Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

iPhone 4S με 8MP κάμερα και ενσωματωμένη SIM


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
232 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 31/05/2011 - 16:52

Epeidi exw dei ta panta s auti ti syzitisi ...Re magkes eseis den eisastan pou allaksate to 3Gs sas gia to 4 ?! Gia 400mhz parapanw kai 3MP camera ?!

Και retina οθόνη και καινούργιος κομψός σχεδιασμός και διπλάσια ram....α και το flash!!!φίλε μου κάτι παρεληψες! ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 31/05/2011 - 16:54

Εμένα με ενδιαφέρει ότι πληρώνω 600 για κινητό κ έχω κινητό. Για να μην πιάσουμε το θέμα με το σήμα του 4. Εμένα δεν με ενδιαφέρει τι θα κάνει η κάθε εταιρία μετά πλήρωσα 600 για να έχω καλο κινητο με τρομερά χαρακτηριστικά που η apple θα αργήσει να τα βάλει σε κινητο της. Όσο για το σήμα αν ήταν άλλη εταιρία θα πουλούσε τόσα κομμάτια με τέτοιο πρόβλημα; Κ για να προλάβω μερικούς το είχα το 4 αρι αρκετές φορές

Ε βασικά δεν έχεις κινητο φίλε μου μην μπερδευεσαι....έχεις ένα μικρο tablet pc!ξέρεις είναι απο αυτα που η παλάμη πρεπει να είναι σαν κουπιά για να τα πιάσεις!ασε που ξεχνάς και την χρήση με το ένα χέρι..... 8)

#63   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 31/05/2011 - 16:57

Τότε να το πουλάνε σαν tab κ όχι σαν κινητο. Tab με 659 πολλά είναι

#64   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 31/05/2011 - 17:00

Τότε να το πουλάνε σαν tab κ όχι σαν κινητο. Tab με 659 πολλά είναι

Εμενα μου λες......εγω που το είδα απο κοντά.....όλα ωραία και όλα καλα αλλα μόλις είπα το παλικάρι που το είχε να το βάλει στην τσέπη του τζιν του.....εκει γελούσε και το παρδαλο κατσίκι!

#65   Peris

Peris

    iPH Enthousiast

  • 580 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:peris72

Δημοσίευση 31/05/2011 - 17:02

Αν κάποιος πάει σε άλλο κινητό μετα απο iPhone, σε ένα μήνα θα ψάχνει να το αλλαξει πάλι.

Εδώ με το 3G και χαίρομαι να το δουλεύω με τις εφαρμογές που έχει. Το ίδιο και με το 3Gs και με το 4. Με το iPad επίσης.

Όσο κάνει καλή δουλειά με το κινητό της η apple, δύσκολα αλλάζεις IOS συσκευή.

Σίγουρα αυτοί που ψάχνονται με τα κινητά, ξέρουν τι σημαίνει να δουλεύεις με iPhone. Τα υπόλοιπα είναι όσο για να δοκιμάζονται και μετα, πάλι γυρίζουμε στα σίγουρα (iPhone).

Θα δείξει η ιστορία με τις πωλήσεις τι θα γίνει σο μέλλον.

#66   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 31/05/2011 - 17:04

Αν κάποιος πάει σε άλλο κινητό μετα απο iPhone, σε ένα μήνα θα ψάχνει να το αλλαξει πάλι.

Εδώ με το 3G και χαίρομαι να το δουλεύω με τις εφαρμογές που έχει. Το ίδιο και με το 3Gs και με το 4. Με το iPad επίσης.

Όσο κάνει καλή δουλειά με το κινητό της η apple, δύσκολα αλλάζεις IOS συσκευή.

Σίγουρα αυτοί που ψάχνονται με τα κινητά, ξέρουν τι σημαίνει να δουλεύεις με iPhone. Τα υπόλοιπα είναι όσο για να δοκιμάζονται και μετα, πάλι γυρίζουμε στα σίγουρα (iPhone).

Θα δείξει η ιστορία με τις πωλήσεις τι θα γίνει σο μέλλον.

Ένα μεγάλο +1 απο εμενα! :rolleyes:

#67   GARBAKOS

GARBAKOS

    iPH Enthousiast

  • 527 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 31/05/2011 - 17:07

Αν κάποιος πάει σε άλλο κινητό μετα απο iPhone, σε ένα μήνα θα ψάχνει να το αλλαξει πάλι.

Εδώ με το 3G και χαίρομαι να το δουλεύω με τις εφαρμογές που έχει. Το ίδιο και με το 3Gs και με το 4. Με το iPad επίσης.

Όσο κάνει καλή δουλειά με το κινητό της η apple, δύσκολα αλλάζεις IOS συσκευή.

Σίγουρα αυτοί που ψάχνονται με τα κινητά, ξέρουν τι σημαίνει να δουλεύεις με iPhone. Τα υπόλοιπα είναι όσο για να δοκιμάζονται και μετα, πάλι γυρίζουμε στα σίγουρα (iPhone).

Θα δείξει η ιστορία με τις πωλήσεις τι θα γίνει σο μέλλον.



Aπλα ειπες αυτα που ηθελα να πω! :lol: +1!!

#68   apostonikos

apostonikos

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2011 - 17:20

Απλα κατηγορειτε την Apple συνεχως :) Γι αυτο νευριασω φιλε :Ρ Δηλαδη που να παιρνατε android που βγαζει 5-6 κινητα το χρονο :S Που απλα εχουν καλυτερο hardware γιατι απο software ουδεν σχολειο...! Η apple προσπαθει να τελειωποιησει το λειτουργικο της ...Και αυτο την κανει μεγαλη εταιρια ...Οχι το αν θα εχει το κινητο 500ΜP και 4πυρηνο cpu ...Οποιον τον χαλανε τα specs τις apple να παει σε android :) Που δεν θα προλαβαινει να χαιρεται το κινητο του και θα βγαινει κατι αλλο καλυτερο σε SPECS ! Οχι λειτουργικο :)

#69   ivas75

ivas75

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 31/05/2011 - 17:20

Αν κάποιος πάει σε άλλο κινητό μετα απο iPhone, σε ένα μήνα θα ψάχνει να το αλλαξει πάλι.

Εδώ με το 3G και χαίρομαι να το δουλεύω με τις εφαρμογές που έχει. Το ίδιο και με το 3Gs και με το 4. Με το iPad επίσης.

Όσο κάνει καλή δουλειά με το κινητό της η apple, δύσκολα αλλάζεις IOS συσκευή.

Σίγουρα αυτοί που ψάχνονται με τα κινητά, ξέρουν τι σημαίνει να δουλεύεις με iPhone. Τα υπόλοιπα είναι όσο για να δοκιμάζονται και μετα, πάλι γυρίζουμε στα σίγουρα (iPhone).

Θα δείξει η ιστορία με τις πωλήσεις τι θα γίνει σο μέλλον.

Αν δεν έχεις δουλέψει άλλο κινητό δεν μπορείς να πεις αν τελικά θα γυρίσεις στο iphone...
Είμαι με το galaxy s από τον αύγουστο και πίστεψέ με, δε θα γυρίσω στο iphone. Πιο πολύ ψήνομαι για το S2...
Συμφωνώ πως η τιμή πέφτει πάρα πολύ, συμφωνώ πως οι εφαρμογές του market δεν έχουν επαφή με αυτές του app store, αλλά όλα τα άλλα είναι αντάξια ή καλύτερα του iphone...
Το android έχει πολύ πράμα... σαν λειτουργικό πάντα και όχι λόγω market...
Από την άλλη, τις εφαρμογές του appstore τις χαίρομαι και στο ipad... :)
Όσο για τις 4.3", θεωρώ πω είναι το καλύτερο μέγεθος οθόνης... Από τις 4" που έχω τώρα, αρνούμαι να γυρίσω σε 3.5" παρά μόνο να πάω σε 4" ή 4,3"...

#70   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 31/05/2011 - 17:26

Καταρχας να ξεκαθαρισω οτι δεν ειμαι apple maniac!
Υστερα διαβαζω που λετε για Megapixels και καμερες...
Κατα τη γνωμη μου δεν σημαινει οτι οποιος εχει περισσοτερα megapixel εχει καλυτερη συσκευη. Η apple ποτε δεν εβγαλε συσκευη ουτε για να χτυπησει τις καμερες των αλλων κινητων στα megapixel ουτε τις εταιριες φωτογραφικων συκευων. Εφτασε εδω που ειναι γιατι πρωτοπορησε διασφαλιζοντας ποιοτητα-λειτουργικοτητα-αξιοπιστια. Δεν νομιζω οτι το να εβγαζε μια συσκευη με 15mp καμερα θα κερδιζε κατι(εκτος απο παραπανω κοστος)... Δεν ειναι αυτο αμεσο θεμα που χρειαζεται ενας χρηστης i-κινητου. Εξαλου αν ηθελες φωτογραφικη μηχανη με 700ε αγοραζεις επαγγελματικη, καμια σχεη μ αυτη π εχει τωρα το iphone 4 με τα 5Mp ή θα ειχε αν έβαζε 15mp(υπαρχουν ηδη τετοιες για κινητα!).
Εγω πιστευω οι κυριες αναβαθμισεις που θελει το Iphone ειναι:
1)Αυτονομια
2)Καλυτερη οθονη(αναλυση/αντιθεση)
3)Μεγαλυτερη ταχυτητα

Αυτα κυριως... Και καθε θετικη εκπληξη ευπροσδεκτη γιατι αυτες ηταν που μας εκαναν να αγαπησουμε την apple...
Δεν θα με χαλαγε και 1080p videorecording και 3d αλλα θα ρθουνε και αυτα πιστευω στην ωρα τους!
;)


#71   panosfx

panosfx

    iPH User

  • 196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2011 - 17:39

Καταρχας να ξεκαθαρισω οτι δεν ειμαι apple maniac!
Υστερα διαβαζω που λετε για Megapixels και καμερες...
Κατα τη γνωμη μου δεν σημαινει οτι οποιος εχει περισσοτερα megapixel εχει καλυτερη συσκευη. Η apple ποτε δεν εβγαλε συσκευη ουτε για να χτυπησει τις καμερες των αλλων κινητων στα megapixel ουτε τις εταιριες φωτογραφικων συκευων. Εφτασε εδω που ειναι γιατι πρωτοπορησε διασφαλιζοντας ποιοτητα-λειτουργικοτητα-αξιοπιστια. Δεν νομιζω οτι το να εβγαζε μια συσκευη με 15mp καμερα θα κερδιζε κατι(εκτος απο παραπανω κοστος)... Δεν ειναι αυτο αμεσο θεμα που χρειαζεται ενας χρηστης i-κινητου. Εξαλου αν ηθελες φωτογραφικη μηχανη με 700ε αγοραζεις επαγγελματικη, καμια σχεη μ αυτη π εχει τωρα το iphone 4 με τα 5Mp ή θα ειχε αν έβαζε 15mp(υπαρχουν ηδη τετοιες για κινητα!).
Εγω πιστευω οι κυριες αναβαθμισεις που θελει το Iphone ειναι:
1)Αυτονομια
2)Καλυτερη οθονη(αναλυση/αντιθεση)
3)Μεγαλυτερη ταχυτητα

Αυτα κυριως... Και καθε θετικη εκπληξη ευπροσδεκτη γιατι αυτες ηταν που μας εκαναν να αγαπησουμε την apple...
Δεν θα με χαλαγε και 1080p videorecording και 3d αλλα θα ρθουνε και αυτα πιστευω στην ωρα τους!
;)


Λαθος!Αν εξαιρεσεις παιδια οπως εμεις που ασχολουμαστε με το κινητο μας και ξερουμε να το χρησιμοποιησουμε σαν smartphone
εκτιμουμε τις δυνατοτητες τους σαν συσκευη.Οι περισσοτεροι ομως που ξερω το πηραν γιατι ειναι μοδα,γιατι ειναι μουρη να εχει καποιος iphone.Ξερω κοπελα που το εχει 4 μηνες και τις λεω το χεις συνδεσει ποτε με itunes,και μου απανταει τι ειναι το itunes.
Καλως ή κακως λιγοι εκτιμαμε τις δυνατοτητες του.Οι υπολοιποι ηταν απλα θυματα του πολυ καλου μαρκετινγκ της Apple.
Επισης οσοι μηδενιζεται το Android να ξερετε οτι ειναι τοσο κοντα οσο ποτε.Πριν απο το iphone 4 ειχα ενα Desire S και πιστεψτε με ειναι 2 φορες πιο γρηγορο απο το iphone 4.Σταθεροτατο και κανει παπαδες!
Το μονο που λειπει απο το Android ειναι οι εφαρμογες που ιδιες εφαρμογες με το iOS φαινονται υποδεεστερες.Καποια στιγμη θα το φτιαξουν κι αυτο και τοτε να δουμε.

Αν αρχισουν και φτιαχνουν και συσκευες με ακριβα υλικα οπως του iphone 4 τοτε δυσκολα θα ξαναγυρισω σε iphone...

#72   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 31/05/2011 - 17:52

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ 4...ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΖΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΑΛΛΑΖΕ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ 4..ΑΥΤΗ Η APPLE ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΩΣΤΗ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΠΗΡΑΝΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΡΕ Μ.....Α ΚΑΙ ΤΟ 4S..ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΣΩΣΤΟ ΠΑΝΤΩΣ!!!ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!!!

#73   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 31/05/2011 - 17:52

χιλια συγνωμη ξεχαστηκα και εγραψα με κεφαλαια!!!

#74   nikolask16

nikolask16

    iPH Contributor

  • 998 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 31/05/2011 - 18:03

Τέλος, γίνεται λόγος για κυκλοφορία του iPhone 6 -με εντελώς διαφορετικό design- την Άνοιξη του 2012

μαλλον ιφονε 5 θα δουμε την ανοιξη αφου πηγε 3γσ και μετα 4 τωρα 4σ και μετα 5

#75   Alexandros96

Alexandros96

    iPH Addict

  • 694 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:DirtyS0cks

Δημοσίευση 31/05/2011 - 18:15

"Τέλος, γίνεται λόγος για κυκλοφορία του iPhone 6 -με εντελώς διαφορετικό design- την Άνοιξη του 2012"
Και το iphone 5 που πηγε? θα το παρακαμψουμε? :unsure:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες