAN λογαριασμο προς αλλους IBAN λογαριασμους εντος SEPA χωρων ;;;

γιατι αυτες οι 2 ειναι οι βασικες extra προμηθειες που ισχυουν μονο αν ο χρηστης κανει τις αντιστοιχες κινησεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#70   alfisti7

alfisti7

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/06/2016 - 16:44

καλησπερα εκανα σημερα την εγγραφη εστειλα και τα ενγραφα για ταυτοποιηση παραγγειλα και την καρτα με ταχυδρομειο οχι κουριερ (δε ξερω ποσες μερες θα κανει να ερθει) απλα να ρωτησω τωρα για να κανω καποια αγορα απο εξωτερικο πρεπει να περιμενω την καρτα πρωτα η μας δινουν κανα αριθμο? και κατι ακομα εχω Πειραιως visa debit θα μπορω να μεταφερω απο εκει στην  Leupay. ευχαριστω



#71   Braker

Braker

    Advanced Member

  • 441 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 29/06/2016 - 16:54

καλησπερα εκανα σημερα την εγγραφη εστειλα και τα ενγραφα για ταυτοποιηση παραγγειλα και την καρτα με ταχυδρομειο οχι κουριερ (δε ξερω ποσες μερες θα κανει να ερθει) απλα να ρωτησω τωρα για να κανω καποια αγορα απο εξωτερικο πρεπει να περιμενω την καρτα πρωτα η μας δινουν κανα αριθμο? και κατι ακομα εχω Πειραιως visa debit θα μπορω να μεταφερω απο εκει στην  Leupay. ευχαριστω

 

Kαλησπέρα, με ταχυδρομειο θα σου αργήσει 7-10-20 μέρες... αναλογα... για έκδοση virtual κάρτας ώστε να κάνεις άμεσα αγορές και αν έχεις iphone ή android μπορείς να κατεβάσεις την εφαρμογή LeuPay Wallet. 

iPhone: https://itunes.apple...1077665574?mt=8

 

Android: https://play.google....u.leupost&hl=en

 

Για σύνδεση Ελληνικής κάρτας ώστε να μεταφέρεις άμεσα χρήματα στη κάρτα σου μπορείς να συνδέσεις μονο MasterCard ή της Eurobank ή της Πειραιώς ή της Alpha Bank (για κάποιο περίεργο λόγο δεν περνάνε οι VISA και όλες οι κάρτες της Εθνικής)

 

Να ξέρεις πως υπάρχει και το helpdesk της LeuPay στο support@leupay.eu ή στο τηλ +352 27516565 (ζήτα να μιλήσεις με τη Λυδία... μιλάει Ελληνικά)

Επίσης πολλές απαντήσεις σε μελλοντικές απορίες μπορείς να βρείς και στο αντίστοιχο forum του insomnia μιας και εκει γράφουν αρκετοί χρήστες της υπηρεσίας: http://www.insomnia....upost/page-131?


Τελευταία επεξεργασία από: Braker, 29/06/2016 - 17:02


#72   alfisti7

alfisti7

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/06/2016 - 17:03

ευχαριστω για τις πληροφοριες το κακο ειναι οτι εχω mastercard debit της εθνικης και visa debit της πειραιως αρα απο καρτες ατυχησα μαλλον, δεν ξερω αν μπορω να μεταφερω απο Viva mastercard ελληνικη? κατεβασα και την εφαρμογη στο android μα δε ξερω που βρισκω τον virtual αριθμο της καρτας....



#73   Braker

Braker

    Advanced Member

  • 441 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 29/06/2016 - 17:07

ευχαριστω για τις πληροφοριες το κακο ειναι οτι εχω mastercard debit της εθνικης και visa debit της πειραιως αρα απο καρτες ατυχησα μαλλον, δεν ξερω αν μπορω να μεταφερω απο Viva mastercard ελληνικη? κατεβασα και την εφαρμογη στο android μα δε ξερω που βρισκω τον virtual αριθμο της καρτας....

 

νομιζω με τη viva mastercard μπορείς να κάνεις δουλεια. στο cards και μετα στο virtual card details μπορεις να δεις τον αριθμο της virtual mastercard που σου παρεχει η εφαρμογη.



#74   alfisti7

alfisti7

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/06/2016 - 17:53

νομιζω με τη viva mastercard μπορείς να κάνεις δουλεια. στο cards και μετα στο virtual card details μπορεις να δεις τον αριθμο της virtual mastercard που σου παρεχει η εφαρμογη.

τη βρηκα τη virtual ενταξει απλα οταν εκανα προσθηκη την Viva wallet mastercard δε μου την εκανε verify μου ελεγε να δοκιμασω ξανα αργοτερα στη συνεχεια προσπαθησα να στειλω απο την καρτα μου την viva 15 ευρω μα μου εγραφε οτι η καρτα μου αρνηθηκε τη μεταφορα...να υποθεσω οτι ουτε τη viva mastercard υποστηριζει?



#75   Braker

Braker

    Advanced Member

  • 441 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 29/06/2016 - 17:57

τη βρηκα τη virtual ενταξει απλα οταν εκανα προσθηκη την Viva wallet mastercard δε μου την εκανε verify μου ελεγε να δοκιμασω ξανα αργοτερα στη συνεχεια προσπαθησα να στειλω απο την καρτα μου την viva 15 ευρω μα μου εγραφε οτι η καρτα μου αρνηθηκε τη μεταφορα...να υποθεσω οτι ουτε τη viva mastercard υποστηριζει?

 

δοκιμασε να κανεις σωστα verify τη καρτα... εναλλακτικα βεβαια μπορεις να κανεις ή να σου κανουν και εμβασμα στον λογαγριασμο σου αφου εχεις δικο σου IBAN και τα χρηματα θα τα δεις μεσα σε 2-3 εργασιμες.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες