Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 2 ψήφοι

Επαφές άλλου πελάτη


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
34 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/09/2018 - 16:11

Οκ αποσύρομαι η ακόμα καλύτερα,i rest my case.Ευχομαι να βρεις λύση στο πρόβλημα σου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 14/09/2018 - 16:21

Ξεκίνησα να τους χρωστάω μετά από 4 μήνες αφού έχασα τη δουλειά μου,πριν και για 8,5 χρόνια που ήμουν πελάτης τους δεν τους χρωστούσα €...
Μια χαρά εικόνα του CRM είχα αφού επειδή δεν είχα ακόμα κωδικούς μου είχε δώσει το αφεντικό τους δικούς του...
Βιάζεστε πολύ για συμπεράσματα και δεν έχετε Καν τη πλήρη εικόνα...
Όσο για το ηχητικό που αφαιρέθηκε έστειλα με pm την αίτηση που είχα κάνει για τις κλήσεις που έχω στα χέρια μου και απέδειξα ότι της κατέχω με νόμιμο τρόπο και όχι με υποκλοπή όπως κακώς υπονοήθηκε έστω από το mod.

Δική μου παρανόηση...γιατί έγραψες οτι πλέον η καρτέλα σου είναι ανενεργή και υπέθεσα οτι για να το γνωρίζεις θα το είχες δει ενώ εργαζόσουν στο κατάστημα.

Τελοσπάντων δεν ειμαί δικηγόρος και δεν μπορώ να σε βοηθήσω νόμικά...όχι οτι έχω καταλαβεί και τι προσπαθείς εν τέλη να πετύχεις με όλα αυτά βέβαια.



#33   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.454 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 14/09/2018 - 16:25

Δική μου παρανόηση...γιατί έγραψες οτι πλέον η καρτέλα σου είναι ανενεργή και υπέθεσα οτι για να το γνωρίζεις θα το είχες δει ενώ εργαζόσουν στο κατάστημα.
Τελοσπάντων δεν ειμαί δικηγόρος και δεν μπορώ να σε βοηθήσω νόμικά...όχι οτι έχω καταλαβεί και τι προσπαθείς εν τέλη να πετύχεις με όλα αυτά βέβαια.

Τι προσπαθώ να πετύχω,να τα δει κάποιος δικηγόρος που επιθυμεί να αναλάβει την υπόθεση αφού ενημερωθεί λεπτομερώς και αν δεν μπορέσω να βρω απλά να τους ξεφτυλισω δείχνοντας στον κόσμο τις τακτικές τους όπως με ξεφτίλισαν και αυτοί.

#34   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.454 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 31/10/2018 - 17:10

Κλειδώσετε το το θέμα αφού μου αφαιρέσατε το ηχητικό ακόμα και όταν σας απέδειξα με έγγραφα ότι έχει αποκτηθεί νόμιμα.Και για το θέμα αν μπορώ να το κάνω ανάρτηση στην αίτηση δεν υπάρχει γραπτός περιορισμός για τη χρήση του.
Έτσι κι αλλιώς από Δευτέρα αρχίζουν οι καταγγελίες στην αρχή προστασίας προσωπικών δεδομένων για τις κλήσεις του τρίτου πελάτη και τις επαφές.

#35   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2018 - 19:50

Δεν υπάρχει λόγος να κλειδωθεί.θα ήθελα να μάθω την εξέλιξη του προβληματος.μακαρι να δικαιωθείς και να βγούμε εμείς,οι λάθος.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες