Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Σύγκριση Samsung Galaxy S2 με το iPhone 4s (Face off)


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
110 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/10/2011 - 12:28

Oντως υπαρχει sto galaxy???

Nαι ρε παιδια να ξερει καποιος ας μας πει..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 25/10/2011 - 12:31

ενταξει ρε παιδια..καλα κανετε!δεν σας λεει κανεις να κανετε αυτο που θελετε!!αλλα μην λετε σε αλλους που δεν εχουν να πληρωσουν οτι κανουν λαθος που παιρνουν τις εφαρμογες τζαμπε λογω JB γιατι ειναι αμαρτια!εγω για παραδειγμα το πρωτο iphone 4 το πηρα απο εναν φιλο μου με ανταλλαγη που εκανα με ενα htc..δεν πληρωσα τιποτα..δεν εχω πιστωτικη καρτα και πλεον ειμαι κ ανεργος!!δηλαδη θελετε να πειτε οτι εγω ειμαι μακακας που δεν εχω λεφτα να πληρωνω εφαρμογες..σωστα??η πως ολοι αυτοι που ειμαστε ανεργοι πλεον αλλα ειχαμε φραγκα να παρουμε iphone επειδη δουλεψαμε 3-4 μηνες μονο για αυτο για να το χαρουμε και ξαφνικα μας απολυουν τα αφεντικα και δεν εχουμε να πληρωνουμε τιποτα ειμαστε τοτε μακακες που καναμε jb και κατεβαζουμε τζαμπε παιχνιδακια!!ο καθενας εχει τον λογο του...να δω εσας τι θα κανετε οταν δεν θα εχετε δουλεια..!θα πληρωνετε ακομα εφαρμογεςΑναρτημένη εικόνακοβω τα χερια μου οτι και σεις δεν θα πληρωνετε τιποτα..οχι δεν ειμαστε μαγκες για αυτο που κανουμε!αλλα αυτο μπορουμε μονο να κανουμε...θα μας στερησετε και αυτην την χαραΑναρτημένη εικόνα?ε οχι...!!!


τελος παντωνν..πολυ off topic βγηκαμε!

Εάν μείνω άνεργος- που πραγματικά λυπάμαι για σένα διότι έχω βρεθεί σε αυτήν την κατάσταση πριν χρόνια-θα πουλήσω το iPhone για να βγάλω τουλάχιστο ένα μήνα. Δεν θα το κρατάω για να λέω ότι έχω iPhone. Έχω δύο παιδιά στα οποία θα κοιτάξω να αγοράσω φαγητό και όχι εφαρμογές. Θα ζήσω και χωρίς iPhone.

#63   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 25/10/2011 - 16:26

ευτυχως η δυστυχως εγω δεν εχω παιδια φιλε μου και πουλησα αλλα πραματα και κρατησα το iphone !εχουμε και τηλεορασεις και λαπτοπ που τα δωσαμε για να ζησουμε..οταν θα φτασω σε αυτο το σημειο και αν θα φτασω ο θεος βοηθοσ να βρουμε συντομα δουλεια τοτε ναι θα δωσω και το iphone!απορω γιατι το παιζετε ολοι σας δηθεν ντε και καλα να βγειτε σωστοι και πως για ολα εχετε δικιο..!κανενας ανθρωποσ δεν ειναι χαζος ουτε εγω ουτε και εσυ..αλλα μην πας να μειωσεις καποιον αλλον συνανθρωπο σου δειχνοντας του οτι ο αλλος ειναι χαιβανι..γιατι ετσι οπως σκεφτεσαι εσυ πολλοι σκεφτονται!ο τροπος ομως που το εκφραζεισ μειωνεις καποιον αλλον και ποσο για μια συσκευη για να την χαιρεται!μακαρι να μην ξαναερθεις στο δικο μου σημειο και δεν το ευχομαι για κανεναν και μακαρι να τα παιδια σου να ειναι υγιεστατα και γερα παντα γτ αυτα ειναι η ζωη σου και η ευτυχια σου!ου ευχομαι οτι καλυτερο αλλα καποιοι ας ξεκολλησουν λιγακι..και εμεισ εχουμε καρδια και μυαλο αλλα οχι και να μας μειωνεται τοσο...!

#64   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 25/10/2011 - 16:29

Δεν είχα καμοία πρόθεση να σε μειώσω. Απλώς είπα την γνώμη μου για το τι κάνω εγώ και τι θεωρώ για μένα σωστό.

Φιλικά πάντα και ελπίζω να βρείς σύντομα δουλειά.

#65   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 25/10/2011 - 16:36

θα βρουμε μετα τισ γιορτες τωρα.. Αναρτημένη εικόνα
δηλαδη Σαββατοκυριακο με βλεπω να λιωνω σε αγγελιες στισ εφημεριδες για ευρεση εργασιασ Αναρτημένη εικόνα
παντως σε ευχαριστω για τις ευχες σου!
σου ευχομαι και σενα καλες γιορτες και να περασεισ καλα με τα παιδια σου!
που απο οτι βλεπω και απο την φωτο ειναι και κουκλακια... Αναρτημένη εικόνα
αντε αφησε τουσ να παιξουν κανενα angry birds να χαρουν το iphone Αναρτημένη εικόνα

#66   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 25/10/2011 - 16:47

Δεν παίζουν angry birds. Το έχει λιώσει ο γιός μου στο need for swift στο PES 2011 και σε άλλα.

#67   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 25/10/2011 - 16:50

WOW τσακαλος ...αυτα ειναι Αναρτημένη εικόνα

#68   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 25/10/2011 - 16:51

Δεν σου λέω τίποτα. Με το iPad να δεις τι κάνει. (το πεθάναμε στο offtopic).

#69   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 25/10/2011 - 16:56

τον φανταζομαι να το γερνει δεξια αριστερα και να τρεχει πανω κατω και να φωναζει ελααα ελαααα γκοοοολλ...παρτα ronaldooooo!!μπαμπα μπαμπααα εβαλα γκολαραααα.....!!!εχω εναν ανιψιο 9 χρονων και ετσι κανει τουλαχιστον οταν παιζει απτο iphone μου Αναρτημένη εικόνα

δεν ειμαστε και πολυ off topic σκεψου οτι μιλαμε για iphone παλι..και την ψυχαγωγια που προσφερει σε μικρα παιδια :laugh:

αρα το galaxy s2 δεν προσφερει αρα δεν ειναι καλο Αναρτημένη εικόνα (πλακα κανω μην με λιντσαρετε)

#70   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 25/10/2011 - 16:59

Έχει ξεσκίσει όλες τις ομάδες με το mesi. Η πλάκα είναι όταν παίζουμε διπλό. Εγω με το iPhone και αυτός με το iPad.

#71   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 25/10/2011 - 17:01

και να φανταστω σε εχει ετσι για την πλακα Αναρτημένη εικόνα

#72   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 25/10/2011 - 17:06

Είπαμε αλλά όχι και έτσι. Ξέρεις πόσες ώρες έχω φάει στο pc "πίνωντας μπάφους και παίζοντας pro".

( Το αγαπημένο τραγούδι του γιού μου. Λες να σημαίνει κάτι; Λέω εγώ τώρα. )

#73   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 25/10/2011 - 17:12

αχαχαχα...λες να το πηρε απο σενα??λεω μηπως.. Αναρτημένη εικόνα

#74   Katana

Katana

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 25/10/2011 - 20:36

Nαι ρε παιδια να ξερει καποιος ας μας πει..


Tελικά υπάρχει?

#75   Dimitris192

Dimitris192

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2011 - 21:00

Επειδή τυχαίνει και είμαι Dj κιόλας εννοείται πως κατεβάζω μουσική !!! Εννοείται όμως ότι είναι και πειρατική αλλα εννοείται πως έχω και αυθεντικά CD ακόμα και Βινύλια !!! Πάει αλλου το θέμα εκεί πέρα...
Επίσης επειδή δουλεύω με τράκτορ τα πάντα στο PC μου είναι αυθεντικά γιατί ποτε δεν ξέρεις τι μπορεί να σου ζητήσουν αν μπει η εφορία μέσα και η αστυνομία... (Ήδη μου έχει τύχει 5 φορες στο μαγαζί και άλλες 9 σε γάμους, βαφτίσια και λοιπά που έπαιζα) !!! Εκεί τα έξοδα ανεβαίνουν και έχουμε και κρίση !!! Είπα πιο πάνω ότι δεν νοείται να έχεις ένα κινητό 700 ευρώ και να μην μπορείς να αγοράσεις εφαρμογές και αυτό κάνω... Αλλα η δουλειά μου απαιτεί πολλά περισσότερα χρήματα και τα μεροκάματα από κάποτε που ήταν πολύ υψηλά και περισσότερες μέρες και αν σκεφτείς ότι πρέπει να αγοράζω τα νέα CD που βγαίνουν (που στην ουσία από το ένα CD που περιέχει 20 κομμάτια αξίζουν το πολύ τα 5) !!! Να 'ναι καλά το οίτινες που τώρα τελευταία βάζουν και οι έλληνες τραγούδια ξεχωριστά και τα αγοράζω έτσι... Αυτήν την στιγμή στα PC μου και κυρίως στο laptop και στον δίσκο της δουλειάς το μονο παράνομο είναι τα περισσότερα remix τραγουδιών που δεν χαρακτηρίζονται "οφικιαλ" !!! Όσο για το θέμα των ταινιών δεν θα σου εξηγήσω τι και πως απλά θα σου πω έχω μεγάλο κόλλημα με τον κινηματογράφο :D Δεν μπορώ να δω μια ταινία που θέλω πολύ στην 42" TV μου και χωρίς καλο ήχο κλπ κλπ !!! Δεν βλέπω πολλές ταινίες και δεν έχω ιδέα απλά όταν θα βγει μια ταινία που θα μου αρέσει θα την δω στον κινηματογράφο :) Να σου επισημάνω όμως ότι δεν είμαι η εξαίρεση !!! Ήμουν κάποτε του τελείως τσάμπα γιατί κυρίως βαριόμουν αλλα επειδή έμπλεξα με νύχτα από μικρός (και μικρός είμαι ακόμα) έμαθα να σέβομαι και κυρίως να κάνω τον m@l@okay@ :D


Φίλε το πιστεύεις ότι ένας μεγάλος λόγος που δεν έχω αγοράσει εφαρμογές από app store και από cydia ειναι η όλη διαδικασία με τις κάρτες; Πιστεύω αυτό ισχύει και για πολύ κόσμο. Δεν έχω καλή σχέση με τις τράπεζες! Μια πιστωτική που δοκίμασα προχθες στο appstore δεν ήταν συμβατή...
Θα μου πολύ ωραία ιδέα να μπορούσες να αγοράσεις κάτι με paysafe και πολύ εύχρηστο...τι να πω μπορεί να υπάρχουν άλλοι λόγοι που δεν το κάνουν

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες