Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 7 ψήφοι

iPhone 3GS - Διαθεσιμότητα στην Ελληνική Αγορά


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1086 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   gigi7

gigi7

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 19:07

Αυτοί στη Vodafone κοιμούνται ενω εμείς τρέξαμε απο τη πρώτη μέρα να στείλουμε τη φόρμα ενδιαφέροντος.... >:(

Το μαιλ της κοσμοτε δεν δεσμευει την εταιρια για διαθεσιμοτητα. απλα θελουν να μαζεψουν στο μαγαζι τους οσο περισσοτερους ενδιαφερομενους μπορουνε και να τους κρατανε σε αναμονη για τρεις μερες οποτε και θα τους ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝΕ περι αφιξης η ΜΗ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   macgalileo

macgalileo

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 19:12

Σωστός!
Admin τα post σου είδες πόσα είναι;;;!!!

βρε κάτι διαβολικές συμπτώσεις.

#78   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 30/07/2009 - 19:22

macgalileo άσχετο αλλά τι χρώμα εχεις πάρει το iphone σου (μια και βλέπω ότι έχει το 32άρι το 3gs);

#79   omen069

omen069

    iPH Member

  • 304 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/07/2009 - 19:23

Καλοριζικο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
restore και ολα αψογα

#80   macgalileo

macgalileo

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 19:25

macgalileo άσχετο αλλά τι χρώμα εχεις πάρει το iphone σου (μια και βλέπω ότι έχει το 32άρι το 3gs);

μαύρο από Ιταλία, το πείρα τη δευτέρα από το αεροδρόμιο 719 από ΤΙΜ το έκανα jailbrake και το έδωσα σήμερα το πρωί από αυτόν που μου το ζήτησε να το πάρει μαζί του στη Κίνα

εγώ παραλαμβάνω αύριο ένα 16αρι μάυρο και ένα 32αρι λευκό

Τελευταία επεξεργασία από: macgalileo, 30/07/2009 - 19:26


#81   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 30/07/2009 - 19:29

Καλορίζικο φίλε μου και σε εσένα omen069. Ήθελα να μου πει κανείς την γνώμη του για το άσπρο (αν και προσωπικά γούστα είναι αυτά βέβαια) γιατί δεν το έχω δει από κοντά. Προχθές πούλησα το μαύρο 3g μου και σκεφτόμουνα να κάνω την αλλαγή σε άσπρο 3gs :blush: .

#82   Kostantis

Kostantis

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 19:33

Μολις γυρισα απο βονταφον και η κοπελα μου ειπα πως αυριο θα φερουν iphone μονο για να το δει ο κοσμος DEMO.
Απο βδομαδα επισημα θα ειναι διαθεσιμα..Την ρωταω τιμη λεω μπας και μαθανε τιποτα γιατι εμεις ξερουμε ηδη και μου απαντησε οχι.ελεος..
Της τρελης εξω ολοι βλεπουνε το ματς και εμεις ασχολουμαστε με ψιψινια και κοκοψινια.. :P
Απο βδομαδα λοιπον...
Εσεις που το τσιμπησατε τι στο καλο?Εχετε μεσο η απλα θελετε να μας μουδιασετε(στο ψεμα)? :P

#83   macgalileo

macgalileo

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 19:35

Καλορίζικο φίλε μου και σε εσένα omen069. Ήθελα να μου πει κανείς την γνώμη του για το άσπρο (αν και προσωπικά γούστα είναι αυτά βέβαια) γιατί δεν το έχω δει από κοντά. Προχθές πούλησα το μαύρο 3g μου και σκεφτόμουνα να κάνω την αλλαγή σε άσπρο 3gs :blush: .

από ποιότητα είσαι το ίδιο οκ και τα δύο, βάζεις μια ζελατίνα σε ολόκληρη τη συσκευή και είσαι μια χαρά
άρα μένει μόνο θέμα γούστο

οι έρευνες λένε ότι το καλοκαίρι πωλούνται ανοιχτόχρωμα αυτοκίνητα και το χειμώνα σκούρα

γιατί όχι και στα κινητά

#84   strawb

strawb

    Advanced Member

  • 633 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:MacBook Pro

Δημοσίευση 30/07/2009 - 19:39

Μάγκες δεν ξέρω αν είναι έτσι όπως τα λέτε, αλλά μάλλον αύριο θα είμαι ένας απο τους λίγους που θα παραλάβει απο κατάστημα της VODAFONE το νέο iPhone 3Gs ,σαν σκέτη συσκευή.
Απ' ότι κατάλαβα δεν έκαναν πολλοί προκράτηση και επειδή η ζήτηση είναι αρκετά χαμηλή, θα τα δίνουν και ώς σκέτες συσκευές σε όσους έκανα προκράτηση. Ένας απο αυτούς είμαι και εγώ.
Μάλιστα στο κατάστημα που είμαι πελάτης, που μόλις πριν απο λίγο μίλησα μαζί τους,μου ζήτησαν το τηλέφωνο μου για να με ειδοποιήσουν αύριο,να πάω να το πάρω.
Επομένως αν όλα αυτά είναι έτσι όπως μου τα είπαν, μάλλον βάζω πλώρη για να πωλήσω το ήδη καλό iPhone 3G που έχω.
Επίσης όποιος θα είναι ο τυχερός, θα πάρει μαζί με το τηλέφωνο και 150 εφαρμογές εγκατεστημένες για δώρο.
Οπότε, περιμένω το αύριο.....

Υ.Γ. Μάγκες ψάξτε για καταστήματα που οι προκρατήσεις είναι ελάχιστες και μπουκάρετε αύριο, σίγουρα σε κάποιο θα είστε τυχεροί.
Υ.Γ. Ελπίζω το νέο κινητό να μην παρουσιάσει προβλήματα με το jailbreak.

Τελευταία επεξεργασία από: strawb, 30/07/2009 - 19:47


#85   mixail

mixail

    iPH User

  • 177 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/07/2009 - 19:42

Εγω τηλεφωνησα σε Γερμανό (περιφερεια - Βορεια Ελλαδα) . Μου είπαν ότι το εχουν αλλα να περάσω αύριο γιατι δεν ξέρουν αν μπορούν να το πουλήσουν σήμερα :P

Οσο για το χρώμα..εχω το Μαύρο 3G και λέω να παω σε ασπρο ...πιστέυω πως ειναι πανέμορφο..Γουστα βεβαια ειναι αυτά :)

Τελευταία επεξεργασία από: mixail, 30/07/2009 - 19:44


#86   Kostantis

Kostantis

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 19:46

Μαλλον αυτοι τις βονταφον κοιμουνται οποτε αυριο θα παω στον γερμανο να δω..Αλλιως απο βδομαδα... <_<

#87   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 30/07/2009 - 19:50

Χάθηκε ο κόσμος να το δίνανε από Δευτέρα... Θα μας φάει η αγωνία όλο το Σαββατοκύριακο αν δεν το πάρουμε αύριο τελικά

#88   omen069

omen069

    iPH Member

  • 304 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/07/2009 - 19:57

Ετοιμο!!!!!!!!!!!!!!!! με jailbreak ολα καλα.
παω για κανενα ποτο, αυριο θα περασω εφαρμογες

#89   Drake19

Drake19

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Drake1986

Δημοσίευση 30/07/2009 - 20:33

Τα πραγματα είναι απλά... έαν έχεις κάνει προκράτηση μπαίνεις αύριο το πρωί μέσα στο μαγαζί, ρωτάς εάν έχει έρθει η συσκευή σου και μόλις πάρεις θετική απάντηση του λές να στο τυλίξουν για να το πάρεις.
Σε ρωτάνε για πρόγραμμα συμβολαίου? Ευγενικά αρνείσαι και τους λές ότι θα το αγοράσεις σαν σκέτη συσκευή. Άλλωστε δεν αναφέρεται πουθενά ότι το 3GS ή το 3G πωλείται μονο με συμβόλαιο και όχι σαν σκέτη συσκευή.
Τώρα αν κάποιος τολμήσει να σου πεί ότι δεν σας το δίνουμε χωρίς σύνδεση πολύ απλά πέρνεις μέσα απο το κατάστημα το ΙΝΚΑ και κάνει επώνυμη καταγγελία. Είναι άρνηση πώλησης και απαγορεύεται απο τον νόμο.- >:(
Πρίν καν τηλεφωνήσεις στο ΙΝΚΑ και αφού καταλάβουν ότι δεν αστειεύεσαι θα έρθει ο προϊστάμενος θα σου ζητήσει συγνώμη και θα αγοράσεις την συσκευή χωρίς συμβόλαιο. Απλά τα πράγματα.
Το έχουμε δεί το έργο και επειδή δεν είμαστε ούτε χθεσινοί ούτε τίποτα παιδάκια δεν θα μασήσουμε φίλε μου. ;)

Κοιτα να δεις σαν Vodafone δεν κοιταει ποτε να πουλησει κατι,ειναι μια πολυεθνικη εταιρεια που κοιταει να κανει συνδεσης.......ειναι πολιτικη της Vodafone αυτο,δυστιχος το εχει μαθει και μου ποιανεται η καρδια που το κανω σε αλλους :( :(........και παρα πολυ απλα αμα ρωτησει να το παρει σαν συσκευει,υπαρχει η δικαιολογια "τελος το εμπορευμα" ταχα μου και ουτε το ΙΝΚΑ ουτε ο θεος ο ιδιος δεν μπορει να μπει στην αποθηκη να δει τι εχουμε.......μια φορα ειχε γεινει αυτο με το ΙΝΚΑ ο υπευθυνος παραλιγο να πνηγει απο τα γελια......
Δυστιχως μαγκες αυτη ειναι η πικρη αληθεια.

#90   AlexisGon

AlexisGon

    iPH Contributor

  • 842 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/07/2009 - 20:48

Εγώ πάντως σας το είχα πει....Δεν πρόκειται να τα έφερναν έτσι όπως τα έλεγαν...Και τελικά έτσι έγινε....Και καλά για τον Σεπτέμβριο τώρα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (2)