Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 7 ψήφοι

iPhone 3GS - Διαθεσιμότητα στην Ελληνική Αγορά


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1086 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 21:06

Αχ... οχι και μήνα ρε γαμώτο...
Πολυ πάει. :(

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   jojosrbd

jojosrbd

    iPH Member

  • 201 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 21:09

Αχ... οχι και μήνα ρε γαμώτο...
Πολυ πάει. :(

Δέν πέφτουμε!!
Ξεχυνόμαστε επαρχία!!! :P

#93   LeBo

LeBo

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 21:16

Κοιτα να δεις σαν Vodafone δεν κοιταει ποτε να πουλησει κατι,ειναι μια πολυεθνικη εταιρεια που κοιταει να κανει συνδεσης.......ειναι πολιτικη της Vodafone αυτο,δυστιχος το εχει μαθει και μου ποιανεται η καρδια που το κανω σε αλλους :( :( ........και παρα πολυ απλα αμα ρωτησει να το παρει σαν συσκευει,υπαρχει η δικαιολογια "τελος το εμπορευμα" ταχα μου και ουτε το ΙΝΚΑ ουτε ο θεος ο ιδιος δεν μπορει να μπει στην αποθηκη να δει τι εχουμε.......μια φορα ειχε γεινει αυτο με το ΙΝΚΑ ο υπευθυνος παραλιγο να πνηγει απο τα γελια......
Δυστιχως μαγκες αυτη ειναι η πικρη αληθεια.

Επαναλαμβάνω προηγούμενο μου ποστ γιατί μου φαίνεται ότι και εσύ δεν διάβασες καλά τι γράφω.
"έαν έχεις κάνει προκράτηση μπαίνεις αύριο το πρωί μέσα στο μαγαζί, ρωτάς εάν έχει έρθει η συσκευή σου..."
Όταν λοιπόν στο φέρουν στον πάγκο και σου πουν αυτό είναι το τηλέφωνο σας, τότε τους λές..Ωραία θα το πάρω σαν σκέτη συσκευή παρακαλώ!
End of Story.

Όσο για τον υπεύθυνο σου σίγουρα θα πνιγόταν απο κάτι, όχι όμως απο τα γέλια. :o

#94   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 21:24

Δέν πέφτουμε!!
Ξεχυνόμαστε επαρχία!!! :P


χαχαχχαχχα καλά τα λές!

Επαναλαμβάνω προηγούμενο μου ποστ γιατί μου φαίνεται ότι και εσύ δεν διάβασες καλά τι γράφω.
"έαν έχεις κάνει προκράτηση μπαίνεις αύριο το πρωί μέσα στο μαγαζί, ρωτάς εάν έχει έρθει η συσκευή σου..."
Όταν λοιπόν στο φέρουν στον πάγκο και σου πουν αυτό είναι το τηλέφωνο σας, τότε τους λές..Ωραία θα το πάρω σαν σκέτη συσκευή παρακαλώ!
End of Story.

Όσο για τον υπεύθυνο σου σίγουρα θα πνιγόταν απο κάτι, όχι όμως απο τα γέλια. :o


Εγω το έκανα παρακράτηση, εχω να κάνω ανανέωση συμβολέου.Ετσι και γίνει καμοία μαμακία και δεν το πάρω με έχασε η VODAFONE.

#95   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 22:56

Tι έγινε ρε παιδιά με τα 3GS?
Tα ανοίξατε η ακόμα φορτίζουν?

#96   xrhstos3

xrhstos3

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/07/2009 - 23:03

Γεια σας κ απο εμενα εγω ειμαι απο τους τυχερους που πηρα 2 κοματια σημερα το μεσημερι που το εφερε ο γερμανπς της περιοχης μου 2 εφερε κ τα ειχε κρατημενα για μενα φυσικα σκετη συσκευη 16αρια κ τα 2 το ενα μαυρο το αλλο ασπρο ακομα δεν το ανοιξα γιατι ειχα δουλειες τωρα θα το ανοιξω για να δω διαφορες!!!!!!!!!!!!!!!!!
Με συμβολαιο παντως απο αυριο σημερα δεν γινοτανε 32αρια παντως δεν φερανε.
Εγω μενω θεσνικη

#97   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 23:05

Γεια σας κ απο εμενα εγω ειμαι απο τους τυχερους που πηρα 2 κοματια σημερα το μεσημερι που το εφερε ο γερμανπς της περιοχης μου 2 εφερε κ τα ειχε κρατημενα για μενα φυσικα σκετη συσκευη 16αρια κ τα 2 το ενα μαυρο το αλλο ασπρο ακομα δεν το ανοιξα γιατι ειχα δουλειες τωρα θα το ανοιξω για να δω διαφορες!!!!!!!!!!!!!!!!!
Με συμβολαιο παντως απο αυριο σημερα δεν γινοτανε 32αρια παντως δεν φερανε.
Εγω μενω θεσνικη

Ρε φίλος άσε και για μάς τιποτα... ::)

#98   xrhstos3

xrhstos3

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/07/2009 - 23:11

Το ενα ηταν για μενα κ το αλλο για τον κουμπαρο μου τι να κανω ρε φιλε σορυ την αλλη φορα θα παρω κ για σενα :P :D

#99   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 23:16

Το ενα ηταν για μενα κ το αλλο για τον κουμπαρο μου τι να κανω ρε φιλε σορυ την αλλη φορα θα παρω κ για σενα :P :D


Μπα φίλε δεν θα ξαναυπάρξει αλλή φορά.
Δεν ξαναμπάινω σε αυτό το τριπάκι για το πότε θα έρθει το Iphone.

E άμα είναι του Κουμπάρου τότε εντάξει... :P

#100   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 23:25

Μπα φίλε δεν θα ξαναυπάρξει αλλή φορά.
Δεν ξαναμπάινω σε αυτό το τριπάκι για το πότε θα έρθει το Iphone.

E άμα είναι του Κουμπάρου τότε εντάξει... :P


Ελεος, μας ειπαν αρχες Ιουλιου, μετα το καναμε Ιουλιο γενικα, τελικα 31 Ιουλιου, αλλα θα το εχουν για να το αγορασουμε αρχες Αυγουστου και αυτα που θα φερουν θα ειναι μονο για αγορες με συμβολαια και απο Σεπτεμβρη και οι υπολοιποι, τοτε τι να τους πω ρε, δεν εχουν υποθεση πραγματικα...

Τελευταία επεξεργασία από: ApoelAndreas, 30/07/2009 - 23:26


#101   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 23:35

Ελεος, μας ειπαν αρχες Ιουλιου, μετα το καναμε Ιουλιο γενικα, τελικα 31 Ιουλιου, αλλα θα το εχουν για να το αγορασουμε αρχες Αυγουστου και αυτα που θα φερουν θα ειναι μονο για αγορες με συμβολαια και απο Σεπτεμβρη και οι υπολοιποι, τοτε τι να τους πω ρε, δεν εχουν υποθεση πραγματικα...


Αμα δεν έχεις κανέναν γνωστό μεσα στις εταιρίες οσοι το θέλουν να το πάρουν σαν συσκευή δύσκολα τα πράγματα..

#102   Kostantis

Kostantis

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 23:49

Επικρατει γενικα μια κ..λοκατασταση με την κυκλοφορια του iphone.
Σε αλλα καταστηματα ειναι διαθεσιμα,σε αλλα οχι,σε αλλα δεν ξερουνε ακομα τιμες,σε αλλα δινουνε Demo συσκευες...
Jumbo ελεος δηλαδη...Μια οργανωση δεν μπορουσανε να κανουνε και να κυκλοφορησουνε σε ολη την Ελλαδα αυριο την συσκευη γνωριζοντας νωριτερα τιμες+προγραμματα.
Τελος παντων...Πρωτη φορα ειναι θα μου πεις...

#103   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 23:53

Επικρατει γενικα μια κ..λοκατασταση με την κυκλοφορια του iphone.
Σε αλλα καταστηματα ειναι διαθεσιμα,σε αλλα οχι,σε αλλα δεν ξερουνε ακομα τιμες,σε αλλα δινουνε Demo συσκευες...
Jumbo ελεος δηλαδη...Μια οργανωση δεν μπορουσανε να κανουνε και να κυκλοφορησουνε σε ολη την Ελλαδα αυριο την συσκευη γνωριζοντας νωριτερα τιμες+προγραμματα.
Τελος παντων...Πρωτη φορα ειναι θα μου πεις...


Βρε πρώτη φορά δεν είναι αλλά πρεπει κάποτε να καλυτερέψουν κάποτε λίγο τα πράγματα.
Κοσταντι απο ποιά περιοχη είσαι και σού παν ότι να ναι?

#104   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 23:57

Επικρατει γενικα μια κ..λοκατασταση με την κυκλοφορια του iphone.
Σε αλλα καταστηματα ειναι διαθεσιμα,σε αλλα οχι,σε αλλα δεν ξερουνε ακομα τιμες,σε αλλα δινουνε Demo συσκευες...
Jumbo ελεος δηλαδη...Μια οργανωση δεν μπορουσανε να κανουνε και να κυκλοφορησουνε σε ολη την Ελλαδα αυριο την συσκευη γνωριζοντας νωριτερα τιμες+προγραμματα.
Τελος παντων...Πρωτη φορα ειναι θα μου πεις...


Τι λες ρε? Ξεχασες περισσοτερα απο τα μισα πισω! :rolleyes: Τωρα να κανω ενα συνολικο... "Σε αλλα καταστηματα ειναι διαθεσιμα,σε αλλα οχι,σε αλλα δεν ξερουνε ακομα τιμες,σε αλλα δινουνε Demo συσκευες..." Σε αλλα το πουλισαν απο σημερα, σε αλλα θα το εχουν για πωλησει την δευτερα, σε αλλα εχουν μονο 5(εελεεεοοοος) απο προκρατησεις και μονο, σε αλλα δεν ξερουν τιποτα ακομα. Στα sites δεν εχουν ανακοινωσει τιμες ενω καποιοι το εχουν ηδη αγορασει... Οι πιθανοτητες να το βρω απο το Βελγιο νομιζω ειναι πολυ περισσοτερες, αν δεν παει αυριο πρωι ο θειος μου να το παρει. :blush:

#105   Kostantis

Kostantis

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 23:58

Βρε πρώτη φορά δεν είναι αλλά πρεπει κάποτε να καλυτερέψουν κάποτε λίγο τα πράγματα.
Κοσταντι απο ποιά περιοχη είσαι και σού παν ότι να ναι?


Τωρα διαμενω(δυστηχως) στο πατρικο μου στην ναουσα και εδω εχουμε μια vodafone/γερμανο κλπ.
Διαφορετικα αν ημουνα θεσσαλονικη θα το ειχα στα χερια μου ηδη..Θα επερνα σβαρνα vodafone/cosmote/γερμανος/carrefour κλπ...
Αν δω οτι αυριο συνεχιζουν να μου λενε ραδιο αρβυλες οι υπαλληλοι θα κατεβω θεσσαλονικη να το χτυπησω(αν το βρω εφοσον ψαξω σε ολα τα σχετικα καταστηματα.)

Τελευταία επεξεργασία από: Kostantis, 31/07/2009 - 00:00


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες