Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Σεβασμό στους Έλληνες developers


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
85 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Mixalisgate7

Mixalisgate7

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/02/2012 - 00:30

Αστο φιλε μην ψαχνεις ειναι γριφος απ την εφαρμογη.....τι ψαχνεις να βρεις τωρα...ελλαδαρα αθανατη ...!!!


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.727 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 13/02/2012 - 00:30

Ποιος σέβεται την τσεπη μου?και σε σενα Ελληνα develp και που@@ες μπλε δεν ηξερες ρε μαγκα που βουταγες?οτι εχει και crack?εχασες χρονο?και?με το ζορη σε βαλαμε ρε φιλε τα ηξερες ολα απο την αρχη.ηξερες τι εκανες και οτι αν τραβαει η εφαρμογουλα σου θα γινει crack.οποτε Ελληνα develop μην κανεις σαν Ελληνας που το μονο που ξερει ειναι να μιξοκλεγετε.γινε ΕΛΛΗΝΑΣ και σταματα τις μπουρδες.ναι ξερω θα ακουσω αν δεν εχει φραγκα μην αγοραζεις iphone και αλλες τετοιες παπαριτες κατα την γνωμη μου.στην τελικη οταν το πηρα ειχα τωρα δεν εχω και τελος.και αν δεν σου αρεσει πανε και κλαψε στην μανα σου φιλος ειναι η μονη που θα σε ακουση.


επιεικως απαραδεκτος .....

οποιος δεν εχει να πληρωσει οσο κανει η εφαρμογη, ας βρει καμια δουλεια αντι να κλεβει για να λυσει σταυρολεξα (εστω κ αν ειναι να πουλαει κουλουρια)

ελεος.... τι μας ειπες τωρα....

#33   termitis

termitis

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/02/2012 - 00:31

Φίλε termitis,

Έχω να κάνω post στο forum εδώ και ένα χρόνο και τίποτα δεν έχει αλλάξει:

Ευχαριστώ τον φίλο που έσπασε και ανέβασε το app μας Δεν άξιζε το 1,59€ που κοστίζει …


Είμαι σίγουρος ότι αν αντιπαραβάλεις τα thread μας, όταν και εσύ με την σειρά σου θα κλειδώσεις το δικό σου, θα βρεις τόσο τις ίδιες παραινέσεις και συμβουλές όσο και τις ίδιες κακοήθειες …

Η δική μου συμβουλή έπειτα από ένα χρόνο είναι η εξής:

Στρέψε τις προσπάθειες σου και τις δυνάμεις σου στο να δημιουργήσεις εφαρμογές για το εξωτερικό όσο δύσκολο και να είναι. Και να τις βγάζεις τις εφαρμογές σου και στα Ελληνικά και να τις υποστηρίζεις, γιατί είσαι Έλληνας και πρέπει να το κάνεις. Από εκεί και πέρα κλείσε τα αυτιά σου και μην δίνεις σημασία γιατί αυτός ο τόπος ιστορικά τα παιδία του τα έτρωγε, τα τρώει και θα τα τρώει …


Σε ευχαριστώ πολύ απο καρδίας για τη συμβουλή σου!

#34   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 13/02/2012 - 00:31

Ποιος σέβεται την τσεπη μου?και σε σενα Ελληνα develp και που@@ες μπλε δεν ηξερες ρε μαγκα που βουταγες?οτι εχει και crack?εχασες χρονο?και?με το ζορη σε βαλαμε ρε φιλε τα ηξερες ολα απο την αρχη.ηξερες τι εκανες και οτι αν τραβαει η εφαρμογουλα σου θα γινει crack.οποτε Ελληνα develop μην κανεις σαν Ελληνας που το μονο που ξερει ειναι να μιξοκλεγετε.γινε ΕΛΛΗΝΑΣ και σταματα τις μπουρδες.ναι ξερω θα ακουσω αν δεν εχει φραγκα μην αγοραζεις iphone και αλλες τετοιες παπαριτες κατα την γνωμη μου.στην τελικη οταν το πηρα ειχα τωρα δεν εχω και τελος.και αν δεν σου αρεσει πανε και κλαψε στην μανα σου φιλος ειναι η μονη που θα σε ακουση.



Ρε φιλε, ακομα και να πιστευεις οτι ειναι σωστο αυτο που κανεις, κρατα το για τον εαυτο σου. Λες στον ανθρωπο αυτα τα πραγματα, που ουσιαστικα κλεβουν απο τη τσεπη του τον καρπο της δουλειας τους; Αν καποια στιγμη, οταν μεγαλωσεις και εργαστεις το βιωσεις, θα δεις πως ειναι το συναισθημα...

#35   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 13/02/2012 - 00:36

Ρε φιλε, ακομα και να πιστευεις οτι ειναι σωστο αυτο που κανεις, κρατα το για τον εαυτο σου. Λες στον ανθρωπο αυτα τα πραγματα, που ουσιαστικα κλεβουν απο τη τσεπη του τον καρπο της δουλειας τους; Αν καποια στιγμη, οταν μεγαλωσεις και εργαστεις το βιωσεις, θα δεις πως ειναι το συναισθημα...

φιλε μου το εχω βίωση και εχω καταλήξει οτι ετσι ειναι η ζωη.εχω φύγει απο δουλεια γτ ηθελε δουλεια ο αδελφος του αφεντικού και?να το κανω μήνυση? αν τον καταγγείλω?απλα αυτα ειχε,εχει και θα εχει η ζωη τερμα.ναι αυτο ειναι η γνωμη μου και ειμαι ελευθερος να τα πω και να δεχτω και αντιπαραθέσεις απο οσους δεν συμφωνουν και εγινε κακος οπως ειπε οτι θα γινει και ο αρχικος ποστερ.

#36   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 13/02/2012 - 00:38

φιλε μου το εχω βίωση και εχω καταλήξει οτι ετσι ειναι η ζωη.εχω φύγει απο δουλεια γτ ηθελε δουλεια ο αδελφος του αφεντικού και?να το κανω μήνυση? αν τον καταγγείλω?απλα αυτα ειχε,εχει και θα εχει η ζωη τερμα.ναι αυτο ειναι η γνωμη μου και ειμαι ελευθερος να τα πω και να δεχτω και αντιπαραθέσεις απο οσους δεν συμφωνουν και εγινε κακος οπως ειπε οτι θα γινει και ο αρχικος ποστερ.

Δηλαδη εσυ λες οτι επειδη εσυ δεν εχεις δουλεια η σου στερηθηκε σε καποια στιγμη της ζωης σου, δεν πρεπει να εχει ουτε ο αλλος!

Ωραια λογικη ρε, ετσι θα παμε μπροστα...

#37   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 13/02/2012 - 00:38

επιεικως απαραδεκτος .....

οποιος δεν εχει να πληρωσει οσο κανει η εφαρμογη, ας βρει καμια δουλεια αντι να κλεβει για να λυσει σταυρολεξα (εστω κ αν ειναι να πουλαει κουλουρια)

ελεος.... τι μας ειπες τωρα....

ρε σι κοπελια αυτο τι ειναι δικο σου νομος?ειναι η 11 εντολη?αν δεν εχεις αγορει κατι απο μαυρο κατι απο την κινα,κατι μαιμου ή δεν εχεις δει καπια ταινια απο το greek-movies εγω ειμαι αστροναυτης

#38   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 13/02/2012 - 00:38

Παιδια εκτος απο το οικονομικο κομματι ειναι και το ηθικο που ειναι ακομα μεγαλυτερο!Γι αυτο καλο ειναι να μην κατεβαζουμε σπασμενες εφαρμογες!Οι σπασμενες εφαρμογες βεβαια βοηθανε να μην αγοραζουμε πατατες εφαρμογες και πληρωνουμε τζαμπα κατι το οποιο ειναι αχρηστο και δεν θα το χρησιμοποιησουμε ποτε...Εννοω βοηθανε σαν δοκιμαστικες!

Τελευταία επεξεργασία από: georgioskio, 13/02/2012 - 00:39

XS Max 256 Gb Space Gray

#39   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 13/02/2012 - 00:39

Δηλαδη εσυ λες οτι επειδη εσυ δεν εχεις δουλεια η σου στερηθηκε σε καποια στιγμη της ζωης σου, δεν πρεπει να εχει ουτε ο αλλος!

Ωραια λογικη ρε, ετσι θα παμε μπροστα...

φιλε σου ειπα τι μου εχει τυχη σαν παράδειγμα οτι το εχω βίωση μην βγαζουμε και πραματα απο το μυαλο μας.φιλε μου κανεις δεν ειναι αλανθαστος εγω ειμαι σε αυτο κατα την γνωμη σου γτ δεν παμε μπροστά εμενα περιμένατε?

Τελευταία επεξεργασία από: karpoutzidid, 13/02/2012 - 00:41


#40   Mixalisgate7

Mixalisgate7

    iPH Enthousiast

  • 397 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/02/2012 - 00:40

Χαλαρωστε ρε ....τι σκατα καθε φορα θα τραβαμε τα μαλλια μας εδω μεσα;;;....


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk.

#41   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 13/02/2012 - 00:41

φιλε σου ειπα τι μου εχει τυχη σαν παράδειγμα οτι το εχω βίωση μην βγαζουμε και πραματα απο το μυαλο μας.

ενταξει το εχεις βιωσει δε λεω. γιατι το αναφερεις; ειναι σα να υποννοεις οτι αφου διωξανε και μενα και δεν επαιρνα λεφτα, να διωξουν και τον αλλο η να τον κλεβουν.

#42   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 13/02/2012 - 00:41

Κακος θα γινει ο developer αν αδιαφορησει για αυτους που αγορασαν την εφαρμογη. Απλα σκεψου οτι π,χ μια εφαρμογη που κανει 3€, αν την κατεβασουν 150 ατομα (που ειναι μικρος αριθμος). σπασμενη, ειναι 450€. Ειναι το ιδιο ποσο με ενα μεταχειρισμενο iphone 4. Και τωρα σκεψου την αισθηση να συνειδητοποιησεις οτι σου λειπει το iphone απο την τσεπη ξαφνικα και σου το εκλεψαν... δε θα πεθανεις απο τη στεναχωρια; Οσο για την χαμενη δουλεια, αυτα ειναι σημεια των καιρων, κι εγω εχασα τη δουλεια μου μαζι με αλλους 40 της συμβουλευτικης που δουλευα, εμεινα 1 χρονο ανεργος, αλλα αυτο δε σημαινει οτι θα με κανει να ειμαι υπερμαχος της κλοπης..

#43   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 13/02/2012 - 00:45

Η αληθεια τωρα που το σκεφτομαι ειναι οτι αυτοι που την κατεβαζουν σπασμενη αν δεν υπηρχε σπασιμο δεν θα την πληρωναν καν!Απλα δεν θα την ειχαν!Οποτε δεν χανει πιστευω λεφτα απο εκει ο dev ή τουλαχιστον χανει ελαχιστα!Γιατι ο τσιγγουνης τσιγγουνης ειναι παντα! :lol: :lol:
XS Max 256 Gb Space Gray

#44   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 13/02/2012 - 00:48

Κακος θα γινει ο developer αν αδιαφορησει για αυτους που αγορασαν την εφαρμογη. Απλα σκεψου οτι π,χ μια εφαρμογη που κανει 3€, αν την κατεβασουν 150 ατομα (που ειναι μικρος αριθμος). σπασμενη, ειναι 450€. Ειναι το ιδιο ποσο με ενα μεταχειρισμενο iphone 4. Και τωρα σκεψου την αισθηση να συνειδητοποιησεις οτι σου λειπει το iphone απο την τσεπη ξαφνικα και σου το εκλεψαν... δε θα πεθανεις απο τη στεναχωρια; Οσο για την χαμενη δουλεια, αυτα ειναι σημεια των καιρων, κι εγω εχασα τη δουλεια μου μαζι με αλλους 40 της συμβουλευτικης που δουλευα, εμεινα 1 χρονο ανεργος, αλλα αυτο δε σημαινει οτι θα με κανει να ειμαι υπερμαχος της κλοπης..

φιλε μου κατανοητό και δεκτό απλος στην τελική εχουμε διαφορετικά κριτήρια οσον αφορα τον ορο κλοπή.το θεμα ειναι οτι οσο ειπαρχει το σπασμενο θα ειπαρχει και αυτος που θα το κατεβάσει για τον χ ψ λογο.απλος εγω αυτο που πιστεύω αυτη την εμπειρία εχω απο την ζωη αυτο το μυαλο αν θέλεις.απλος οταν ξεκινας ξερεις οτι θα τα εχεις και αυτα δεν ηταν κατι άγνωστο.με το παραπονο που εκανε τα εχω βαλει οχι με τπτ αλλο.πως να παραπονεθείς οταν ξερεις τι γινεται και το δέχεσαι και ξεκινας να κανεις ενα app.

#45   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1.962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 13/02/2012 - 00:55

φιλε μου κατανοητό και δεκτό απλος στην τελική εχουμε διαφορετικά κριτήρια οσον αφορα τον ορο κλοπή.το θεμα ειναι οτι οσο ειπαρχει το σπασμενο θα ειπαρχει και αυτος που θα το κατεβάσει για τον χ ψ λογο.απλος εγω αυτο που πιστεύω αυτη την εμπειρία εχω απο την ζωη αυτο το μυαλο αν θέλεις.απλος οταν ξεκινας ξερεις οτι θα τα εχεις και αυτα δεν ηταν κατι άγνωστο.με το παραπονο που εκανε τα εχω βαλει οχι με τπτ αλλο.πως να παραπονεθείς οταν ξερεις τι γινεται και το δέχεσαι και ξεκινας να κανεις ενα app.

Φίλε μου ,δυστυχώς δεν μπορώ να καταλάβω καθόλου τον γραπτό σου λόγο......
Γράφε εάν μπορείς λίγο καλύτερα .....
  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες