Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αν δεν υπήρχε το jailbreak θα αγοράζατε το iPhone?Και αν ναι γιατί


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
67 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Αν δεν υπήρχε το jailbreak θα αγοράζατε το iPhone?Και αν ναι γιατί

Αν δεν υπήρχε το jailbreak θα αγοράζατε το iPhone?Και αν ναι γιατί

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#61   aromeo

aromeo

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/06/2010 - 08:35

Τσαμπα τα λετε ολα αυτα....η apple η ιδια δινει το jailbreak :) Μονο ετσι κανει τον κοσμο να ασχολειται.Να εχει ενδιαφερον να κανω εκεινο το αλλο κλπ :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   Nexecreap

Nexecreap

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/06/2010 - 08:42

Και εγώ άνετα θα το αγόραζα και να μην υπήρχε Jailbreak. Τώρα στο 4 σκέφτομαι να το αφήσω χωρίς. Δεν νομίζω ότι θα μου λείψει κάτι, εκτός από το wifi-sync. Ας ελπίσουμε πως η Apple δεν θα το αργήσει πολύ!

#63   aromeo

aromeo

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/06/2010 - 08:49

Guys sorry again but greek on my mac works 'sometime'.
I thought that i did jailbreak in my iOS 4 for themes :P I don't need it for anything else.Ah and for categories :)

#64   iFear

iFear

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/08/2010 - 15:14

ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΑ iPhone ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ JAILBREAK.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΤΗΝ "ΣΠΑΣΕΙ".ΤΟ iPhone ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ SMARTPHONE ΜΕ ΤΟΣΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟ JAILBREAK ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΟΘΑΥΜΑΣΤΟ...

#65   popcornito24

popcornito24

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/08/2010 - 15:39

Εγώ πάντως παιδιά το 4 θα το πάρω βγει δεν βγει το jailbreak.Πιστεύω καλύπτει ανάγκες που πριν έπρεπε να κάνεις jailbreak για να τα έχεις(στα προηγούμενα iphone).Όσο για τις εφαρμογές αυτά που μ'ενδιαφέρουν στην τελική να τα πληρώσω.

#66   liana88

liana88

    iPH Member

  • 343 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 01/08/2010 - 15:52

Ούτε καν.... ;) Έχει τις 10πλάσιες δυνατότητες μετά το jb (ειδικά όταν πήρα εγώ το 3GS που ήταν στην 3.1.3)
Και ας μην αρχίσω πάλι να λέω (και γίνω βαρετή) για τα πράγματα που σε όλα τα κινητά θεωρούντε δεδομένα και τα iPhone για να τα έχουν πρέπει να είναι jb.
Για αυτό ψηφίζω jb δαγκωτό :P και έχω τα πάντα στο κινητό μου... ;)

#67   popcornito24

popcornito24

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/08/2010 - 16:01

Ούτε καν.... ;) Έχει τις 10πλάσιες δυνατότητες μετά το jb (ειδικά όταν πήρα εγώ το 3GS που ήταν στην 3.1.3)
Και ας μην αρχίσω πάλι να λέω (και γίνω βαρετή) για τα πράγματα που σε όλα τα κινητά θεωρούντε δεδομένα και τα iPhone για να τα έχουν πρέπει να είναι jb.
Για αυτό ψηφίζω jb δαγκωτό :P και έχω τα πάντα στο κινητό μου... ;)



Ελπίζω να μην σε άκουσε το iphone σου και στεναχωρηθεί :D

#68   liana88

liana88

    iPH Member

  • 343 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 01/08/2010 - 16:09

Πιστεύω είναι αμοιβαία τα αισθήματα και αναγνωρίζει πως ότι του κάνω είναι για το καλό του χαχαχα :P :P :P




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες