Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1576   SunOfABeach

SunOfABeach

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 07:34

Με το ξημέρωμα της καινούριας μέρας, εύχομαι:
1) Όλοι, μα όλοι ανεξαιρέτως, οι ενδιαφερόμενοι, να αποκτήσουν, ο καθένας το δικό του iPhone4, ανεξάρτητα το κατά πόσο τους είναι οικονομικά εφικτό.
2) Ποτέ, μα ποτέ ξανά, να μη χρειαστεί να αντιμετωπίσουμε καταστάσεις σαν τη φετινή -που ζούμε- και σαν την αντίστοιχη περσινή με το 3GS που (ξανα)ζήσαμε.
3) Λιγότερη εκμετάλλευση, καλύτερη αντιμετώπιση και, πάνω απ' όλα, σεβασμός στο πρόσωπό μας, από όλους τους ιθύνοντες (από την Apple, μέχρι το προσωπικό των καταστημάτων που απευθυνόμαστε).
Ραντεβού του χρόνου πια, με το επόμενο iPhone!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1577   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 27/08/2010 - 07:34

Στη Δανια αυτοι που το πηγαν στο πιο χαλαρο και θα δουμε μηπως πεσουν οι τιμες ...κτλ...ακομα το περιμενουν.....


Ωραία, περιμένουν,να συμφωνήσω μαζί σου.Η ερώτησή μου είναι: Και λοιπόν ? ? ? Υπάρχει λόγος να μας πιάνει πρεμούρα να το αποκτήσουμε...?
Και αν το αποκτήσουμε λίγο αργότερα τι έγινε ? ? ? Ανταγωνιζόμαστε ποιος θα το αποκτήσει πρώτος ? Θα «πουλήσει μούρη» κανείς σε κανένα ?
Αν το πάρω Οκτώβρη τι θα γίνει δηλαδή ? Θα χάσει την αξία του το προιόν ? ? Ας είμαστε λίγο πιο σοβαροί και μετρημένοι...!!!!

#1578   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 27/08/2010 - 07:35

Ωραία, περιμένουν,να συμφωνήσω μαζί σου.Η ερώτησή μου είναι: Και λοιπόν ? ? ? Υπάρχει λόγος να μας πιάνει πρεμούρα να το αποκτήσουμε...?
Και αν το αποκτήσουμε λίγο αργότερα τι έγινε ? ? ? Ανταγωνιζόμαστε ποιος θα το αποκτήσει πρώτος ? Θα «πουλήσει μούρη» κανείς σε κανένα ?
Αν το πάρω Οκτώβρη τι θα γίνει δηλαδή ? Θα χάσει την αξία του το προιόν ? ? Ας είμαστε λίγο πιο σοβαροί και μετρημένοι...!!!!

εσυ φιλε μου το πηρες ?

#1579   Apowen

Apowen

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 07:38

Αμα εχεις χρονο κοιτα το link με τις τιμες εδω .....οπου 1€ = 7,5 kr Dkk

#1580   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 27/08/2010 - 07:39

εσυ φιλε μου το πηρες ?


Όχι!!!Θα κοιτάξω να το πάρω αλλά αν δεν βρω...δεν θα σκάσω κιόλας!!! Ούτε θα γράφω σελίδες επί σελίδων-σε fora εννοώ-για το που θα το βρω και να «αναστατώσω» τον κόσμο όλο για το εν λόγω τηλέφωνο!!!!Δεν λέω,είναι ωραίο,είναι εντυπωσιακό,χρήσιμο κλπ αλλά όχι και τέτοια τρέλα πια!!!!Είμαι με το 3G[S] μου και όλα οκ.

#1581   Apowen

Apowen

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 07:40

Sorry ρε φιλε δεν θελω να πω αυτο...Θελω να πω οτι θα περιμενουν αρκετο καιρο ...Στη Δανια ειναι ειδη στην αναμονη για Νοεμβριο.........

#1582   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 27/08/2010 - 07:49

Sorry ρε φιλε δεν θελω να πω αυτο...Θελω να πω οτι θα περιμενουν αρκετο καιρο ...Στη Δανια ειναι ειδη στην αναμονη για Νοεμβριο.........


Μα δεν διαφωνώ,δεν χρειάζεται να ζητάς συγγνώμη για κάτι.Προς θεού,κουβεντούλα κάνουμε δεν επιπλήττω κάποιον...απλά θεωρώ ότι σε τέτοιες εποχές που τα προβλήματα γύρω μας γιγαντώνονται επικίνδυνα, το να μας πιάνει πρεμούρα για ένα υπερ-τηλέφωνο πανάκριβο και με ωραίο design και ένα σωρό άλλα,δηλώνει ή ότι όλη μας ζωή είναι «κενή» και ασχολούμαστε νυχθημερόν με το πότε θα πάρουμε το iphone 4 για να τη γεμίσουμε, ή ότι είμαστε τόσο αναίσθητοι και ακόμα δεν έχουμε όχι μονό συνειδητοποιήσει τι μας συμβαίνει αλλά και το τι πρόκειται να μας συμβεί!!! Γι'αυτό έγραψα παραπάνω ας είμαστε λίγο πιο «μετρημένοι». Έχουμε γεμίσει σελίδες επί σελίδων στο forum να γράφουμε την «παράνοιά» μας για το πως θα το αποκτήσουμε και που και πόσο και ένα σωρό άλλα...τα οποία ανακυκλώνονται συνεχώς!!!
Τέλος πάντων,επειδή φεύγω off topic και σέβομαι το εν λόγω τopic δεν θα γράψω κάτι άλλο!!!Λίγη ψυχραιμία απλώς προτείνω και τίποτε περισσότερο...

#1583   Apowen

Apowen

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 07:49

οκ...παντως αμα θελεις ...μπορω να σου βρω απο δανια σε πολυ καλη τιμη....

Τελευταία επεξεργασία από: Apowen, 27/08/2010 - 07:51


#1584   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 27/08/2010 - 07:53

Μα δεν διαφωνώ,δεν χρειάζεται να ζητάς συγγνώμη για κάτι.Προς θεού,κουβεντούλα κάνουμε δεν επιπλήττω κάποιον...απλά θεωρώ ότι σε τέτοιες εποχές που τα προβλήματα γύρω μας γιγαντώνονται επικίνδυνα, το να μας πιάνει πρεμούρα για ένα υπερ-τηλέφωνο πανάκριβο και με ωραίο design και ένα σωρό άλλα,δηλώνει ή ότι όλη μας ζωή είναι «κενή» και ασχολούμαστε νυχθημερόν με το πότε θα πάρουμε το iphone 4 για να τη γεμίσουμε, ή ότι είμαστε τόσο αναίσθητοι και ακόμα δεν έχουμε όχι μονό συνειδητοποιήσει τι μας συμβαίνει αλλά και το τι πρόκειται να μας συμβεί!!! Γι'αυτό έγραψα παραπάνω ας είμαστε λίγο πιο «μετρημένοι». Έχουμε γεμίσει σελίδες επί σελίδων στο forum να γράφουμε την «παράνοιά» μας για το πως θα το αποκτήσουμε και που και πόσο και ένα σωρό άλλα...τα οποία ανακυκλώνονται συνεχώς!!!
Τέλος πάντων,επειδή φεύγω off topic και σέβομαι το εν λόγω τopic δεν θα γράψω κάτι άλλο!!!Λίγη ψυχραιμία απλώς προτείνω και τίποτε περισσότερο...

φιλε μου εσυ το πηρες?

Τελευταία επεξεργασία από: hercules, 27/08/2010 - 07:53


#1585   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 27/08/2010 - 07:54

Sorry ρε φιλε δεν θελω να πω αυτο...Θελω να πω οτι θα περιμενουν αρκετο καιρο ...Στη Δανια ειναι ειδη στην αναμονη για Νοεμβριο.........


Κανένα πρόβλημα βρε...και να περιμέναμε και τι έγινε ? Θα γίνουμε καλλίτεροι σε κάτι αποκτώντας το άμεσα ? ? Είμαστε χειρότεροι αν το αποκτήσουμε αργότερα ? ? Όλος ο υπόλοιπος βίος μας είναι οκ και το iphone θα μας σώσει από κάτι ? Είναι ο «σωτήρας» της ανιαρής μας καθημερινότητας ?Δεν νομίζω...ή τουλάχιστον, δεν θέλω να νομίζω!!!

οκ...παντως αμα θελεις ...μπορω να σου βρω απο δανια σε πολυ καλη τιμη....


Σ'ευχαριστώ για την πρόθεσή σου.Θα περιμένω να το πάρω από Ελλάδα και αν το πάρω αργότερα...πίστεψέ με δεν θα σκάσω κιόλας,μου είναι σχεδόν αδιάφορο!!!


φιλε μου εσυ το πηρες?


Σου έχω απαντήσει λίγο παραπάνω, όχι αγαπητέ δεν το έχω προμηθευτεί ακόμα!!!Όποτε τύχει θα το πάρω...

Τελευταία επεξεργασία από: Christos75, 27/08/2010 - 07:57


#1586   Apowen

Apowen

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 07:57

φιλε μου εσυ το πηρες?

Ναι ....και ειναι οντως απαιχτο.....μολις το παρεις στα χερια σου θα καταλαβεις τι λεω...

#1587   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 27/08/2010 - 07:59

Ναι ....και ειναι οντως απαιχτο.....μολις το παρεις στα χερια σου θα καταλαβεις τι λεω...


Μα δεν διαφωνώ ότι είναι κομψοτέχνημα και στολίδι της τεχνολογίας...ως προς την «επερχόμενη παράνοια» διαφωνώ,όχι ως προς την ποιότητά του!!!Απλά επειδή είμαστε off topic θα πάψω να συνεχίζω τα σχόλια διότι «εκμεταλλευόμαστε» λάθος χώρο!!!

Τελευταία επεξεργασία από: Christos75, 27/08/2010 - 08:00


#1588   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 27/08/2010 - 07:59

Κανένα πρόβλημα βρε...και να περιμέναμε και τι έγινε ? Θα γίνουμε καλλίτεροι σε κάτι αποκτώντας το άμεσα ? ? Είμαστε χειρότεροι αν το αποκτήσουμε αργότερα ? ? Όλος ο υπόλοιπος βίος μας είναι οκ και το iphone θα μας σώσει από κάτι ? Είναι ο «σωτήρας» της ανιαρής μας καθημερινότητας ?Δεν νομίζω...ή τουλάχιστον, δεν θέλω να νομίζω!!!



Σ'ευχαριστώ για την πρόθεσή σου.Θα περιμένω να το πάρω από Ελλάδα και αν το πάρω αργότερα...πίστεψέ με δεν θα σκάσω κιόλας,μου είναι σχεδόν αδιάφορο!!!




Σου έχω απαντήσει λίγο παραπάνω, όχι αγαπητέ δεν το έχω προμηθευτεί ακόμα!!!Όποτε τύχει θα το πάρω...

οκ σορρυ :)

#1589   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:01

οκ σορρυ :)


Δεν υπάρχει λόγος για συγγνώμη αγαπητέ Ηρακλή.Απλά παράθεση απόψεων,τίποτε περισσότερο,τίποτε λιγότερο!!!

#1590   kopromax

kopromax

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:kopromax

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:02

http://www.e-cosmote...Συσκευές iPhone

μπηκε και στην κοσμοτε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 15

0 μέλη, 15 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες