Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 7 ψήφοι

iPhone 3GS - Διαθεσιμότητα στην Ελληνική Αγορά


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1086 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   Drake19

Drake19

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Drake1986

Δημοσίευση 31/07/2009 - 00:05

Επαναλαμβάνω προηγούμενο μου ποστ γιατί μου φαίνεται ότι και εσύ δεν διάβασες καλά τι γράφω.
"έαν έχεις κάνει προκράτηση μπαίνεις αύριο το πρωί μέσα στο μαγαζί, ρωτάς εάν έχει έρθει η συσκευή σου..."
Όταν λοιπόν στο φέρουν στον πάγκο και σου πουν αυτό είναι το τηλέφωνο σας, τότε τους λές..Ωραία θα το πάρω σαν σκέτη συσκευή παρακαλώ!
End of Story.

Όσο για τον υπεύθυνο σου σίγουρα θα πνιγόταν απο κάτι, όχι όμως απο τα γέλια. :o

Ρε συ καμια σχεση αυτο που λες εσυ με αυτο που λεω εγω,αλλο το προκρατημενο και αλλο το να μου ερθεις στα καλα καθουμενα χορις προκρατισει και να παρεις συσκευει,μα καλα δεν καταλαβαινεις την διαφορα?
Εκει δουλευω και ξερω τι γινετε και τι οχι...............αν ερθεις ετσι να αγορασεις συσκευει θα παρεις τα γεματα σου και δεν μπορεις να κανεις και τπτ,κανενας δεν ξερει την αποθηκη και το stock του αλλουνου,ενδειξεις μπορει να υπαρχουν,αποδειξεις οχι!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2009 - 00:08

Τωρα διαμενω(δυστηχως) στο πατρικο μου στην ναουσα και εδω εχουμε μια vodafone/γερμανο κλπ.
Διαφορετικα αν ημουνα θεσσαλονικη θα το ειχα στα χερια μου ηδη..Θα επερνα σβαρνα vodafone/cosmote/γερμανος/carrefour κλπ...
Αν δω οτι αυριο συνεχιζουν να μου λενε ραδιο αρβυλες οι υπαλληλοι θα κατεβω θεσσαλονικη να το χτυπησω(αν το βρω εφοσον ψαξω σε ολα τα σχετικα καταστηματα.)


Αντε με το καλό να μας έρθει η αυριανή μέρα και μακάρι να είναι θετικά τα πράγματα..

#108   Kostantis

Kostantis

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2009 - 00:12

Αντε με το καλό να μας έρθει η αυριανή μέρα και μακάρι να είναι θετικά τα πράγματα..


Θετικα δεν νομιζω να ειναι.Ηδη η κοπελα που ρωτησα σημερα το απογευμα στην βονταφον με γειωσε κανονικα.Μου ειπε αυριο μονο ντεμο για επιδειξη μιστερ.Εναλλακτικες λυσεις γερμανος.

Τελευταία επεξεργασία από: Kostantis, 31/07/2009 - 00:13


#109   jojosrbd

jojosrbd

    iPH Member

  • 201 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2009 - 00:18

Πάντως μέχρι το πρωί θα έχουμε τα προγράμματα απο Vodafone!! :P

Στο site ότι έχει σχέση με iphone είναι κάτω (broken link) τα ετοιμάζουν...

#110   Kostantis

Kostantis

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2009 - 00:22

Να ρωτησω κατι παιδια.Εχει δοκιμασει κανεις το e-shop της βονταφον?
Αν το εχει δοκιμασει καποιος ας μου πει αν γινετε να κανω και νεα συνδεση με την παραγγελια.
Επισης σε ποσες μερες ερχετε η παραγγελια..
Ρωταω μηπως η παραγγελια αυτη πχ παει στα κεντρικα και εχουνε αποθεματα συσκευων στις αποθηκες τους και το παραλαβω πιο γρηγορα απο οτι αν κατσω να το περιμενω εδω απο το καταστημα.

Τελευταία επεξεργασία από: Kostantis, 31/07/2009 - 00:24


#111   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2009 - 00:22

Θετικα δεν νομιζω να ειναι.Ηδη η κοπελα που ρωτησα σημερα το απογευμα στην βονταφον με γειωσε κανονικα.Μου ειπε αυριο μονο ντεμο για επιδειξη μιστερ.Εναλλακτικες λυσεις γερμανος.


Καλα και για τον Γερμανό λεγανε οτι θα έρθει τον Σεπτεμβριο το iphone και είδες τελικα.
Ολα θα φανούνε αύριο!

#112   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 31/07/2009 - 00:23

Γενικά πάντως η όλη κατάσταση είναι βρώμικη. Είναι απλά α-πα-ρά-δε-κτο να έχουν πάρει σήμερα την συσκευή κάποιοι (όχι πως φταίνε αυτοί, και εγώ άμα μπορούσα να πάρω συσκευή σήμερα θα το έκανα), μια μέρα πριν την επίσημη κυκλοφορία (πως διάολο άραγε τιμολόγησαν οι υπάλληλοι τη συσκευή πριν την επίσημη κυκλοφορία), ενώ άλλοι αύριο θα γυρνάνε απο κατάστημα σε σε κατάστημα, μόνο και μόνο για να ακούνε δικαιολογίες του τύπου "ακόμα δεν μας έχουν έρθει συσκευές", "δεν ξέρουμε πότε θα φέρουμε", "απο Δευτέρα", "απο Σεπτέμβρη", " μόνο με συμβόλαιο", "είναι όλες κρατημένες", "ήρθαν μόνο 5 κομμάτια και έφυγαν", "ήρθε μόνο ένα demo","υπάρχουν μόνο 16GB", "υπάρχουν μόνο 32GB", "μόνο σε μαύρο", "μόνο σε λευκό", και ότι άλλο μπορεί να βάλει ο ανθρώπινος νούς... Για μια ακόμα φορά, οι εταιρείες κάνουν παιχνίδι στην πλάτη του καταναλωτή, ποντάροντας στην ψυχολογική του ανάγκη μετά απο τόση διαφήμιση και προπαγάνδα...

#113   Kostantis

Kostantis

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2009 - 00:26

Γενικά πάντως η όλη κατάσταση είναι βρώμικη. Είναι απλά α-πα-ρά-δε-κτο να έχουν πάρει σήμερα την συσκευή κάποιοι (όχι πως φταίνε αυτοί, και εγώ άμα μπορούσα να πάρω συσκευή σήμερα θα το έκανα), μια μέρα πριν την επίσημη κυκλοφορία (πως διάολο άραγε τιμολόγησαν οι υπάλληλοι τη συσκευή πριν την επίσημη κυκλοφορία), ενώ άλλοι αύριο θα γυρνάνε απο κατάστημα σε σε κατάστημα, μόνο και μόνο για να ακούνε δικαιολογίες του τύπου "ακόμα δεν μας έχουν έρθει συσκευές", "δεν ξέρουμε πότε θα φέρουμε", "απο Δευτέρα", "απο Σεπτέμβρη", " μόνο με συμβόλαιο", "είναι όλες κρατημένες", "ήρθαν μόνο 5 κομμάτια και έφυγαν", "ήρθε μόνο ένα demo","υπάρχουν μόνο 16GB", "υπάρχουν μόνο 32GB", "μόνο σε μαύρο", "μόνο σε λευκό", και ότι άλλο μπορεί να βάλει ο ανθρώπινος νούς... Για μια ακόμα φορά, οι εταιρείες κάνουν παιχνίδι στην πλάτη του καταναλωτή, ποντάροντας στην ψυχολογική του ανάγκη μετά απο τόση διαφήμιση και προπαγάνδα...


Νομιζω φιλε μου πως το συγκεκριμενο ποστ σου περιγραφει αναλυτικα την κατασταση που επικρατει..
Συμφωνω...Αντε αυριο ολοι στους δρομους...

#114   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2009 - 00:26

Γενικά πάντως η όλη κατάσταση είναι βρώμικη. Είναι απλά α-πα-ρά-δε-κτο να έχουν πάρει σήμερα την συσκευή κάποιοι (όχι πως φταίνε αυτοί, και εγώ άμα μπορούσα να πάρω συσκευή σήμερα θα το έκανα), μια μέρα πριν την επίσημη κυκλοφορία (πως διάολο άραγε τιμολόγησαν οι υπάλληλοι τη συσκευή πριν την επίσημη κυκλοφορία), ενώ άλλοι αύριο θα γυρνάνε απο κατάστημα σε σε κατάστημα, μόνο και μόνο για να ακούνε δικαιολογίες του τύπου "ακόμα δεν μας έχουν έρθει συσκευές", "δεν ξέρουμε πότε θα φέρουμε", "απο Δευτέρα", "απο Σεπτέμβρη", " μόνο με συμβόλαιο", "είναι όλες κρατημένες", "ήρθαν μόνο 5 κομμάτια και έφυγαν", "ήρθε μόνο ένα demo","υπάρχουν μόνο 16GB", "υπάρχουν μόνο 32GB", "μόνο σε μαύρο", "μόνο σε λευκό", και ότι άλλο μπορεί να βάλει ο ανθρώπινος νούς... Για μια ακόμα φορά, οι εταιρείες κάνουν παιχνίδι στην πλάτη του καταναλωτή, ποντάροντας στην ψυχολογική του ανάγκη μετά απο τόση διαφήμιση και προπαγάνδα...


+1

#115   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2009 - 00:27

Καλα και για τον Γερμανό λεγανε οτι θα έρθει τον Σεπτεμβριο το iphone και είδες τελικα.
Ολα θα φανούνε αύριο!


ΣΗΜΕΡΑ εννοεις! Αλλαξε η μερα. :rolleyes:

#116   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2009 - 00:29

ΣΗΜΕΡΑ εννοεις! Αλλαξε η μερα. :rolleyes:


Σωστός. Χαζέψαμε ρεεε!

#117   harishadji

harishadji

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/07/2009 - 00:29

Στο ονλαιν στορ της βοντα μπορεις να το παραγγειλεις... :rolleyes: πότε θα το πάρεις δε ξέρω! Θα περιμένω αύριο πρωι να πάω απ εκει!

#118   Kostantis

Kostantis

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2009 - 00:30

Σας καληνυχτω για να γινει σωστα αυριο το πρωινο ξυπνημα και να ξεκινησει ο αγωνας δρομου για το iphone :P
Ελπιζω ολοι να βρουμε ακρη αυριο. :D

#119   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2009 - 00:30

Check the new post on the homepage!

#120   jojosrbd

jojosrbd

    iPH Member

  • 201 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2009 - 00:31

Βγήκαν προγράμματά...! (Voda)
Check it out!

Τελευταία επεξεργασία από: jojosrbd, 31/07/2009 - 00:32


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες