Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αντικατασταση Iphone 4 λογω προβληματων


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
419 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#361   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 21/10/2010 - 18:11

sorry παρεξήγηση! απλως νομιζα οτι ενοουσε καινουρια συσκευη


Αα.. ok.. Συγχωρεμένος :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#362   andreas73

andreas73

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/10/2010 - 18:58

Ρε Αντρέα θα μας τρελανεις;
Έχω δει 5 και είναι όλα ίδια στην οθόνη και σε όλα τα επίπεδα brightness.

Εγω αν είχα είτε μπλε είτε κίτρινη απόχρωση θα το αλλαζα.


Συγνώμη που στο λέω αλλά αν παρατηρήσεις τα υποτιθέμενα καλά, αυτά που είναι λευκά και δεν κιτρινίζουν θα δεις ότι μπλεδίζουν. Δεν λέω ότι είναι μπλε, λέω ότι μπλεδίζουν. Αν μια οθόνη έχει θερμή απόχρωση λέμε ότι κιτρινίζει, αν είναι ψυχρή η απόχρωση προς το λευκό τότε μπλεδίζει.
Δεν ξέρω πιο είναι σωστό και πιο όχι. Για παράδειγμα τα 3GS είχαν πιο θερμή απόχρωση από ότι τα 2G.
Πάντως συγκρίνετε αν μπορείτε τηλέφωνα μεταξύ τους και θα δείτε ότι έχω δίκιο.

#363   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.454 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 09/11/2010 - 16:07

σημερα πηγα και παρεδωσα το κορεατικο τηλεφωνο μαζι με το κουτι απο την αρχικη συσκευη στη arvato και ζητησα απο τη vodiafone αντικατασταση με καινουριο κουτι.παραλληλα ενημερωσα την apple οτι επιθυμω σαν αγοραστης των προιοντων της να επεμβει και να παρω κουτι καινουριο καθως εχω γεμισει παραστατικα με διαφορετικα IMEI και επηρεαζει κατα ΠΟΛΥ την αξια μεταπωλησης του τηλεφωνου..μονο κατα τη διαρκεια παραμονης μου στο service ειδα αλλους 2 ατυχους με iphone 4 και μαντεψτε.....τα ειχαν αγορασει απο τη vodafone...μηπως πρεπει να κινηθουμε ομαδικα οσοι εχουμε προβλημα με την συγκεκριμενη εταιρια μπας και βγαλουμε ακρη γιατι απ οτι φαινεται το φαινομενο ειναι μαζικο?

#364   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 10/11/2010 - 08:40

Με χαλάει το ότι το τηλέφωνο δέν θα είναι ολοκαίνουριο (του κουτιού που λέμε) και θα είναι ένα ανακατασκευασμένο τηλέφωνο. Και εγώ πλήρωσα 780 ευρώ για να αγοράσω ένα τηλέφωνο εργοστασιακό. Ολοκαίνουριο. Στην Αμερική όπου έζησα 7 χρόνια δέν υπήρχε περίπτωση να σου αντικαταστήσουν ένα προβληματικό προϊόν με ένα ανακατασκευασμένο.
Σου στέλνουν ένα ολοκαίνουριο. Αυτό με ενοχλεί φίλε μου. Το οτι πράγματα αυτονόητα, εμείς οι καταναλωτές τα αφήνουμε να περνάνε έτσι. Εγώ λεφτά για ένα προϊόν το οποίο έχει δεχτεί σέρβις δέν το παίρνω. Θέλω ολοκαίνουριο.

Δεν εχεις αδικο, να σας πω τι εκανα εγω (ναι ξερω δεν μπορουν να το κανουν ολοι αλλα δειχνει κατι για την λογικη εκει).
δευτερα μου χαλαει το τηλ, παρασκευη μπαινω στο αεροπλανο για Νεα Υορκη, σαββατο φτανω σπιτι μου και αμεσως στο Apple Store
τους το δειχνω, βρισκουν το ΙΜΕΙ κανουν ΜΙΑ προσπαθεια (ο πωλητης) να το αναψει και βλεπει οτι ειναι bricked σκυβει
βγαζει αλλο (καινουργιο) απο το ντουλαπι και μου το δινει και φευγω, ολα αυτα ζητημα να πήρανε 20 λεπτα (δεν ειχε και κοσμο)

Εκει σε αντιμετωπιζουν καλοπιστα και οχι ως εν δυναμη κλεφτη/ψευτη υποψήφιο κοροιδο οπως εδω

Τριτη ημουνα αθηνα, end of story.

Εξηγηστε μου τωρα εμεις οι "πανσοφοι" ελληνες που κοροιδευουμε τα αμερικανακια, ΠΟΥ στην ελλαδα μπορουσα να το κανω αυτο... ΠΟΥ?

#365   Jimmy Kane

Jimmy Kane

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/11/2010 - 11:48

Πουθενά!

#366   Nibbler

Nibbler

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/11/2010 - 19:57

Δεν εχεις αδικο, να σας πω τι εκανα εγω (ναι ξερω δεν μπορουν να το κανουν ολοι αλλα δειχνει κατι για την λογικη εκει).
δευτερα μου χαλαει το τηλ, παρασκευη μπαινω στο αεροπλανο για Νεα Υορκη, σαββατο φτανω σπιτι μου και αμεσως στο Apple Store
τους το δειχνω, βρισκουν το ΙΜΕΙ κανουν ΜΙΑ προσπαθεια (ο πωλητης) να το αναψει και βλεπει οτι ειναι bricked σκυβει
βγαζει αλλο (καινουργιο) απο το ντουλαπι και μου το δινει και φευγω, ολα αυτα ζητημα να πήρανε 20 λεπτα (δεν ειχε και κοσμο)

Εκει σε αντιμετωπιζουν καλοπιστα και οχι ως εν δυναμη κλεφτη/ψευτη υποψήφιο κοροιδο οπως εδω

Τριτη ημουνα αθηνα, end of story.

Εξηγηστε μου τωρα εμεις οι "πανσοφοι" ελληνες που κοροιδευουμε τα αμερικανακια, ΠΟΥ στην ελλαδα μπορουσα να το κανω αυτο... ΠΟΥ?


Δε χρειαζοταν να πας τοσο μακρυα! Εγω το εκανα στο καταστημα της Vodafone στο The Mall(Μαρούσι). Ειχε προηγηθει καταγγελια συμβασης βεβαια πρωτα αλλα τελικα πηγα και εισεπραξα τα χρηματα μου απο εκει και το πηρα απο Γερμανο στο Mall με φορητοτητα στο δικτυο της Cosmote. Vodafone take care, τα λεμε σε καμια δεκαρια χρονακια....!

#367   isaias1983

isaias1983

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/11/2010 - 21:59

Παιδια καλησπερα!
το μεσημερι παρελαβε η μητερα μου με courrier το καινουριο iphone 4 σφραγισμενο μαζι με το συμβολαιο για ανανεωση συμβολαιου.Το απογευμα που γυρισα σπιτι το ανοιξα να δω αν ανοιγει.Ολα καλα.Πριν 2 ωρες ειπα να βαλω αγγελια εδω για να πουλησω το παλιο μου iphone 3gs για να βγαλω ενας μερος του 4...Λοιπον,πηγα να βγαλω φωτογραφιες απο το iphone 4 για να ανεβασω στην αγγελια κ εκπληκτος ειδα οτι το τηλεφωνο καθε φορα που ανοιγεις την camera κολλαει κ κανει restart.Πηρα την vodafone κ μου ειπαν οτι πρεπει να σταλει στο service για να διαπιστωθει η βλαβη κ να αντικατασταθει.Μου ειπαν να παρω αυριο για να κανονισω συναντηση με courrier να ερθει να το παρει,να μου φερει ενα 3g να κανω την δουλεια μου κ να παει το iphone 4 στο service.Εγω τωρα τι να κανω?Να περιμενω να δω τι θα μου πουνε απο το service?Το τηλεφωνο αφου ειναι DOA δεν πρεπει να αντικατασταθει κατευθειαν με νεο σφραγισμενο??Πηγα σε καταστημα vodafone κ μου ειπαν οτι δεν μπορυν αυτοι να κανουν τιποτα κ πρεπει να μιλησω με το 13830.Σας ρωταω για να ξερω αυριο το πρωι πως να φερθω οταν μιλησω στο τηλεφωνο μαζι τους.Οπωσδηποτε θελω καινουριο σφραγισμενο τηλεφωνο κ οχι επισκευασμενο.Ακουω τις αποψεις σας ,πως πρεπει να χειριστω το θεμα??
Ευχαριστω!

#368   Gianniskaz

Gianniskaz

    iPH Enthousiast

  • 575 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Gianniskaz

Δημοσίευση 10/11/2010 - 22:12

Παιδια καλησπερα!
το μεσημερι παρελαβε η μητερα μου με courrier το καινουριο iphone 4 σφραγισμενο μαζι με το συμβολαιο για ανανεωση συμβολαιου.Το απογευμα που γυρισα σπιτι το ανοιξα να δω αν ανοιγει.Ολα καλα.Πριν 2 ωρες ειπα να βαλω αγγελια εδω για να πουλησω το παλιο μου iphone 3gs για να βγαλω ενας μερος του 4...Λοιπον,πηγα να βγαλω φωτογραφιες απο το iphone 4 για να ανεβασω στην αγγελια κ εκπληκτος ειδα οτι το τηλεφωνο καθε φορα που ανοιγεις την camera κολλαει κ κανει restart.Πηρα την vodafone κ μου ειπαν οτι πρεπει να σταλει στο service για να διαπιστωθει η βλαβη κ να αντικατασταθει.Μου ειπαν να παρω αυριο για να κανονισω συναντηση με courrier να ερθει να το παρει,να μου φερει ενα 3g να κανω την δουλεια μου κ να παει το iphone 4 στο service.Εγω τωρα τι να κανω?Να περιμενω να δω τι θα μου πουνε απο το service?Το τηλεφωνο αφου ειναι DOA δεν πρεπει να αντικατασταθει κατευθειαν με νεο σφραγισμενο??Πηγα σε καταστημα vodafone κ μου ειπαν οτι δεν μπορυν αυτοι να κανουν τιποτα κ πρεπει να μιλησω με το 13830.Σας ρωταω για να ξερω αυριο το πρωι πως να φερθω οταν μιλησω στο τηλεφωνο μαζι τους.Οπωσδηποτε θελω καινουριο σφραγισμενο τηλεφωνο κ οχι επισκευασμενο.Ακουω τις αποψεις σας ,πως πρεπει να χειριστω το θεμα??
Ευχαριστω!


Ποια εκδοση εχει το τηλεφωνο;Μηπως δεν ειναι Hardware το προβλημα σου...
Αλλα και παλι δεν ξερω...ας απαντησουν οι γνωστες καλυτερα...

#369   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 10/11/2010 - 22:21

Δεν είναι DOA (Dead On Arrival) οπότε εμπλεξες. Εύχομαι το καλύτερο.

#370   Nibbler

Nibbler

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/11/2010 - 22:25

Παιδια καλησπερα!
το μεσημερι παρελαβε η μητερα μου με courrier το καινουριο iphone 4 σφραγισμενο μαζι με το συμβολαιο για ανανεωση συμβολαιου.Το απογευμα που γυρισα σπιτι το ανοιξα να δω αν ανοιγει.Ολα καλα.Πριν 2 ωρες ειπα να βαλω αγγελια εδω για να πουλησω το παλιο μου iphone 3gs για να βγαλω ενας μερος του 4...Λοιπον,πηγα να βγαλω φωτογραφιες απο το iphone 4 για να ανεβασω στην αγγελια κ εκπληκτος ειδα οτι το τηλεφωνο καθε φορα που ανοιγεις την camera κολλαει κ κανει restart.Πηρα την vodafone κ μου ειπαν οτι πρεπει να σταλει στο service για να διαπιστωθει η βλαβη κ να αντικατασταθει.Μου ειπαν να παρω αυριο για να κανονισω συναντηση με courrier να ερθει να το παρει,να μου φερει ενα 3g να κανω την δουλεια μου κ να παει το iphone 4 στο service.Εγω τωρα τι να κανω?Να περιμενω να δω τι θα μου πουνε απο το service?Το τηλεφωνο αφου ειναι DOA δεν πρεπει να αντικατασταθει κατευθειαν με νεο σφραγισμενο??Πηγα σε καταστημα vodafone κ μου ειπαν οτι δεν μπορυν αυτοι να κανουν τιποτα κ πρεπει να μιλησω με το 13830.Σας ρωταω για να ξερω αυριο το πρωι πως να φερθω οταν μιλησω στο τηλεφωνο μαζι τους.Οπωσδηποτε θελω καινουριο σφραγισμενο τηλεφωνο κ οχι επισκευασμενο.Ακουω τις αποψεις σας ,πως πρεπει να χειριστω το θεμα??
Ευχαριστω!

Ξεχνα το 13830. Στελνεις αύριο κιόλας συστημενη γραπτη επιστολη οπου τους αναφερεις το προβλημα και τους ζητας να στο αντικαταστησουνε με καινουριο του κουτιου και οχι με ανακατασκευασμενο/refurbished. Τους αναφερεις οτι αν δεν το πραξουν βρισκονται σε παραβιαση του αρθρου 540 του νομου 3043/2002 και πως θα αναγκαστεις να προχωρησεις σε καταγγελια συμβασης συμφωνα με τον ορο του συμβολαιου που εχεις υπογραψει και σε αυτη τη περιπτωση θα πρεπει να σου επιστραφουν τα χρηματα σου πισω. Μη μπλεξεις με το σερβις τους θα ταλαιπωρηθεις αδικα. Το σερβις να ξερεις θα προσπαθησει να σου σπρωξει refurbished συσκευή και πολυ πιθανο να σου πουνε ψεμματα(οπως πηγαν να κανουν σε μενα) οτι η συσκευη που θα παραλαβεις ειναι καινουρια. Μη το δεχτείς σε καμία περιπτωση! Διαβασε το topic Καταγγελια Συμβασης Vodafone που εχω ποσταρει στο forum Ελλάδα. Σου εύχομαι καλή τυχη και ο,τι χρειαστεις θα χαρω πολύ να βοηθησω!

#371   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/11/2010 - 22:27

Παιδια καλησπερα!
το μεσημερι παρελαβε η μητερα μου με courrier το καινουριο iphone 4 σφραγισμενο μαζι με το συμβολαιο για ανανεωση συμβολαιου.Το απογευμα που γυρισα σπιτι το ανοιξα να δω αν ανοιγει.Ολα καλα.Πριν 2 ωρες ειπα να βαλω αγγελια εδω για να πουλησω το παλιο μου iphone 3gs για να βγαλω ενας μερος του 4...Λοιπον,πηγα να βγαλω φωτογραφιες απο το iphone 4 για να ανεβασω στην αγγελια κ εκπληκτος ειδα οτι το τηλεφωνο καθε φορα που ανοιγεις την camera κολλαει κ κανει restart.Πηρα την vodafone κ μου ειπαν οτι πρεπει να σταλει στο service για να διαπιστωθει η βλαβη κ να αντικατασταθει.Μου ειπαν να παρω αυριο για να κανονισω συναντηση με courrier να ερθει να το παρει,να μου φερει ενα 3g να κανω την δουλεια μου κ να παει το iphone 4 στο service.Εγω τωρα τι να κανω?Να περιμενω να δω τι θα μου πουνε απο το service?Το τηλεφωνο αφου ειναι DOA δεν πρεπει να αντικατασταθει κατευθειαν με νεο σφραγισμενο??Πηγα σε καταστημα vodafone κ μου ειπαν οτι δεν μπορυν αυτοι να κανουν τιποτα κ πρεπει να μιλησω με το 13830.Σας ρωταω για να ξερω αυριο το πρωι πως να φερθω οταν μιλησω στο τηλεφωνο μαζι τους.Οπωσδηποτε θελω καινουριο σφραγισμενο τηλεφωνο κ οχι επισκευασμενο.Ακουω τις αποψεις σας ,πως πρεπει να χειριστω το θεμα??
Ευχαριστω!

το εχεις δηλωσει?μηπως με ενα update στρωσει στο λεω για αν αποφυεις την διαδικασια γιατι ειναι αρκετα
ψυχοφθωρα και περνει καμια δεκαρια μερες.
εγω θα το δηλωνα θα το εκανα ενα ρεστορε και αν παλι δεν τοτε θα μιλουσα με την arvato που εχει το σερβις
για τα iphone.

υγ.αν θες εχω τα τηλεφωνα τους.
ελπιζω να βρεις γρηγορα λυση στο προβλημα σου.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#372   Nibbler

Nibbler

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/11/2010 - 22:30

Δεν είναι DOA (Dead On Arrival) οπότε εμπλεξες. Εύχομαι το καλύτερο.

Ειναι DOA! DOA δε σημαινει το κινητο να μην ανοιγει καν. Το DOA αναφερεται σε καθε πραγματικό ελαττωμα της συσκευης κατα την αγορα της! Αλλα και να μην ηταν και παλι τον προστατευει η Ελληνικη Νομοθεσια. Αρθρο 540 Νομος 3043/2002.

Ενημερωθειτε! Μη καταπινετε οτι σας ταιζουν οι εταιριες! Εχουνε φτιαξει αυτοκρατοριες απ'την αγνοια μας!

Τελευταία επεξεργασία από: Nibbler, 10/11/2010 - 22:33


#373   isaias1983

isaias1983

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/11/2010 - 23:00

Ευχαριστω για τις απαντησεις!
Το τηλεφωνο μου ειναι DOA κατα την γνωμη μου αφου δεν δουλευει σωστα.Εχω διαβασει ολα τα threads κ posts που εχετε γραψει παιδια.Το θεμα ειναι οτι εγω δεν θελω να καταγγειλω την συμβαση γιατι το θελω το iphone 4 κ δεν μου το δινει η cosmote με τα ιδια χρηματα που μου το εδωσε η vodafone.Βεβαια εννοειται οτι σε καμια περιπτωση δεν θα δεχτω να παρω refurbished συσκευη.Οσο για restore κλπ τα εχω κανει ολα.Ειμαι κατοχος απο την εποχη του 2G οποτε εχω τις απαραιτητες γνωσεις.Αυτο που μου λειπει ειναι οι γνωσεις περι εγγυησης.Ξερω τα βασικα αλλα δεν θελω να μπλεξω με δικηγορους κ μακροχρονιες διαδικασιες.Αυριο πρωι θα μιλησω με vodafone service κ θα σας πω τι μου ειπαν.
Φιλε kostasrodos29 αν μπορεις στειλε μου τα τηλ σε ΠΜ μηπως κ βγαλω ακρη.

#374   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/11/2010 - 23:06

Ευχαριστω για τις απαντησεις!
Το τηλεφωνο μου ειναι DOA κατα την γνωμη μου αφου δεν δουλευει σωστα.Εχω διαβασει ολα τα threads κ posts που εχετε γραψει παιδια.Το θεμα ειναι οτι εγω δεν θελω να καταγγειλω την συμβαση γιατι το θελω το iphone 4 κ δεν μου το δινει η cosmote με τα ιδια χρηματα που μου το εδωσε η vodafone.Βεβαια εννοειται οτι σε καμια περιπτωση δεν θα δεχτω να παρω refurbished συσκευη.Οσο για restore κλπ τα εχω κανει ολα.Ειμαι κατοχος απο την εποχη του 2G οποτε εχω τις απαραιτητες γνωσεις.Αυτο που μου λειπει ειναι οι γνωσεις περι εγγυησης.Ξερω τα βασικα αλλα δεν θελω να μπλεξω με δικηγορους κ μακροχρονιες διαδικασιες.Αυριο πρωι θα μιλησω με vodafone service κ θα σας πω τι μου ειπαν.
Φιλε kostasrodos29 αν μπορεις στειλε μου τα τηλ σε ΠΜ μηπως κ βγαλω ακρη.

το τηλεφωνο της arvato ειναι το 213 0165550 , ζητησε την κυρια μαρουσα σβαρνα και θα σε εξυπηρετησει αμεσως
η κοπελα.
ελπιζω να σε βοηθησα και σου ευχομαι να εχεις συντομα ενα νεο iphone χωρις προβληματα.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#375   Nibbler

Nibbler

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/11/2010 - 23:28

Ευχαριστω για τις απαντησεις!
Το τηλεφωνο μου ειναι DOA κατα την γνωμη μου αφου δεν δουλευει σωστα.Εχω διαβασει ολα τα threads κ posts που εχετε γραψει παιδια.Το θεμα ειναι οτι εγω δεν θελω να καταγγειλω την συμβαση γιατι το θελω το iphone 4 κ δεν μου το δινει η cosmote με τα ιδια χρηματα που μου το εδωσε η vodafone.Βεβαια εννοειται οτι σε καμια περιπτωση δεν θα δεχτω να παρω refurbished συσκευη.Οσο για restore κλπ τα εχω κανει ολα.Ειμαι κατοχος απο την εποχη του 2G οποτε εχω τις απαραιτητες γνωσεις.Αυτο που μου λειπει ειναι οι γνωσεις περι εγγυησης.Ξερω τα βασικα αλλα δεν θελω να μπλεξω με δικηγορους κ μακροχρονιες διαδικασιες.Αυριο πρωι θα μιλησω με vodafone service κ θα σας πω τι μου ειπαν.
Φιλε kostasrodos29 αν μπορεις στειλε μου τα τηλ σε ΠΜ μηπως κ βγαλω ακρη.


Εντελως ενημερωτικα επειδη ειχα ακριβως το ιδιο προβλημα με σενα ουτε με δικηγορους εμπλεξα ουτε με μακροχρονιες διαδικασιες! Το μονο που εκανα ηταν να στειλω μια επιστολη(την οποια εγραψα εγω)! Τωρα αν θεωρεις το διαστημα 7 ημερων μακροχρονια διαδικασια παω πασο. Επισης οταν εμενα η Vodafone μου επεστρεψε τα χρηματα που ειχα διαθεσει για την αγορα της συσκευης δεν με αναγκασε να φυγω απο το δικτυο. Με δικη μου πρωτοβουλια προχωρησα σε φορητοτητα. Θα μπορουσα να ειχα παραμεινει στο δικτυο τους. Με αλλα λογια μπορεις και καινουριο iPhone 4 να παρεις και στην Vodafone να μεινεις εφοσον το επιθυμεις. Παρολα αυτα ισως να σταθείς ποιο τυχερος απο μενα και να πετυχεις το στοχο σου χωρις να χρειαστει να κανεις ο,τι εκανα εγω. Στο ευχομαι :)

Τελευταία επεξεργασία από: Nibbler, 10/11/2010 - 23:36


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες