Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 GlassGate


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
131 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: iPhone 4 GlassGate

iPhone 4 GlassGate

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αν το iPhone 4 σας υποφέρει από το Glassgate ποιός έχει την ευθύνη;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#91   Plato

Plato

    iPH User

  • 135 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2010 - 02:40

Κάποιος είχε γράψει εδώ μέσα ότι,"Ο φόβος μας κάνει να περνούμε λάθος αποφάσεις σήμερα
για κάτι που 99% δεν θα συμβεί αύριο." Εγώ σας λέω ότι ο @@ρας που το ανέβασε αυτό και το έχει κάνει θέμα, ήταν ένας τύπος σαν εμάς που βαριέται τα βράδια και μπαίνει να πει καμία μαμακια να περάσει η ώρα.
Κανείς απο εμάς που νοιαζόμαστε τόσο κ αληθινά ώστε να το συζητάμε δεν πρόκειται να το πάθει. Πρέπει να σου γρατζουνιέτε κανένα χρόνο στην θήκη με τα καρφιά κ εσύ να λες "δεν βαριεσε !"

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   Athan

Athan

    iPH Member

  • 280 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2010 - 02:47

απλη σκονη αρκει
ετσι ελεγε το site απ οπου πηρα την φωτο


Όπως σωστά παρατήρησε και ο rromeodim, η ίδια φωτογραφία κυκλοφορεί εδώ και μήνες με διαφορετικά πάντοτε σενάρια που της προσάπτει ο κάθε ευφάνταστος λαλάκιας.
Γι'αυτό θα επαναλάβω πως κάποια στιγμή θα πρέπει να πάψουμε να πιστεύουμε ότι ανοησίες διαβάζουμε στο web. :rolleyes:

Τελευταία επεξεργασία από: Athan, 09/10/2010 - 02:51


#93   OhYeah

OhYeah

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/10/2010 - 11:28

Δηλαδη με το σημα το προβλημα ειναι βλακεια?

Στο δικο μου παντως αν με 3g εχω 3 με 4 μπαρες και το πιασω κανονικα με το αριστερο χερι πεφτει το σημα σε 2g..

Και 2 παιδια στη δουλεια που τα ρωτησα πριν παρω το δικο μου μου λενε δεν εχω προβλημα και με το που τους ειπα να γυρισουν σε 3g παπαλα το σημα..

Ε θα μου πεις μην εχεις το 3g ενεργιποιημενο, αλλα εχω συμβολαιο με ιντερνετ και θελω να το χρησιμοποιω :blush:

Οσα 4αρια εχω δει μεχρι τωρα παιζει το προβλημα με το σημα...

Και μην πειτε βαλε θηκη γιατι αμα ειναι ετσι αν τα φρενα στο αμαξι δεν δουλευουν ... εεε μην πατατε φρενο και ο steve ειπε μην το κρατατε ετσι το τηλεφωνο <_< <_<


Φίλε μου, πουλήστε/δώστε ΓΡΗΓΟΡΑ τα iPhone σας, γιατί μάλλον κάποιος από εσάς θα είχε κολλήσει το iPhone του γκαντεμοβλογιά (στην καλύτερη… στην χειρότερη, παίζει και μουφοβλογιά) και μετά ΣΙΓΟΥΡΑ το μετέδωσε στους υπολοίπους. Για καλό και για κακό, αποφύγετε όλα τα όλες τις "iΣυσκευές" και αγοράστε καλύτερα ένα από τα θειικά Android, ή ακόμα καλύτερα, για να μην έχεις και καθόλου προβλήματα, πάρε Nokia ή Windows Phone 7… Και εσύ και οι φίλοι σου! Έτσι θα έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο και εμείς και εσείς!

Και με τα 4άρια, όντος υπάρχει το πρόβλημα με το άγγιγμα και το πέσιμο του σήματος… σε ΟΛΑ τα iPhone 4, μηδενός εξαιρουμένου! Και μην ακούς βλακείες ότι υπάρχουν εξαιρέσεις και βλακείες! Ασχέτως που πχ. 11 άτομα στο φιλικό μου περιβάλλον έχουν τα 4άρια και όλα δουλεύουν άψογα (και οι 8 από τους 11 δεν τα φοράνε θήκες)

Τελευταία επεξεργασία από: OhYeah, 09/10/2010 - 11:30


#94   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 09/10/2010 - 11:32

Φίλε μου, πουλήστε/δώστε ΓΡΗΓΟΡΑ τα iPhone σας, γιατί μάλλον κάποιος από εσάς θα είχε κολλήσει το iPhone του γκαντεμοβλογιά (στην καλύτερη… στην χειρότερη, παίζει και μουφοβλογιά) και μετά ΣΙΓΟΥΡΑ το μετέδωσε στους υπολοίπους. Για καλό και για κακό, αποφύγετε όλα τα όλες τις "iΣυσκευές" και αγοράστε καλύτερα ένα από τα θειικά Android, ή ακόμα καλύτερα, για να μην έχεις και καθόλου προβλήματα, πάρε Nokia ή Windows Phone 7… Και εσύ και οι φίλοι σου! Έτσι θα έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο και εμείς και εσείς!

Και με τα 4άρια, όντος υπάρχει το πρόβλημα με το άγγιγμα και το πέσιμο του σήματος… σε ΟΛΑ τα iPhone 4, μηδενός εξαιρουμένου! Και μην ακούς βλακείες ότι υπάρχουν εξαιρέσεις και βλακείες! Ασχέτως που πχ. 11 άτομα στο φιλικό μου περιβάλλον έχουν τα 4άρια και όλα δουλεύουν άψογα (και οι 8 από τους 11 δεν τα φοράνε θήκες)


Oh yeah . . . .
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#95   OhYeah

OhYeah

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/10/2010 - 11:41

η το σπρωχνεις πιο περα η καθως το παιρνεις το σερνεις λιγο προς το μερος σου


Τι λες ρε φίλε; Σε καροτσάκι το έχεις το κινητό σου, με ιδικές ανάγκες;

#96   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 09/10/2010 - 12:01

Τελικά αυτό το τηλέφωνο έχει πιο πολλά μειονεκτήματα παρά πλεονεκτήματα.

#97   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2010 - 12:22

Τελικά αυτό το τηλέφωνο έχει πιο πολλά μειονεκτήματα παρά πλεονεκτήματα.

Τη πεταξες την εξυπναδα σου.....καλη ορεξη Telephoner! :lol:

#98   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 09/10/2010 - 12:26

Τη πεταξες την εξυπναδα σου.....καλη ορεξη Telephoner! :lol:


Περίμενε το θύμα του αλλα μάταια.. Και ο νοών νοείτω :P

#99   delapo

delapo

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Delapo

Δημοσίευση 09/10/2010 - 12:44

τι άλλο θα ακούσουμε - δούμε θεέ μου.... ! Εγώ ένα ξέρω πάντως, το iphone είναι αποδεδειγμένα μια must have συσκευή όχι τόσο για το ίδιο το τηλέφωνο οσο για τον πόλεμο που έχει δεχτεί!
Ααααα και για να μην το ξεχάσω, προχτές στην δουλειά τσάκώθηκα με έναν συνάδελφο και από τα νεύρα μου πετάω το iphone στον τοίχο και μετά όπως ήταν κάτω του ρίχνω και ένα βολέ έτσι για να ξεσπάσω τελείως. Αποτέλεσμα? Ράγισε η οθόνη!!!! Ακουσων άκουσων, απαράδεκτή συσκευή, τρισάθλια εταιρεία η apple, κρίμα τα λεφτουδάκια μας!!! Περιμένω την Δευτέρα να παω να πάρω κανα nokia να βρω την υγεία μου....χαχαχα.
Σορρυ για το off topic αλλά δεν μπόρεσα να αντισταθώ...

#100   Stargazer13

Stargazer13

    iPH User

  • 124 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2010 - 12:52

παιδια μιας και πολλα ατομα εδω μεσα εχουν αναφερει και εχουν προτεινει την ζελατινα zagg,εγω χωρις να την εχω δοκιμασει θελω να πω οτι δεν νομιζω οτι θα ρισκαρα να βαλω πανω στο iphone μια ζελατινα την οποια για να κολλησει πρεπει να την κανεις ΛΟΥΤΣΑ...και μετα ολα αυτα τα υγρα να τα πετας προς τα εξω..αν μπει λιγο απο αυτο το υγρο μεσα στο ακουστικο η μεσα στην οθονη απο τα πλαγια τι θα κανουμε..?

#101   igouharry

igouharry

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2010 - 13:47

Να δούμε τι έχει να γίνει μόλις σκάσει η βόμβα των 35 βαθμών κελσίου plus ! (Ήδη υπάρχουν περιπτώσεις) . Η apple το κρατάει μυστικό. Εμείς??????

#102   Plato

Plato

    iPH User

  • 135 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2010 - 13:52

Τελικά αυτό το τηλέφωνο έχει πιο πολλά μειονεκτήματα παρά πλεονεκτήματα.

Εγώ θα πω πάλι οτι το μόνο μειονέκτημα του iPhone 4 είμαστε εμείς.Οι κάτοχοι του. :P

#103   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 09/10/2010 - 14:02

Εγώ θα πω πάλι οτι το μόνο μειονέκτημα του iPhone 4 είμαστε εμείς.Οι κάτοχοι του. :P

xaxaxa!!!
Ισχύει...

#104   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 09/10/2010 - 15:26

Εγώ θα πω πάλι οτι το μόνο μειονέκτημα του iPhone 4 είμαστε εμείς.Οι κάτοχοι του. :P

Μου φαίνεται κάπως αλλά είναι αλήθεια :Ρ

#105   OhYeah

OhYeah

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/10/2010 - 18:42

Εγώ θα πω πάλι οτι το μόνο μειονέκτημα του iPhone 4 είμαστε εμείς.Οι κάτοχοι του. :P


Α χα χα χα... Σωστόοοοοος... Μην σου πω και πολύ "βαθύ" αυτό που είπες! :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες