Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S vs Samsung Galaxy Nexus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
61 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 06/01/2012 - 15:50

και εγώ φίλε την ίδια απορία είχα και τελικά πήρα... μηλόφωνο! είναι ανώτερο παντού λογισμικό κάμερα σπεκς και λοιπά! αφού έχεις αποφασίσει να δώσεις τόσα λεφτά δώστα στο ιφόνι ;)

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   bilaras7

bilaras7

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/01/2012 - 15:51

Μετα απο 3 χρονια χρήσης iOS όπως μας λες εγώ πάντως δε θα το τολμουσα.
Και για το θέμα των specs το μάθαμε πια το παραμύθι.

τι εννοεις φιλαρακι ποιο παραμυθι?

#18   harisk10

harisk10

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:alex kour

Δημοσίευση 06/01/2012 - 15:51

Φιλε μου αν και εχω iphone 4 σου προτινω το nexus γιατι εχει περισσοτερες δυνατοτητεσ{ραδιο ,video ,οχι itunes και τετοιες βλακιες και οι ταινιεσ δεν θελουν μετατροπη}Στα λεω γιατι και εγω τα βαρεθηκα πλεον αυτα και πηγαινω προς galaxy s2.

#19   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 06/01/2012 - 15:52

galaxy s2 πατάτα !! το πούλησα μετά από 2 βδομάδες!!! μην κάνετε το λάθος και το αγοράσετε! λαγκ και όλα περί δυνατοτήτων πατάτες ακόμα κλαίω τα λεφτά μου

Τελευταία επεξεργασία από: SOTKOTMAC, 06/01/2012 - 15:53

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#20   ifrit

ifrit

    iPH Contributor

  • 1.238 μηνύματα
  • Twitter:@ifritakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ifrit

Δημοσίευση 06/01/2012 - 15:54

Απ' αυτά που γράφεις πιστεύω, πάρτο και άλλαξε του τα μάτια γιατί έχεις όρεξη για πειράγματα.
Μπορεί και να σου αρέσει το Android και να μείνεις.
Αν όχι γυρνάς σε iOS.
Το ότι θες παραμετροποίηση δε θα στο ικανοποιήσει το iOS.
Θα πληρώσεις σε σταθερότητα και λοιπά άλλα.

#21   bilaras7

bilaras7

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/01/2012 - 15:55

και εγώ φίλε την ίδια απορία είχα και τελικά πήρα... μηλόφωνο! είναι ανώτερο παντού λογισμικό κάμερα σπεκς και λοιπά! αφού έχεις αποφασίσει να δώσεις τόσα λεφτά δώστα στο ιφόνι ;)

ναι απλα σκεφτομαι οτι δε θελω α μου βγει προβληματικο απο αποψη οθονησ κιτρινης και τετοια γιατι εχω αλλαξει 5-6 συσκευες πριν παρω τα λεφτα μου πισω και τωρα εχω φοβηθει δε θελω να τρεχω παλι σα το μαλακα ...γιαυτο και περιμενα τη 2η παρτιδα τωρα μηπωσ και τα φτιαξουν τα προβληματα απο την apple

#22   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 06/01/2012 - 15:55

Φιλε μου αν και εχω iphone 4 σου προτινω το nexus γιατι εχει περισσοτερες δυνατοτητεσ{ραδιο ,video ,οχι itunes και τετοιες βλακιες και οι ταινιεσ δεν θελουν μετατροπη}Στα λεω γιατι και εγω τα βαρεθηκα πλεον αυτα και πηγαινω προς galaxy s2.


Γιατι στο iphone χρειαζεσαι να μετατρεπεις ταινιες;;λολ..βαζεις το op player για παραδειγμα και σερνεις στο itunes οποια ταινια θελεις και τους υποτιτλους οπως ειναι και τα παιζει μια χαρα χωρς μετατροπη...!!και μια ταινια 2gb στην περναει σε 2λεπτα στο iphone!εγω εχω ολη την season 9 απο family guy με υποτιτλους και τα περασα οπως ειναι..δεν εκανα καμια μετατροπη..ειναι και σε HD η αναλυση των ταινιων!

#23   Eirini1988

Eirini1988

    iPH Addict

  • 613 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 06/01/2012 - 15:56

galaxy s2 πατάτα !! το πούλησα μετά από 2 βδομάδες!!! μην κάνετε το λάθος και το αγοράσετε! λαγκ και όλα περί δυνατοτήτων πατάτες ακόμα κλαίω τα λεφτά μου

και δε μας λες κιολας που ηταν πατατα; Ενταξει χαλαρωστε παιδια.. Αλλο δε σας καλυψε εσας μια συσκευη, κι αλλο ηταν πατατα και να αποτρεπετε κ κοσμο να την παρει.

Μιλαμε για κορυφαια συσκευη που ψηνει κ καφε... Out of the box, το μηλο ουτε τα μισα δεν κανει που κανεο το s2. Κι εγω apple fan ειμαι απο κινητα εως υπολογιστες. Αλλα δε μηδενιζω το παν..


απο κάποιο απο τα μήλα μου, αλλά πάντα με Tapatalk...

#24   Dkoukou

Dkoukou

    iPH Contributor

  • 991 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/01/2012 - 15:56

τι εννοεις φιλαρακι ποιο παραμυθι?


Είναι γνωστό πλέον ότι τσιπακια χωρίς optimized λειτουργικό να τα αξιοποιεί = marketing και μόνο.

#25   TEOKOS

TEOKOS

    iPH Member

  • 204 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/01/2012 - 15:56

galaxy s2 πατάτα !! το πούλησα μετά από 2 βδομάδες!!! μην κάνετε το λάθος και το αγοράσετε! λαγκ και όλα περί δυνατοτήτων πατάτες ακόμα κλαίω τα λεφτά μου


????????Συγνώμη το είχα και εγώ και δεν συμφωνώ καθόλου με αυτά που λές.Εγώ απλά το έδωσα γιατί δεν με βόλευε καθόλου το μέγεθός του

#26   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 06/01/2012 - 16:00

galaxy s2 πατάτα !! το πούλησα μετά από 2 βδομάδες!!! μην κάνετε το λάθος και το αγοράσετε! λαγκ και όλα περί δυνατοτήτων πατάτες ακόμα κλαίω τα λεφτά μου


αν δεν ηξερες να το δουλεψεις δεν σου φταιει κανενας....

#27   bilaras7

bilaras7

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/01/2012 - 16:04

μη ξεφευγετε δεν ειναι για το s2 το topic

#28   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 06/01/2012 - 16:07

αν δεν ηξερες να το δουλεψεις δεν σου φταιει κανενας....

φίλε τόσα ανδροιδ έχουν περάσει από τα χέρια μου και αυτό με απογοήτευσε βαθύτατα

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#29   Dkoukou

Dkoukou

    iPH Contributor

  • 991 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/01/2012 - 16:07

Ένα θέμα επίσης είναι και η πιθανή επένδυση που ίσως εχεις κάνει σε εφαρμογές-θήκες-φορτιστες αυτοκινήτου κλπ. Καινούργιες αγορές και για αυτά.

#30   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 06/01/2012 - 16:07

φιλε τα πραγματα ειναι απλα...και τα δυο ειναι τουμπανα...το θεμα ειναι οτι το nexus ειναι τουμπανο out of the box ενω το 4s χρειαζεται jb κτλ...

δεν υπαρχει κατι που θα κανεις στο ενα και δεν θα μπορεις να το κανεις στο αλλο...

αν δεν σε ενοχλει το μεγεθος πας για nexus με τις αναβαθμισεις της google και το xda απο πισω..

φίλε τόσα ανδροιδ έχουν περάσει από τα χέρια μου και αυτό με απογοήτευσε βαθύτατα


εισαι η μειοψηφια ομως να το ξερεις...

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 06/01/2012 - 16:09


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες