Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Μας Κοροϊδεύουν ! Επειδή δεν περίμεναν ότι θα Πετύχουμε !


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
179 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 15:01

Επειδή δεν μ' ενδιέφεραν ποτέ τα Μεγαλεία αλλά η μάθηση και το κοινό καλό, λογική, κάντε ότι θέλετε.Αν θέλω να μπαίνω θα μπαίνω κ ως Junior.ΚΑΛΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ !

Πάω να παραγγείλω την Λευκή Θηκούλα μου. :P :excl:

Απλά εκτός απο κέρδος κάντε και καμία προσφορά έκπτωση αγοράς στα παιδιά... ΚΑΠΟΤΕ..

Τελευταία επεξεργασία από: moviemaker, 07/10/2010 - 15:10


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 07/10/2010 - 15:14

Καλή δημοκρατία!

Καλές αγορές!

Προσφορές και εκπτώσεις δεν κάνουμε γιατί δεν ασχολούμαστε με πωλήσεις. Το έχουμε ξεκαθαρίσει αυτό... πολλές φορές! Όποιος θέλει αγοράζει από όπου θέλει και όσο θέλει και με όποιον τρόπο θέλει.

Καλή συνέχεια σε όλους. Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε
Behind the Scenes...

#78   xarisk

xarisk

    iPH Contributor

  • 1.878 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/10/2010 - 15:20

ρε παιδια δεν μπορω να σας καταλαβω....διαπλικτιζεστε χωρις λογο και αιτια...σε οποιο φορουμ και να πατε οταν γινετε μια παραγγελια ομαδικη για πρωτη φορα πρεπει να κλεισει και μετα το ιδιο ατομο να ανοιξει 2η...τωρα ολα τα αλλα ειναι κουραφεξαλα....και βριζετε λες και ειμαστε μικρα παιδια...ημαρτον πια.

#79   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 07/10/2010 - 15:22

μόλις παρέλαβα το αραχνάκι μου και είμαι οκ!για μένα η όλη δουλειά πήγε καλά!ξεκολάτε με τέτοιου είδους ιστορίες και ας πάμε παρακάτω!εδώ είμαστε ομάδα ας μην το ξεχνάμε αυτό!
να είστε καλά και πάμε για άλλα

#80   Gagarin

Gagarin

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:aterzop

Δημοσίευση 07/10/2010 - 15:27

Για ακόμα μια φορά στα ελληνικά forum η ίδια ιστορία...
Τελικά το .gr έχει μικρόβιο...δεν υπάρχει θεραπεία...


Δεν προσβάλω κανέναν...ΟΛΟΙ έχουν το δίκιο τους...αλλά άντε να το βρούν μέσα απο το κουτί...
Η λύση είναι να χαλαρώσουν τα πνεύματα και οι εγωισμοί...

#81   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 07/10/2010 - 15:30

Κανεις λαθος.
Μπορουν να γινουν οσα Group Buys θελουν τα μελη.
Τουλαχιστον σε αλλα φορα.....

#82   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 07/10/2010 - 15:31

Κάθε μήνα τα ίδια παντελή μου τα ίδια παντελάκη μου..Άντε να δούμε ποιο θα είναι το επόμενο "αντάρτικο"..Αdmins...Εφοδιάστε μας με όπλα-μπαλάσκες κτλ κτλ..

ezgif_com_crop_2.gif


#83   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 07/10/2010 - 15:31

Για ακόμα μια φορά στα ελληνικά forum η ίδια ιστορία...
Τελικά το .gr έχει μικρόβιο...δεν υπάρχει θεραπεία...


Δεν προσβάλω κανέναν...ΟΛΟΙ έχουν το δίκιο τους...αλλά άντε να το βρούν μέσα απο το κουτί...
Η λύση είναι να χαλαρώσουν τα πνεύματα και οι εγωισμοί...

ιστορίες τέτοιες γίνονται παντού φίλε μου!μην νομίζεις οτι τα ξένα φορουμ δεν έχουν τέτοια!αλλά αυτό που είπες ήταν το πιο σωστό!
ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ

#84   xarisk

xarisk

    iPH Contributor

  • 1.878 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/10/2010 - 15:31

Κανεις λαθος.
Μπορουν να γινουν οσα Group Buys θελουν τα μελη.
Τουλαχιστον σε αλλα φορα.....

οταν δεν εχει γινει κατι παρομοιο ξανα οχι..απο οσο ξερω

#85   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/10/2010 - 15:35

Για τον λόγο αυτό και μέσα στα πλαίσια της διαφάνειας θα ήθελα να ενημερώσω όλο το forum δημόσια ότι ο λογαριασμός του moviemaker θα κλείσει μέσα στις επόμενες ώρες.



Δεν βρισκω κανενα λογο και αιτια να γινει κατι τετοιο και δεν το καταλαβαινω κιολας. Οπως ολοι καταλαβαμε υπηρξε παρεξηγηση κ απο τις 2 μεριες.
ο DINFUN το ειπε κ απο μονος του οτι μπορει να εφταιγε η διατυπωση. Οποτε ποσο δημοκρατικο ειναι μια τετοια πραξη δεν θα συμφωνησω. Βαση ψυχραιμιας και λογικης ολοι θελαμε να ληξη ομαλα αυτο το οποιο ξεκινησε. Ολοι ανθρωποι ειμαστε κ κανουμε λαθοι κ χανουμε κ την ψυχραιμια μας και ολα ανθρωπινα ειναι....

και εγω οπως οι περισσοτεροι εδω μεσα ειμαι με το μερος της ηρεμιας, σβηνωντας ενα τοσο ενεργο μελος μονο κακο κανετε κ στην εικονα σας αλλα κ στο κατα ποσο αναγνωριζετε εμπρακτα το οτι αυτο το μελος βοηθησε κατα καιρους τη κοινοτητα αυτη.

Λυπαμαι πολυ αλλα πιστευω πως πρεπει να το ξανασκεφτειτε.

Καλη συνεχεια

#86   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 07/10/2010 - 15:37

Δεν βρισκω κανενα λογο και αιτια να γινει κατι τετοιο και δεν το καταλαβαινω κιολας. Οπως ολοι καταλαβαμε υπηρξε παρεξηγηση κ απο τις 2 μεριες.
ο DINFUN το ειπε κ απο μονος του οτι μπορει να εφταιγε η διατυπωση. Οποτε ποσο δημοκρατικο ειναι μια τετοια πραξη δεν θα συμφωνησω. Βαση ψυχραιμιας και λογικης ολοι θελαμε να ληξη ομαλα αυτο το οποιο ξεκινησε. Ολοι ανθρωποι ειμαστε κ κανουμε λαθοι κ χανουμε κ την ψυχραιμια μας και ολα ανθρωπινα ειναι....

και εγω οπως οι περισσοτεροι εδω μεσα ειμαι με το μερος της ηρεμιας, σβηνωντας ενα τοσο ενεργο μελος μονο κακο κανετε κ στην εικονα σας αλλα κ στο κατα ποσο αναγνωριζετε εμπρακτα το οτι αυτο το μελος βοηθησε κατα καιρους τη κοινοτητα αυτη.

Λυπαμαι πολυ αλλα πιστευω πως πρεπει να το ξανασκεφτειτε.

Καλη συνεχεια

Ναι συμφωνώ καλό θα ήταν να το ξανασκεφτείτε παιδιά είναι κρίμα ενα μέλος να φύγει έτσι

#87   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.693 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 16:00

Αν δεν ήμασταν εδώ οι admins (δλδ online) για να απαντάμε επίσημα στις επιθέσεις το θέμα θα είχε πάρει πολύ μεγαλύτερες διαστάσεις.. οι παλιοί θυμούνται παρόμοια περιστατικά τόσο σε αυτό όσο και σε άλλα forum.

Ο τίτλος του topic φυσικά δεν είναι τυχαίος και επιλέχθηκε για να τραβήξει όσο περισσότερα views γίνεται.

Θα ήθελα να δω παρόμοιο τίτλο σε ανταγωνιστικά μεγάλα forum και τον χρόνο που θα χρειαστεί να κλειδωθεί και να γίνει ban το μέλος που θα τα ανοίξει. Η ελαστικότητα και η καλή διάθεση δυστυχώς παρεξηγούνται στο μέγιστο και ο καθένας βρίσκει την ευκαιρία να πει το μακρύ και το κοντό του και φυσικά ΠΑΝΤΑ στα πλαίσια της δημοκρατίας.

Κανένα μέλος ή διαχειριστής δεν έχει το δικαίωμα να ξεκινάει τέτοια καμπάνια πολέμου και μετά να πετάει ένα ok, έληξε κλειδώστε το.

Για τον λόγο αυτό και μέσα στα πλαίσια της διαφάνειας θα ήθελα να ενημερώσω όλο το forum δημόσια ότι ο λογαριασμός του moviemaker θα κλείσει μέσα στις επόμενες ώρες.



Τον ευχαριστούμε πολύ για όσα πρόσφερε στο forum και στο κοινό που παρακολούθησε την κωμική αυτή συζήτηση στο topic αυτό και του ευχόμαστε να συνεχίσει να πράτει τα ίδια σε ανταγωνιστικά ή μη forum στην Ελλάδα.

Και μην ξεχνάτε!

Κάθε μήνα/εβδομάδα έχουμε εδώ στο iPhoneHellas κάποιο μέλλος που θα προσπαθήσει να μειώσει και να διαβάλει το forum, τους admins ή τους moderators.

Μείνετε συντονισμένοι στο iPhoneHellas forum γιατί έρχονται περισσότερα νέα "μέλη" με σκοπό την δική σας διασκέδαση!


Δυστυχως θεωρω τα γραφομενα σου εντελως αστοχα.Σαν δημοσιο κειμενο ειναι απαραδεκτο.Και ας εχεις οσα δικια θελεις.

#88   giorgoos

giorgoos

    iPH Contributor

  • 962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/10/2010 - 16:10

εγω θα διαφωνησω καθετα με τη διαγραφη ενος μελους του foroum για αυτο το λογο.υπαρχουν εδω μεσα μελη(μη ενεργα) τα οποια εχουν εξαπατησει συνφορουμιτες και ομως οι λογαριασμοι τους δεν εχουν διαγραφει..οχι οτι δεν μπορουν μπορουν να μπουν με αλλο λογαριασμο αλλα οκ για το τυπικο της υποθεσης.

#89   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 16:16

και εγω admins ενω θεωρω οτι η κινηση που κανατε εξαρχης οσον αφορα το topic ηταν σωστη,το να διαγραψετε τον moviemaker δεν ειναι οτι καλυτερο.το ονομα και η αξιοπιστια του forum δεν μαυριζεται ετσι απο ενα μελος και ειδικα απο τον moviemaker που εχει προσφερει πολλα σε αυτο το forum.εγινε μια παρεξηγηση.ε και λοιπον?πρεπει να τον διαγραψετε?οπως ειπα και πριν ειμαστε μια κοινοτητα.μην το ξεχναμε αυτο.απο εκει και περα η επιλογη ειναι δικια σας

Τελευταία επεξεργασία από: alfaromeo156, 07/10/2010 - 16:16


#90   gbrepl

gbrepl

    iPH newbie

  • 67 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 16:32

Η Διαργραφη Μελους Για το Λογο αυτο Λυπαμαι αλλα μου θυμιζει ΜΑΚΡΟΝΗΣΟ...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες