Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Μας Κοροϊδεύουν ! Επειδή δεν περίμεναν ότι θα Πετύχουμε !


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
179 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   gbrepl

gbrepl

    iPH newbie

  • 67 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:12

Δεν το λέω για αυτό, απλά θεωρώ την αναλογία με το "να εκτελείται οποίος περνάει με κόκκινο " γελοία και συγνώμη για την έκφραση αλλά έτσι είναι.

Έγινε ρόμπα ξεκούμπωτη και λαχουρενια ένα σοβαρό forum για να κάνει κάποιος ρο κομμάτι του. Σου φαίνεται λίγο αυτό;


Στο μισο εχεις δικιο μονο...
ο moviemaker σε καμια περιπτωση δεν εκανε το κομματι του...
Μαλλον δεν εχεις παρακολουθηση ολο το θεμα πως εξελιχθηκε...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:16

Το έχω παρακολουθησει αλλά σκέψου τι αντίκτυπο έχει ο τίτλος του topic σε κάποιον που δεν το έχει παρακολουθησει.

Δεν με νοιάζει αν ο φίλος είχε σκοπό να κάνει το κομμάτι του ή όχι, αλλά τα γραφόμενα και ο τίτλος άνετα μπορούν να οδηγήσουν σε αυτό το συμπερασμα

#108   somatosensory

somatosensory

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:16

Α ! είναι ωραία εδώ έχω πολλές ερωτήσεις ακόμα. Δηλαδή σε μια σχέση πάντα φταίει ο ένας ? εσύ θα καταλάβαινες κάτι διαφορετικό απο την απάντηση που του δόθηκε ?
Συγνώμη για την επιμονή μου αλλά όποιος έχει απαντήσεις ας τις γράψει. Ευχαριστώ.

#109   gbrepl

gbrepl

    iPH newbie

  • 67 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:18

Το έχω παρακολουθησει αλλά σκέψου τι αντίκτυπο έχει ο τίτλος του topic σε κάποιον που δεν το έχει παρακολουθησει.

Δεν με νοιάζει αν ο φίλος είχε σκοπό να κάνει το κομμάτι του ή όχι, αλλά τα γραφόμενα και ο τίτλος άνετα μπορούν να οδηγήσουν σε αυτό το συμπερασμα


Γι' αυτο ακριβως το πιο σωστο θα ηταν να ΕΠΑΝΟΡΘΩΣΕΙ και να ζητηση και συγνωμη αν εφταιγε
Ε οχι οχι και ban ελεοσ...

#110   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:25

Α ! είναι ωραία εδώ έχω πολλές ερωτήσεις ακόμα. Δηλαδή σε μια σχέση πάντα φταίει ο ένας ? εσύ θα καταλάβαινες κάτι διαφορετικό απο την απάντηση που του δόθηκε ?
Συγνώμη για την επιμονή μου αλλά όποιος έχει απαντήσεις ας τις γράψει. Ευχαριστώ.


Η ερώτηση είναι απλή .. Ποιον κοροιδευουμε και για ποιον λόγο;
Εαν δώσετε απάντηση σε αυτό το ερώτημα πολύ ευχαρίστως να συζητήσουμε.. ???

#111   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:27

Η απάντηση ξεκάθαρη και στράτη δώθηκε στο ποστ #12, σελίδα ένα. Όλα τα αλλά δείχνουν απλά πως υπήρχε όρεξη για εντυπώσεις και αντιπαράθεσή.

Τι δεν είναι ξεκάθαρο σε αυτό το ποστ? Ακόμα και να υπήρχε παρεξήγηση ή παρερμηνεία των pm το θεμα έπρεπε ή δεν έπρεπε να λήξει με ένα συγνώμη λάθος από το ποστ 13 αλλά όχι έπρεπε να φανούμε θιγόμενοι επαναστάτες ενάντια στη χούντα των admins.

#112   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:29

Επίσημα και δημόσια δόθηκε η παρακάτω απάντηση και κλειδωθηκε από εμένα

http://www.iphonehel...__1#entry281794

#113   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:30

Γι' αυτο ακριβως το πιο σωστο θα ηταν να ΕΠΑΝΟΡΘΩΣΕΙ και να ζητηση και συγνωμη αν εφταιγε
Ε οχι οχι και ban ελεοσ...


Μάλιστα... μπορώ λοιοπόν εγώ να ανοίξω ένα topic με θέμα: "ΠΡΟΣΟΧΗ! Ο gbrepl είναι κλέφτης! Σας κοροιδεύει"

και αφού σε κάνω ρόμπα στο forum μετά να πω "Συγνώμη έγινε παρεξήγηση".

Φυσικά όμως δεν είναι το ίδιο γιατί αυτό το forum είναι η "δουλειά" μας. Σκέψου να έρθω λοιπόν έξω από την δουλειά σου με ένα πανό και να γράφω "Σας κοροιδεύουν! Απάτη!" και πάλι δεν θα έχεις πρόβλημα; Θα λύθει όλο το θέμα με ένα "Συγνώμη";

Κάποια στιμγή είναι καλό να αναλαμβάνουμε την ευθύνη των πράξεων μας και των δηλώσεων μας.
Behind the Scenes...

#114   somatosensory

somatosensory

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:30

Η ερώτηση είναι απλή .. Ποιον κοροιδευουμε και για ποιον λόγο;
Εαν δώσετε απάντηση σε αυτό το ερώτημα πολύ ευχαρίστως να συζητήσουμε.. ???

7900 ποστ εγώ μόλις 3 μήπως εγώ να ρωτάω ? Τέλος πάντων δεν με αφορά το θέμα.Αν ανοίξει το ποστ με τις θήκες ενημερώστε με γιατί μ'ενδιαφερει μια λευκή που έχω δει.

#115   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:33

7900 ποστ εγώ μόλις 3 μήπως εγώ να ρωτάω ? Τέλος πάντων δεν με αφορά το θέμα.Αν ανοίξει το ποστ με τις θήκες ενημερώστε με γιατί μ'ενδιαφερει μια λευκή που έχω δει.


Διαβασε λοιπόν το link παραπάνω για το λόγο που κλειδωθηκε και ξεκίνησε η φασαρία..

#116   gbrepl

gbrepl

    iPH newbie

  • 67 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:36

Μάλιστα... μπορώ λοιοπόν εγώ να ανοίξω ένα topic με θέμα: "ΠΡΟΣΟΧΗ! Ο gbrepl είναι κλέφτης! Σας κοροιδεύει"

και αφού σε κάνω ρόμπα στο forum μετά να πω "Συγνώμη έγινε παρεξήγηση".

Φυσικά όμως δεν είναι το ίδιο γιατί αυτό το forum είναι η "δουλειά" μας. Σκέψου να έρθω λοιπόν έξω από την δουλειά σου με ένα πανό και να γράφω "Σας κοροιδεύουν! Απάτη!" και πάλι δεν θα έχεις πρόβλημα; Θα λύθει όλο το θέμα με ένα "Συγνώμη";

Κάποια στιμγή είναι καλό να αναλαμβάνουμε την ευθύνη των πράξεων μας και των δηλώσεων μας.


OK εχεις δικιο ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο ...
Αλλα πολλες φορες εν βρασμο ολοι κανουν λαθη ...
Και στο τελος απο τη συμπεριφορα και των 2 Φαινεται ποιος εχει δικιο...
Με τη συμπεριφορα που εχει ο Ελληνας οτι ολλα του ανηκουν Προσωπικα νoμιζω οτι
μονο αρνητικη κριτικη θα εχεται με το Ban του moviemaker.
Το θεμα με κουρασε ...Σασ κουρασα και εγω οποτε Εγω τουλαχιστον βαζω ενα ΤΕΛΟΣ

#117   giorgoos

giorgoos

    iPH Contributor

  • 962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:42

Αντε φιληθείτε και ζητήστε συγγνώμη ο ένας από τον άλλον. ( :P )


ο σωστοτερος ΟΛΩΝ !! :) Peace.

#118   JiM96

JiM96

    iPH Addict

  • 672 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:42

Εγώ πιστεύω πως η σωστή αντιμετωπίση σε αυτό το θέμα είναι προειδοποιήση 1η φορά και μετά ΜΠΑΝ με το δεύτερο κρούσμα...Έτσι γίνεται στα σωστά φόρουμ και έτσι πρέπει να γίνεται. Δεν γίνεται ο καθένας να βγαίνει και λεέι ότι θέλει και μετά να μην αναλαμβα΄νει τις ευθύνες του λέγοντας εγινε παρεξήγηση. Τέσπα, ίσως το μπαν είναι υπερβολικό με την μια αλλά με την δεύτερη θαελεγα ότι είναι το καλύτερο...Τετοια πρέπει να είναι η αντιμετώπιση σε τέτοια μέλη..

Γιατί για φανταστείτε:
Έχετε μια εταιρία, και έχετε και έναν υπάληλο που έχει προσφέρει αρκετά στην εταιρία...Έρχεται η στιγμή που κάνει μια κίνηση και ο προιστάμενος του, του λέει ότι είναι λάθος...Μετά αρχίζει τις συκοφαντίες κατα των προισταμένων τυ αλλά και του αφεντικού του? Στο τέλος πεταει και ένα ήταν μια πρεξήγηση και όλα λ΄'υθηκαν?!?
Εννοείτε πως θα έπαιρνε πόδι με την μια απο την εταιρία...Η ίδια λογική είναι και εδώ....

Παρεπιμπτόνως, το παράδειγμα με το κόκκινο και την εκτέλεση ηταν πολύ άκυρο....

#119   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:42

Απο τη στιγμη που εσυ μπορεις και ΔΙΑΓΡΑΦΕΙΣ καποιον και εγω δε μπορω
ΝΑΙ εισαι ΕΞΟΥΣΙΑ
Αντε τωρα μην ακουω @@ες


Πέρα από το γεγονός ότι μιλούσα μεταφορικά, σου λέω τα εξής:

1ον ο σκοπός μας είναι η σωστή οργάνωση του Forum για το δική σας διευκόλυνση.
2ον ο σκοπός μας είναι η βοηθειά μας σε οποιαδήποτε απορία έχετε για την δική σας διευκόλυνση.
3ον ο σκοπός μας είναι η διευθέτηση προβλημάτων που δημιουργούν εντάσεις στο Φορουμ για την δική σας ψυχική ηρεμία.
4ον ο σκοπός μας είναι η γρήγορη δική σας Ενημέρωση!!!

Τα μέσα που εγώ έχω τα χρησιμοποιώ για τους παραπάνω λόγους και μόνο!
Εσύ μπορεί να μην ενοχλήθηκες αλλά ένα μεγάλο μέρος του φορουμ με την "παρεξήγηση" που ξεκίνησε το μέλος moviemaker ενοχλήθηκε, και δόθηκε μία αρνητική εντύπωση για την διαχείριση, η οποία δεν έκανε και τίποτα πέρα από το να σας ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ - ναι ακόμα και τον εαυτό της.

Ακόμα και η διαγραφή γίνεται κύριε Gbrepl για όλα παραπάνω.Το μέλος, λοιπόν, θυμίζω πως θα μπορούσε να συζητήσει ήρεμα και χωρίς να προκαλέσει.

Σημασία έχει ποιος είναι ο ώριμος να συμπεριφερθεί σωστά. Και όπως είπε ο iPhonehellas ο καθένας πρέπει να αναλαμβάνει τις λάθος κινήσεις του.

#120   somatosensory

somatosensory

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:43

Διαβασε λοιπόν το link παραπάνω για το λόγο που κλειδωθηκε και ξεκίνησε η φασαρία..


Το διάβασα αλλά αυτό είναι προγενέστερο. μετά δεν ισχύει αυτό που έκανε copy paste o moviemaker ? Αυτό δεν ήταν η τελική απάντηση ? έχω καταλάβει λάθος ?

Μην κοροϊδευόμαστε παιδιά Ξέρετε οτι είμαι εδώ και θα είμαι όσο εγώ το θελήσω ευτυχώς ο Θεός την δύναμή σας την έχει περιορίσει μέχρι εκεί 5 λεπτά εκτός. αλλιώς ποιος ξέρει τι άλλο είσαστε ικανοί να κάνετε. Και επειδή εγώ φοράω και θα φοράω πάντα παντελόνια Ζητάω συγνώμη από όποιων προσέβαλα εκ παραδρομής. Κάντε κ αλλο Ban τώρα αλλά όσα περισσότερα βαν τόσα περισσότερα φαντάσματα θα νομίζετε οτι θέλουν το κακό σας. Είναι η δουλειά σας ναι και συγνώμη αν χάσατε κάτι από έμενα. Είναι ιερή. Αλλά το παραδεχτήκατε είναι επάγγελμα. άρα κέρδος.Με αμισθί υπαλλήλους κιόλας.

Moviemaker ®

Τελευταία επεξεργασία από: somatosensory, 07/10/2010 - 17:45


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες