Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόβλημα σε Downgrade από 3.0.1 σε 3.0 firmware


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
47 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   Meowth

Meowth

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/08/2009 - 13:24

Να είσαι καλά αγαπητέ Meowth. Και εγώ και όλοι στην αρχή βοηθηθήκαμε πάρα πολύ!!!! Ας είναι καλά παιδιά του forum για την όλη συνδρομή τους σε εμάς! Να είσαι καλά και να βοηθήσεις και εσύ με τη σειρά σου κάποιο παιδί που ξεκινάει με το iphone και δεν ξέρει.

Ετσι είναι αυτα ο ένας με τον αλλον να βοηθα γιατι το αντικειμενο του ποθου μας είναι κοινο !!! και το θελουμε να είναι αψογο :rolleyes:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 22/08/2009 - 13:31

Ετσι είναι αυτα ο ένας με τον αλλον να βοηθα γιατι το αντικειμενο του ποθου μας είναι κοινο !!! και το θελουμε να είναι αψογο :rolleyes:



Έτσι...αντικείμενο του πόθου το iphone????Χαχαχαχαχα....καλό!!!!

#48   giorgiog13

giorgiog13

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2009 - 19:35

Μόλις έκανα το downgrade. Κάνε τα πάρακάτω.
Σύνδεσε το τηλ. στο pc και άνοιξε itunes.
Άφησέ το να το αναγνωρίσει.

Τώρα πρέπει να βάλεις το τηλ. σε DFU Mode. Είναι πολύ απλό. Πάτα ταυτόχρονα το ON/OFF και το Home Button για περίπου 10''. Μόλις κάνει τον ήχο σύνδεσης άφησε το ON/OFF. Μόνο το ON/OFF είναι σημαντικο να συνεχίσεις να κρατάς το Home Button πατημένο μέχρι το iTunes να σου πεί ότι βρείκε ένα iPhone που πρέπει να γίνει restore.

Σε αυτό το σημείο κάνεις "SHIFT+Restore" και διαλέγεις το firmware που θέλεις να εγκαταστήσεις.

Το must είναι το iPhone να μπεί σε DFU mode.



Καλησπερα.

Εγω το κανω αυτο...μπαινει σε DFU Mode (ειναι δλδ μαυρη η οθονη) παταω shift+restore βρισκω την version 3.0.0 εκει που την αποθηκευσα την επιλεγω, ξεκιναει το restore και μετα μου πεταει "An unknown error occurred (1604)" αλλα και (1601) καποιες φορες.Τι στο καλο συμβαινει?Η συσκευη οπως ειναι λογικο δεν ανοιγει.Πως θα βαλω την 3.0.0??




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες