Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 πολυ φασαρια για το τιποτα.!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
464 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   raid

raid

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 13:48

Παιδιά εγώ είμαι νέος στο χώρο του iphone μιας και απέκτησα ένα 3G πριν κάτι μήνες. Αν και δεν ασχολούμαι τόσο με τα κινητά και πιο πολύ το έχω απλά για να μιλαω ,από όταν έπιασα το iphone στα χέρια μου , δεν υπαρχει περιπτωση να παρω άλλη συσκευη αλλης εταιρειας. Πραγματικα είναι φοβερο και απιστευτα ευκολο στην χρηση του. Τωρα αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατι καποια ατομα εδώ μεσα υπερασπίζονται την apple λες και παίρνουν μεροκάματο για την διαφήμιση της. Και εγω ξετρελαθηκα με αυτό το κινητο και πριν 2 μερες ειδα και το 4 που το πηρε ενας φιλος και πραγματικα εντυπωσιάστηκα , αλλα ρε παιδια ελεος που θα καθίσω κιολας να τσακωθώ για ένα κινητο . Ένα κινητο που στο κατω κατω κοστιζει οσο ένα μηνιατικο . Ωραιο καλο και χρυσο και το 3g και το 3gs και το 4 και το galaxy αλλά ρε παιδια το να δίνεις 700+ για ένα κινητο να κάθεσαι μετα να το υπερασπίζεις ,να τσακώνεσαι με συνανθρωπους σου ,λες και σου κοβουν μισθο από την apple για αυτή την δουλειά , από την στιγμη που δεν σου παιρνει π…πα και δεν σου φτιαχνει καφε και φαγητο για εμενα δεν αξιζει ουτε τα 700 (έδωσα 200ευρω για το 3g) ουτε να καθομαι να τσακώνομαι με άλλους για το αν είναι καλυτερο το 4 η το galaxy.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   gk002

gk002

    Newbie

  • 129 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 13:50

Παιδιά εγώ είμαι νέος στο χώρο του iphone μιας και απέκτησα ένα 3G πριν κάτι μήνες. Αν και δεν ασχολούμαι τόσο με τα κινητά και πιο πολύ το έχω απλά για να μιλαω ,από όταν έπιασα το iphone στα χέρια μου , δεν υπαρχει περιπτωση να παρω άλλη συσκευη αλλης εταιρειας. Πραγματικα είναι φοβερο και απιστευτα ευκολο στην χρηση του. Τωρα αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατι καποια ατομα εδώ μεσα υπερασπίζονται την apple λες και παίρνουν μεροκάματο για την διαφήμιση της. Και εγω ξετρελαθηκα με αυτό το κινητο και πριν 2 μερες ειδα και το 4 που το πηρε ενας φιλος και πραγματικα εντυπωσιάστηκα , αλλα ρε παιδια ελεος που θα καθίσω κιολας να τσακωθώ για ένα κινητο . Ένα κινητο που στο κατω κατω κοστιζει οσο ένα μηνιατικο . Ωραιο καλο και χρυσο και το 3g και το 3gs και το 4 και το galaxy αλλά ρε παιδια το να δίνεις 700+ για ένα κινητο να κάθεσαι μετα να το υπερασπίζεις ,να τσακώνεσαι με συνανθρωπους σου ,λες και σου κοβουν μισθο από την apple για αυτή την δουλειά , από την στιγμη που δεν σου παιρνει π…πα και δεν σου φτιαχνει καφε και φαγητο για εμενα δεν αξιζει ουτε τα 700 (έδωσα 200ευρω για το 3g) ουτε να καθομαι να τσακώνομαι με άλλους για το αν είναι καλυτερο το 4 η το galaxy.


Σεβαστή η αποψή σου...! Δεν έχεις ανάγκη πολλά οπότε δεν ζητάς και πολλά...! ;)

Αλλά κουβέντα κάνουμε για λαική κατανάλωση και όχι τσακωμό...! 8)

Τελευταία επεξεργασία από: gk002, 31/08/2010 - 13:51


#78   nikosg21

nikosg21

    iPH Member

  • 308 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 13:51

Ειλικρινά δεν θέλεις να ανοίξουμε κουβέντα για δυνατότητες σε επεξεργασία αρχείων...!!

Προφανως δεν είσαι της δουλειάς και δικαιολογησαι να μην ξέρεις...!! ;)

Πες μου σε παρακαλώ αν γνωρίζεις πόσο χρόνο χρειάζεται να κάνεις render μια είκονα 2GB στο Photoshop στο PC και πόσο στο Mac...??

Aπάντηση: στο Pc μάλλον δεν θα ανοίξει...! Το σκέφτεσαι από πριν να το δουλέψεις σε κλίμακα καλύτερα και πάλι με την ψυχή στο στόμα. Στο Mac απλά δεν το σκέφτεσαι κάτι τέτοιο...!

Τεσπα...! Εϊμαστε εκτός θέματος εντελώς οπότε την σταματάω εδώ την κουβέντα...!


συγκρινουμε τα δυο συγκεκριμα μηχανιματα, δεν μπορεις να μου συγκρινεις ενα μακ 3000 με ενα pc των 1500 ευρω...μαλλον και εσυ που εισαι της δουλειας λιγο μπερδεμενα τα εχεις στο μυαλλο σου...
anyway απο οτι φενεται δεν μπορουμε να συζητησουμε για αλλο λογο και οχι επειδη ειμαστε offtopic...θα κλεισω απλα λεγονται οτι καταναλωτες ειμαστε , εμεις επιλεγουμε με βαση τη σχεση τιμη-ποιοτητα και οτι πρεπει να καλυπτουμε τις πραγματικες αναγκες μας...τωρα αν θελουμε να κανουμε και διαφημιση στην apple που μας εχει και χεσμενους απο φενεται αλλωστε, no problem, εσεις οι φανατικοι users γνωριζετε καλυτερα....

α και επειδη να εχω καποια ιδεα απο επεξεργασιες εικονων, σε επιπεδο βιομιχανικων εκτυπωσεων με μηχανες που κανουν πανω απο εκκατομυριο και οχι τα μπουζουκακια του εκτυπωτες που κανουν 5000ευρω και νομιζουν οτι εκτυπωνουν, εχω δει pc που δεν φανταζεσε...αυτα...

Τελευταία επεξεργασία από: nikosg21, 31/08/2010 - 13:58


#79   asikis

asikis

    iPH newbie

  • 58 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/08/2010 - 13:55

Δεν πορω να καταλαβω γιατι καποιοι επιτεθηκαν στον χρηστη sale. Ο ανθρωπος ειπε καθαρα την αποψη του. Δεν εβρισε κανεναν (ουτε ειρωνευτηκε).
Πως γινεται καποιοι να εχουν τετοιο φανατισμο δεν το καταλαβαινω. Λες και πληρωνονται απο την Apple. Και τα λεω εγω αυτα που ειχα και τα τρια iphone (2G-3G-3GS) και εχω και υπολογιστη Mac. Τα πραγματα ειναι απλα. Σωστος καταναλωτης ειναι αυτος που κρινει με βαση τις αναγκες του και την τσεπη του. Καλως ή καως ομως κανενας δεν ειναι ετσι (και εγω μαζι).
Η δικη μου αποψη για το 4αρι ειναι οτι οντως η οθονη ειναι ολα τα λεφτα. Σκετη απολαυση. Και η αναβθμιση στην καμερα-ταχυτητα κτλ εννοειται ευχαριστη.
Αυτο ομως που μου την δινει ειναι οτι η Apple εξακολουθει και σφυριζει αδιαφορα σε καποια πραγματα που τα εχουν ακομα και τα κινητα των 50 ευρω. Θα αναφερω 2 που για τις δικες μου αναγκες ειναι σημαντικα:
1. FM Radio. Ημαρτον ρε Apple. Δωστο να τελειωνουμε. Δηλαδη πρπει να εχω Unlimited data plan για να μπορεσω να ακουσω ραδιο (και να καταπινει την μπαταρια σαν τρελο λογω 3G) ή να αναζητησω αλλες λυσεις με εξωτερικα αξεσουαρ που και ογκο δινου και δυσχρηστη κανουν την λειτουργια της συσκευης. Μπορει καποιοι να πουν "καλα εσυ ακους ραδιο ενω μπορεις να εχεις 20000 τραγουδια στο iphone". Απανταω πως ναι ακουω ραδιο. Οπως και παρα πολυς κοσμος απο οτι βλεπω καθημερινα στο τραινο και στο λεωφορειο.
2. Συγχρονισμος μεσω BT. και παλι ημαρτον. δεν γουσταρω τα καλωδια ρε αδερφε. το ξεχασα να το παρω μαζι στο γραφειο. το εχασα κτλ. Ποσο δυσκολο ειναι δηλαδη να δωσουν την δυνατοτητα να κανεις συγχρονισμο το Outlook μεσω iTunes. οκ μπορει να ανηκω σε ενα ποσοστο πολυ μικρο που παραπονιεμαι για αυτο το θεμα. Οταν ομως ειναι standard σε ολες τις αλλες εταιρειες τοτε τρελαινομαι.

Οκ θα συμφωνησω οτι το συνολικο experience που σου δινει το iOS ειναι πολυ μπροστα. Και ακομα οι εφαρμογες που υπαρχουν ειναι καταπληκτικες. Μην ξεχναμε ομως οτι το Android εχει ηδη φτασει την Apple και αν το κομματι των Apps βελτιωει και αλλο τοτε θα ειναι δυσκολα τα πραγματα για το μηλο.

Ολοκληρωνοντας να πω πως δεν ξερω αν θα παρω το 4αρι κυριως λογω ελλειψης ραδιοφωνου. Το σκεφτομαι ομως ακομα..

#80   gk002

gk002

    Newbie

  • 129 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 13:55

συγκρινουμε τα δυο συγκεκριμα μηχανιματα, δεν μπορεις να μου συγκρινεις ενα μακ 3000 με ενα pc των 1500 ευρω...μαλλον και εσυ που εισαι της δουλειας λιγο μπερδεμενα τα εχεις στο μυαλλο σου...
anyway απο οτι φενεται δεν μπορουμε να συζητησουμε για αλλο λογο και οχι επειδη ειμαστε offtopic...θα κλεισω απλα λεγονται οτι καταναλωτες ειμαστε , εμεις επιλεγουμε με βαση τη σχεση τιμη-ποιοτητα και οτι πρεπει να καλυπτουμε τις πραγματικες αναγκες μας...τωρα αν θελουμε να κανουμε και διαφημιση στην apple που μας εχει και χεσμενους απο φενεται αλλωστε Np, εσεις οι φανατικοι users γνωριζετε καλυτερα....


Όχι... Συγκρίνω ένα μηχάνημα με τα ίδια χαρακτηριστικά με κάποιο άλλο...! Το value for money είναι κάτι άλλο!!

Αλλά το ξέρεις αυτό από πριν οτι η Apple δεν είναι value for money εταιρεία...!

#81   gk002

gk002

    Newbie

  • 129 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 13:59

Δεν πορω να καταλαβω γιατι καποιοι επιτεθηκαν στον χρηστη sale. Ο ανθρωπος ειπε καθαρα την αποψη του. Δεν εβρισε κανεναν (ουτε ειρωνευτηκε).
Πως γινεται καποιοι να εχουν τετοιο φανατισμο δεν το καταλαβαινω. Λες και πληρωνονται απο την Apple. Και τα λεω εγω αυτα που ειχα και τα τρια iphone (2G-3G-3GS) και εχω και υπολογιστη Mac. Τα πραγματα ειναι απλα. Σωστος καταναλωτης ειναι αυτος που κρινει με βαση τις αναγκες του και την τσεπη του. Καλως ή καως ομως κανενας δεν ειναι ετσι (και εγω μαζι).
Η δικη μου αποψη για το 4αρι ειναι οτι οντως η οθονη ειναι ολα τα λεφτα. Σκετη απολαυση. Και η αναβθμιση στην καμερα-ταχυτητα κτλ εννοειται ευχαριστη.
Αυτο ομως που μου την δινει ειναι οτι η Apple εξακολουθει και σφυριζει αδιαφορα σε καποια πραγματα που τα εχουν ακομα και τα κινητα των 50 ευρω. Θα αναφερω 2 που για τις δικες μου αναγκες ειναι σημαντικα:
1. FM Radio. Ημαρτον ρε Apple. Δωστο να τελειωνουμε. Δηλαδη πρπει να εχω Unlimited data plan για να μπορεσω να ακουσω ραδιο (και να καταπινει την μπαταρια σαν τρελο λογω 3G) ή να αναζητησω αλλες λυσεις με εξωτερικα αξεσουαρ που και ογκο δινου και δυσχρηστη κανουν την λειτουργια της συσκευης. Μπορει καποιοι να πουν "καλα εσυ ακους ραδιο ενω μπορεις να εχεις 20000 τραγουδια στο iphone". Απανταω πως ναι ακουω ραδιο. Οπως και παρα πολυς κοσμος απο οτι βλεπω καθημερινα στο τραινο και στο λεωφορειο.
2. Συγχρονισμος μεσω BT. και παλι ημαρτον. δεν γουσταρω τα καλωδια ρε αδερφε. το ξεχασα να το παρω μαζι στο γραφειο. το εχασα κτλ. Ποσο δυσκολο ειναι δηλαδη να δωσουν την δυνατοτητα να κανεις συγχρονισμο το Outlook μεσω iTunes. οκ μπορει να ανηκω σε ενα ποσοστο πολυ μικρο που παραπονιεμαι για αυτο το θεμα. Οταν ομως ειναι standard σε ολες τις αλλες εταιρειες τοτε τρελαινομαι.

Οκ θα συμφωνησω οτι το συνολικο experience που σου δινει το iOS ειναι πολυ μπροστα. Και ακομα οι εφαρμογες που υπαρχουν ειναι καταπληκτικες. Μην ξεχναμε ομως οτι το Android εχει ηδη φτασει την Apple και αν το κομματι των Apps βελτιωει και αλλο τοτε θα ειναι δυσκολα τα πραγματα για το μηλο.

Ολοκληρωνοντας να πω πως δεν ξερω αν θα παρω το 4αρι κυριως λογω ελλειψης ραδιοφωνου. Το σκεφτομαι ομως ακομα..


+100000000 για τον συγχρονισμό!!! :mad:

Τώρα για το radio δεν θα το σχολιάσω γιατί είναι κάτι που σου αρέσει οπότε δεν μου πέφτει λόγος...!

#82   Leonidas25

Leonidas25

    iPH Contributor

  • 1.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 14:03

Θα παρακαλουσα να σταματησουν οι τσακωμοι και να ψηφισετε στο topic με τα polls που ανοιξα ωστε να λυθει μια για παντα ο τσακωμος. Θα παρακαλουσα εναν moderator να κλεισει το topic.

#83   kaklas

kaklas

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 14:03

παιδια δεν υπαρχει λογος για τσακωμους παντως..
και δεν καταλαβαινω για ποιο λογο πρεπει καποιος να προσπαθει να βγάλει σκαρτο το κινητο που καποιος αλλος πληρωσε 600ε για να αγοράσει...
θα κερδίσει κατι?
αφου ολοι ειμαστε ευχαριστημενοι με τα κινητα μας ας κανουμε συζητηση χωρις να βγαζουμε κοροιδα οποιους αγορασαν κινητο διαφορετικο απο το δικο μας.

#84   nikosg21

nikosg21

    iPH Member

  • 308 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 14:04

Όχι... Συγκρίνω ένα μηχάνημα με τα ίδια χαρακτηριστικά με κάποιο άλλο...! Το value for money είναι κάτι άλλο!!

Αλλά το ξέρεις αυτό από πριν οτι η Apple δεν είναι value for money εταιρεία...!


οκ εδω χρειαζονται γελια μαλλον, που πληρονουμε το αναμενο μηλο πισω απο τα macbook τουλαχιστον το 1/4 της αξιας τους..edit σρυ δεν διαβασα οτι εγραψες οτι ΔΕΝ ειναι value for money
οχι δεν καταλαβες, συγκρινουμε τι μπορουμε να αγορασουμε με τα ιδια χρηματα , τι μπορω να αγορασω με 1300 ευρω απο την apple και τι απο τη sony(λεμε τωρα)...
αν εχω μεγαλυτερο budget συγκρινω οτι μπορω να αγορασω με αυτα τα λεφτα μεταξυ τους...δεν θα μου κανει κουμαντο η apple στα λεφτα μου επειδη αποφασησε να βαλει καλυτερα στοιχεια σε ενα laptop που κοστιζει 1000 ευρω πανω...

α και επειδη τυχαινει να εχω καποια ιδεα απο επεξεργασιες εικονων, σε επιπεδο βιομιχανικων εκτυπωσεων με μηχανες που κανουν πανω απο εκκατομυριο και οχι τα μπουζουκακια τους εκτυπωτες που κανουν 5000ευρω και νομιζουν οτι εκτυπωνουν, εχω δει pc που μαλλον δεν εχεις δει...χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν παραδεχομαι την ανωτεροτητα του λειτουργικου της apple

Τελευταία επεξεργασία από: nikosg21, 31/08/2010 - 14:13


#85   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/08/2010 - 14:11

Γεια σας και απο εμενα..Εχω πιασει στα χερια μου Galaxy S και η αισθηση που σου δινει ειναι οντως αυτο του πλαστικου..Απογοητευτικα παρα πολυ πριν καν ανοιξω να δω την οθονη του..Η οποια ειναι οντως εκθαμβωτικη..Χρηστης 3G δεν πειρα το 3GS διοτι πιστευω πως δεν αξιζε για λιγο ταχυτητα παραπανω να δωσω αυτα τα λεφτα..Εχω παρει το 4 αλλα ακομα δεν το εχω πιασει στα χερια μου,ειμαι σε διακοπες και αυτο βρισκεται στην αθηνα και με περιμενει..
Παντως πιστευω πως να παει κανεις απο 3G σε 4 αξιζει και με το παραπανω..Ειμαι και κατοχος iMac 21,5 δεν παιζω παιχνιδια εκει για παιχνιδια εχω το PS3. Για να ειμαι ειλικρινης καθε πρωι που τον ανοιγω ρε παιδια παιρνω μια χαρα δεν ξερω γιατι, ειναι ολο το πακετο..Λειτουργικο design ολα μαζι. Αυτα απο εμενα και καλοριζικο σε ολους το 4αρι..
Once You Go Mac You Never Go Back

#86   gk002

gk002

    Newbie

  • 129 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 14:12

οκ εδω χρειαζονται γελια μαλλον, που πληρονουμε το αναμενο μηλο πισω απο τα macbook τουλαχιστον το 1/4 της αξιας τους..
οχι δεν καταλαβες, συγκρινουμε τι μπορουμε να αγορασουμε με τα ιδια χρηματα , τι μπορω να αγορασω με 1300 ευρω απο την apple και τι απο τη sony...
αν εχω μεγαλυτερο budget συγκρινω οτι μπορω να αγορασω με αυτα τα λεφτα μεταξυ τους...δεν θα μου κανει κουμαντο η apple στα λεφτα μου επειδη αποφασησε να βαλει καλυτερα στοιχεια σε ενα laptop που κοστιζει 1000 ευρω πανω...

α και επειδη να εχω καποια ιδεα απο επεξεργασιες εικονων, σε επιπεδο βιομιχανικων εκτυπωσεων με μηχανες που κανουν πανω απο εκκατομυριο και οχι τα μπουζουκακια τους εκτυπωτες που κανουν 5000ευρω και νομιζουν οτι εκτυπωνουν, εχω δει pc που μαλλον δεν εχεις δει...


Μα τέτοιες μηχανές δουλεύω οπότε σε πληροφορώ οτι την επεξεργασία του αρχείου την κάνω σε ένα MacPro των 6.500 ευρώ και το rip σε ένα PC των 500 ευρώ (3 ετών)...!

Η μηχανή που δουλεύω είναι της HP η Scitex TJ8300/TJ8500 series...!

Τώρα αν κάποιος έδωσε 5000 και 6000 ευρώ για δουλειά που μπορεί να κάνει με 500 εγώ δεν μπορώ να πώ κάτι...!

Πάντως εμένα όσο αφορά την δουλειά δεν με νοιάζει το κόστος γιατί ότι πληρώνεις παίρνεις!
Εσύ το βλέπεις διαφορετικά οπότε σεβαστό...!

#87   gk002

gk002

    Newbie

  • 129 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 14:14

... για παιχνιδια εχω το PS3...


:lol: :lol: Εδώ θα διαφωνίσω και μαζί σου! χαχαχαχαχαχα

Το XBOX είναι μακράν καλύτερο...!! :lol: :lol:

(...και τα έχω και τα 2...!!)

Τελευταία επεξεργασία από: gk002, 31/08/2010 - 14:15


#88   GadgetMaciac

GadgetMaciac

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 14:18

μαλλον θα περιμενα κανα εξαμηνο να πεσουν οι τιμες και να το παρω

Οπως εχουν αποδειξει τα προηγουμενα μοντελα, οι τιμες δε πεφτουν ουτε λεπτο. (Επισιμη αγορα)

Τελευταία επεξεργασία από: GadgetMaciac, 31/08/2010 - 14:18


#89   nikosg21

nikosg21

    iPH Member

  • 308 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 14:19

Μα τέτοιες μηχανές δουλεύω οπότε σε πληροφορώ οτι την επεξεργασία του αρχείου την κάνω σε ένα MacPro των 6.500 ευρώ και το rip σε ένα PC των 500 ευρώ (3 ετών)...!

Η μηχανή που δουλεύω είναι της HP η Scitex TJ8300/TJ8500 series...!

Τώρα αν κάποιος έδωσε 5000 και 6000 ευρώ για δουλειά που μπορεί να κάνει με 500 εγώ δεν μπορώ να πώ κάτι...!

Πάντως εμένα όσο αφορά την δουλειά δεν με νοιάζει το κόστος γιατί ότι πληρώνεις παίρνεις!
Εσύ το βλέπεις διαφορετικά οπότε σεβαστό...!


μιλαω για μηχανες που κανουν πανω απο 1.5 εκκατομυριο ευρω-και παραπανω...(με 14+ πυργους χρωματων-16μετρες μηχανες-offset-Roland κλπ)...δεν ξερω αν με καταλαβες...και λεμε οτι φυσικα δεν μπορεις να κανεις την δουλεια σου με 500 ευρω, απο τη στιγμη που χρειαζονται 5000 ευρω
αλλα μην μου λες οτι απο τη μια οτι πληρωνεις παιρνεις και απο την αλλη οτι η apple δεν ειναι value for money εταιρια , δεν κολανε αυτα τα δυο....

Τελευταία επεξεργασία από: nikosg21, 31/08/2010 - 14:27


#90   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 31/08/2010 - 14:21

δηλαδη για να καταλαβω...τα mac ειναι καλυτερα απο τα pc και το iphone 4 το καλυτερο κιν που κυκλοφορεί?

φυσικα και διαφωνω....μπορει να εφυγα απο τα winmobile και να πηρα το 3gs αλλα τα pc δεν τα αλαζω με την καμια για πολλους λογους...

οσο για το iphone δεν το μετανωσα καθολου χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν υπαρχουν καλυτερα κινητα... τωρα να παω να σκασω 700 για να παρω ενα 3gs με καλυτερη
οθονη και φλας φυσικα και δεν προκειτε να το κανω... να εβγενε το 4 με ξεκλειδωμενο bt,ραδιο κτλ συν την οθονη και το φλας τοτε να το αγορασω...
δεν μπορω να δεχτω οτι αξιζει καποιος που εχει 3gs να σκασει 700 για να παει στο 4...γιατι πολυ απλα οι διαφορες τους δεν αξιζουν 700€...
και τελος ειμαι ανθρωπος που ποτε δεν παει με τα μουτρα σε κατι καινουργιο...πρωτα περιμενω να ακουσω γνωμες να δω πως παει η συσκευη και μετα αν δω οτι
αξιζει το αγοραζω....

αυτα απο τον parafron...φιλικα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες