Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1591   chrispe

chrispe

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:chrispel

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:03

ετσι για τους ενδιαφερομενους υπαρχει ενα τελευταίο κομματι στο oteshop παπάφη

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1592   Leonidas25

Leonidas25

    iPH Contributor

  • 1.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:10

http://www.e-cosmote.gr/cosmote/eshop.portal?_nfpb=true&_pageLabel=Iphone&categoryId=CP00-CP00-CP00-CP162&subcategoryId=CP00-CP00-CP00-CP165&_windowLabel=portlet_66_13&portlet_66_13_actionOverride=%2Fportlets%2Feshop%2FeshopWizard%2FshowIphoneHandsets&subcategoryName=%CE%A3%CF%85%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%85%CE%AD%CF%82+iPhone

μπηκε και στην κοσμοτε.


Ξερετε αμα μπορω να το αγορασω απο εδω χωρις συνδεση και να το πληρωσω με δοσεις ?

Τελευταία επεξεργασία από: Leonidas25, 27/08/2010 - 08:11


#1593   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:13

καταστημσ στα Β.Π. απο της 12 00 και μετα θα ενημερωσει τον κοσμο που ειναι στην λιστα (του σιντλερ) για να παραλβουν το ποθητο μηλαρακι

#1594   crimen

crimen

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:crimen7

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:29

Η voda με ένα απλό email μας ενημερώνει για την φόρμα ενδιαφέροντος που κάναμε στην ιστοσελίδα της; το οποίο δεν λέει τίποτα το ουσιαστικό..ο,τί απλά ήρθε κ να το αγοράσουμε.ένα απλό flyer έστειλε για email. ωραίοι... :mad:

#1595   condorian

condorian

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Twitter:@Hadokoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:36

καταστημσ στα Β.Π. απο της 12 00 και μετα θα ενημερωσει τον κοσμο που ειναι στην λιστα (του σιντλερ) για να παραλβουν το ποθητο μηλαρακι


Τωρα το πηρα αυτο που ειχα κανει κρατηση απο OTESHOP Νεα Σμυρνη. Δευτερα απογευμα ειπανε οτι να παρουν σε αλλον, αν υπαρχουν διαθεσιμα κομματια.

Εχω παρει και το Otterbox commuter series θηκη και του παει και το προστατευει.

c

#1596   watchdog

watchdog

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Twitter:@watchd0g
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:watchdog.gr

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:39

Καλημέρα κι από μένα, μόλις το πήρα από Γερμανό Τριανδρία Θεσσαλονίκης, Ελευθερίας 6. Απότι είδα πρέπει να έχει ακόμα 3-4 κομμάτια, αλλά δε ξέρω αν είναι προκράτηση, όπως είχα κάνει εγώ με το δικό μου. Καλή τύχη σε όλους ;)

#1597   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:42

Ωραία, περιμένουν,να συμφωνήσω μαζί σου.Η ερώτησή μου είναι: Και λοιπόν ? ? ? Υπάρχει λόγος να μας πιάνει πρεμούρα να το αποκτήσουμε...?
Και αν το αποκτήσουμε λίγο αργότερα τι έγινε ? ? ? Ανταγωνιζόμαστε ποιος θα το αποκτήσει πρώτος ? Θα «πουλήσει μούρη» κανείς σε κανένα ?
Αν το πάρω Οκτώβρη τι θα γίνει δηλαδή ? Θα χάσει την αξία του το προιόν ? ? Ας είμαστε λίγο πιο σοβαροί και μετρημένοι...!!!!

Φιλε μου, ποιο σοβαροι ημαστε και ποιο μετρημενοι επισης, αλλα δεν γινετε να δεχομαστε τετοιου ειδους ΚΟΡΟΙΔΙΑ και τετοιου ειδους ΕΜΠΑΙΓΜΟΥΣ την στιγμη που ΕΜΕΙΣ πληρωνουμε και ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΝΕ.... Τελος παντων τα εχουμε πει αυτα και παλι.....! λοιπον Εγω πηρα τηλ σημερα πρωι στα κεντρικα του γερμανου ειπα το περιστατικο που ειχα εχτες το βραδυ (το γραφω μια-δυο σελιδες πριν τι επαθα στο καταστημα Γερμανος Ευοσμου εχτεσ στισ 22.35....) κε ΒΟΥΑΛΑ με πηρανε τηλ να μου πουνε πως ΕΧΟΥΝΕ εν τελει διαθεσιμα κομματια ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ 2.... οποτε γερμανος Ευοσμου ο ρ μ α τ ε.......αντε
Σε καταστημα αλλου γερμανου σημερα παντως εγω μολις προμηθευτικα το δικο μου μηλαρακι και οπως περνουσα εξω απο καταστημα Βοντα Ευοσμου ειδα κοοοοοοοοοοοοοοοοσμακι να ειναι απο εξω...!
Αντε καλως να τα δεχτουμε ο λ ο ι μας και να δινουμε πληροφοριες που εχουνε ακομα διατηεσιμα για αυτους που δεν το βρικαν
:lol:

#1598   gk002

gk002

    Newbie

  • 129 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:43

Kαι στο Mall μετά τις 11:00 θα πάρει τηλέφωνο για παραλαβές! ;)

#1599   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:49

Μα δεν διαφωνώ,δεν χρειάζεται να ζητάς συγγνώμη για κάτι.Προς θεού,κουβεντούλα κάνουμε δεν επιπλήττω κάποιον...απλά θεωρώ ότι σε τέτοιες εποχές που τα προβλήματα γύρω μας γιγαντώνονται επικίνδυνα, το να μας πιάνει πρεμούρα για ένα υπερ-τηλέφωνο πανάκριβο και με ωραίο design και ένα σωρό άλλα,δηλώνει ή ότι όλη μας ζωή είναι «κενή» και ασχολούμαστε νυχθημερόν με το πότε θα πάρουμε το iphone 4 για να τη γεμίσουμε, ή ότι είμαστε τόσο αναίσθητοι και ακόμα δεν έχουμε όχι μονό συνειδητοποιήσει τι μας συμβαίνει αλλά και το τι πρόκειται να μας συμβεί!!! Γι'αυτό έγραψα παραπάνω ας είμαστε λίγο πιο «μετρημένοι». Έχουμε γεμίσει σελίδες επί σελίδων στο forum να γράφουμε την «παράνοιά» μας για το πως θα το αποκτήσουμε και που και πόσο και ένα σωρό άλλα...τα οποία ανακυκλώνονται συνεχώς!!!
Τέλος πάντων,επειδή φεύγω off topic και σέβομαι το εν λόγω τopic δεν θα γράψω κάτι άλλο!!!Λίγη ψυχραιμία απλώς προτείνω και τίποτε περισσότερο...

Σκεφτηκες ποτε πως αυτο το Υπερτηλεφωνο ισως καταφερει να μας κανει να Ξεχαστουμε για λιγο απο τα προβληματα μας? (οποια προβληματα εχει ο καθενας μας...?)
Σκεφτηκες πως τα ποστ σου δεν εχουνε καμια σχεση με το ΤΙ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ thread...?
Σκεφτηκες πως αμα δεν εισαι πορωμενος με αυτο τοτε σε λαθος thread ποσταρεις...?
Σκεφτηκες πως επιεδη μιλαμε εντονα για αυτο ΔΕΝ σημαινει πως τα εχουμε γραψει ολα τα προβληματα μας στα @@ μας

Ασ ποσταρουμε σχετικα με το thread και οπως δεν κρινω ΑΠΑΙΤΩ να μην κρινομε..... Φιλικα παντα :rolleyes:

#1600   kostasic

kostasic

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:kostasic

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:54

το πειρα!!!!!!!!!!!

Συνημμένα αρχεία



#1601   kopromax

kopromax

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:kopromax

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:55

εχω ενα δηλημα το οποιο πρεπει να το απαντησω μεσα σε μια ωρα. με ειχαν παρει απο κοσμοτε και μου εκαναν μια προσφορα για 2 τηλεφονα που εχω στην βονταφον και μου δινουν επιδοτηση στα 510 ευρω για τα προγραμματα που θελω. τους ειπα οτι θελω το iphone 4 αλλα δεν ξερω πιο να παρω το 16 ή το 32. γενικα εγω ταινιες και τετοια παρα πολλες εφαρμογες και φοτογραφιες και βιντεο που τραβαω με το κινητο. το 16 ειναι αρκετο γιαυτο που το θελω;

#1602   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:56

εχω ενα δηλημα το οποιο πρεπει να το απαντησω μεσα σε μια ωρα. με ειχαν παρει απο κοσμοτε και μου εκαναν μια προσφορα για 2 τηλεφονα που εχω στην βονταφον και μου δινουν επιδοτηση στα 510 ευρω για τα προγραμματα που θελω. τους ειπα οτι θελω το iphone 4 αλλα δεν ξερω πιο να παρω το 16 ή το 32. γενικα εγω ταινιες και τετοια παρα πολλες εφαρμογες και φοτογραφιες και βιντεο που τραβαω με το κινητο. το 16 ειναι αρκετο γιαυτο που το θελω;



32ρι φιλε μου

#1603   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:56

Εμενα απο Γερμανο που εδωσαν και μοκροσιμ δωρεαν.... εχω Κοσμοτε συμβολαιο...! Δεν πιστευω σε κανεναν φιλο Αν εχει Κοσμοτε συμβολαιο να του χρεωσανε την Μικροσιμ...? :mad:

#1604   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:59

32γιγα Φιλε μονο και μονο ο ογκος απο τα 720p βιντεακια και με τα 5mp καμερα (αν τραβας πολλα οπως λες) τρωνε πολυ χωρο...!

#1605   Asprobouboulis

Asprobouboulis

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/08/2010 - 08:59

Για τα παιδια που το πηρανε χθες.Εκανε κανεις jb να μας πει αν ολα ειναι οκ?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες