Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Σεβασμό στους Έλληνες developers


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
85 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.730 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 13/02/2012 - 01:07

ρε σι κοπελια αυτο τι ειναι δικο σου νομος?ειναι η 11 εντολη?αν δεν εχεις αγορει κατι απο μαυρο κατι απο την κινα,κατι μαιμου ή δεν εχεις δει καπια ταινια απο το greek-movies εγω ειμαι αστροναυτης


δικος μου νομος ειναι το "ου κλεψεις" ??
αστροναυτης ή αλιεν ??

εισαι φαουλ δεν τιθεται ζητημα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   Alexemp

Alexemp

    iPH Member

  • 342 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:Mpliki

Δημοσίευση 13/02/2012 - 01:07

Όπως λέει και ένα παιδί παραπάνω,αρένα το κάνετε κάθε φορά το φόρουμ.
Έχω να κάνω μια δήλωση:Παίρνω πειρατικά βιβλία. :blink:

Τελευταία επεξεργασία από: Alexemp, 13/02/2012 - 01:08


#48   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 13/02/2012 - 01:10

δικος μου νομος ειναι το "ου κλεψεις" ??
αστροναυτης ή αλιεν ??

εισαι φαουλ δεν τιθεται ζητημα...

yes sir.αχαχαχαχα αποφασίσαμε και διαταράξαμε αχαχαχ κοπελια να σου φερω χιλιάδες σαν και μενα που κατεβάζουν σπασμένα να σου πουν οτι ΕΣΥ εισαι φαουλ :P

Τελευταία επεξεργασία από: karpoutzidid, 13/02/2012 - 01:15


#49   damianos2

damianos2

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 13/02/2012 - 01:43

εγώ κατέβαζα , κατεβάζω και θα κατεβάζω σπασμένα και ας τα έφτιαξε είτε αμερικανος είτε τούρκος είτε κινέζος και οτιδήποτε άλλο .....το λέω αυτό γιατί μερική πηγαίνετε το θέμα έτσι ώστε πειράζει που κλέβουμε τον έλληνα , ενώ ο αμερικανος δεν βαργιεσε ....

γιατί κατεβάζω και δεν αγοράζω ?

γιατί μπορώ !!!! αν μπορούσα να πάρο iPhone δωρεάν θα το έπαιρνα και αυτό , και σπίτι θα έπαιρνα δωρεάν και αμάξι και τα πάντα .
αν γινόταν επίσης θα κάθομαι όλοι μέρα στο σπίτι και να είχα λεφτά για να έχω τα πάντα θα το έκανα και αυτό
και θα κάνω ότι μα ότι παίρνει από το χέρι μου για να βολέψω τον κόλο μου και μονο ... όλοι οι υπόλοιπη να πάνε να *******

για όλα αυτά φταίει ο νέος τρόπος που ζούμε και η ανωνυμία που βρίσκετε πίσω από το internet , δεν σε ενδιαφέρει ούτε ποιος το έφτιαξε ούτε γιατί το έφτιαξε αλλα και ούτε το τι θα φάει ο άλλος ..... το μονο που σε νοιάζει είναι ο εαυτό σου .

κρίμα πάντως για αυτόν που έφτιαξε αυτό το app αλλα δυστυχώς έτσι είναι η ζωή στο σήμερα !

#50   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 13/02/2012 - 01:45

Τί να πω. Δε μπορώ να πω τιποτα. Ειστε επιεικώς απαραδεκτοι.
Whatsapp doc?

#51   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/02/2012 - 01:46

εγώ κατέβαζα , κατεβάζω και θα κατεβάζω σπασμένα και ας τα έφτιαξε είτε αμερικανος είτε τούρκος είτε κινέζος και οτιδήποτε άλλο .....το λέω αυτό γιατί μερική πηγαίνετε το θέμα έτσι ώστε πειράζει που κλέβουμε τον έλληνα , ενώ ο αμερικανος δεν βαργιεσε ....

γιατί κατεβάζω και δεν αγοράζω ?

γιατί μπορώ !!!! αν μπορούσα να πάρο iPhone δωρεάν θα το έπαιρνα και αυτό , και σπίτι θα έπαιρνα δωρεάν και αμάξι και τα πάντα .
αν γινόταν επίσης θα κάθομαι όλοι μέρα στο σπίτι και να είχα λεφτά για να έχω τα πάντα θα το έκανα και αυτό
και θα κάνω ότι μα ότι παίρνει από το χέρι μου για να βολέψω τον κόλο μου και μονο ... όλοι οι υπόλοιπη να πάνε να *******

για όλα αυτά φταίει ο νέος τρόπος που ζούμε και η ανωνυμία που βρίσκετε πίσω από το internet , δεν σε ενδιαφέρει ούτε ποιος το έφτιαξε ούτε γιατί το έφτιαξε αλλα και ούτε το τι θα φάει ο άλλος ..... το μονο που σε νοιάζει είναι ο εαυτό σου .

κρίμα πάντως για αυτόν που έφτιαξε αυτό το app αλλα δυστυχώς έτσι είναι η ζωή στο σήμερα !

Να φανταστώ πως με τέτοια αξιώματα θα μεγάλωσεις και τα παιδιά σου έτσι ; Εύγε !

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 13/02/2012 - 01:47


#52   damianos2

damianos2

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 13/02/2012 - 01:53

Να φανταστώ πως με τέτοια αξιώματα θα μεγάλωσεις και τα παιδιά σου έτσι ; Εύγε !


εμενα ας πούμε οι γονείς μου δεν μου μάθανε από υπολογιστές .... εγώ όμως έμαθα και έμαθα να κατεβάζω κιόλας .... για τα παιδιά μου περιμένω κάτι περισσότερο αν δεν hackaroun κανένα server από την CIA θα είμαι πολύ απογοητευμένος σαν πατέρας !!!

#53   giorgarasGRE

giorgarasGRE

    iPH Addict

  • 629 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/02/2012 - 01:56

Να φανταστώ πως με τέτοια αξιώματα θα μεγάλωσεις και τα παιδιά σου έτσι ; Εύγε !

Αστα φίλε DINFUN δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθείς...μόνο σε μια διαμάχη θα οδηγηθείς και θα σου ανέβει η πίεση!Το παθαίνω συχνά στο φόρουμ.

#54   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 13/02/2012 - 02:33

Να φανταστώ πως με τέτοια αξιώματα θα μεγάλωσεις και τα παιδιά σου έτσι ; Εύγε !

και γτ να κανεις παιδια?τι εχει να τους προσφαιρει οι κοινονια που ζουμε οχι η χωρα.να ζει με 200 ευρο λεμε τωρα και να ειναι ρομποτακι.εγω π.χ θελω να δωσω στο παιδι μου τα καλύτερα και παραπάνω απο αυτα που ειχα εγω.αυτο δεν θα γινει ποτε.και θεωρω δολοφόνους των παιδιών τους αυτούς που έκαναν παιδια μεσα στην προηγούμενη 5ετια.πια παιδια εδω δεν θα εχουμε να φαμε θα εχουμε και ορεξη για να γ....με

οι παρανομία και η κλεψιά σας δίνει και το jailbreak δεν ακουσα να παραπονιέται κανεις?και ψωμακι στο cydia

Τελευταία επεξεργασία από: karpoutzidid, 13/02/2012 - 02:37


#55   JohnL

JohnL

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/02/2012 - 05:55

Πάντως πέρα από την ηθική διάσταση του θέματος, πρακτικά, ως developer μπορείς νομίζω να ενημερώσεις το site που φιλοξενία το αρχείο, ότι είναι παράνομο και καταπατά τα πνευματικά δικαιώματά σου, και να τους ζητήσεις να το κατεβάσουν.

#56   Bill007

Bill007

    iPH newbie

  • 47 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/02/2012 - 06:04

εγώ κατέβαζα , κατεβάζω και θα κατεβάζω σπασμένα και ας τα έφτιαξε είτε αμερικανος είτε τούρκος είτε κινέζος και οτιδήποτε άλλο .....το λέω αυτό γιατί μερική πηγαίνετε το θέμα έτσι ώστε πειράζει που κλέβουμε τον έλληνα , ενώ ο αμερικανος δεν βαργιεσε ....

γιατί κατεβάζω και δεν αγοράζω ?

γιατί μπορώ !!!! αν μπορούσα να πάρο iPhone δωρεάν θα το έπαιρνα και αυτό , και σπίτι θα έπαιρνα δωρεάν και αμάξι και τα πάντα .
αν γινόταν επίσης θα κάθομαι όλοι μέρα στο σπίτι και να είχα λεφτά για να έχω τα πάντα θα το έκανα και αυτό
και θα κάνω ότι μα ότι παίρνει από το χέρι μου για να βολέψω τον κόλο μου και μονο ... όλοι οι υπόλοιπη να πάνε να *******

για όλα αυτά φταίει ο νέος τρόπος που ζούμε και η ανωνυμία που βρίσκετε πίσω από το internet , δεν σε ενδιαφέρει ούτε ποιος το έφτιαξε ούτε γιατί το έφτιαξε αλλα και ούτε το τι θα φάει ο άλλος ..... το μονο που σε νοιάζει είναι ο εαυτό σου .

κρίμα πάντως για αυτόν που έφτιαξε αυτό το app αλλα δυστυχώς έτσι είναι η ζωή στο σήμερα !

Ωραια αμα σου σπασουν το μαγαζι καθ σε κλεψουν να χερεσαι γτ το εκανα ατομα που μπορουν...

#57   damianos2

damianos2

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 13/02/2012 - 08:18

Ωραια αμα σου σπασουν το μαγαζι καθ σε κλεψουν να χερεσαι γτ το εκανα ατομα που μπορουν...



ok θα το κάνουν .... εγώ μπορώ να τους εμποδίσω ?

στην καλλίτερη τον περιπτώσεων θα πληρώνω την ασφάλεια για αποζημίωση ....

#58   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/02/2012 - 08:34

εγώ κατέβαζα , κατεβάζω και θα κατεβάζω σπασμένα και ας τα έφτιαξε είτε αμερικανος είτε τούρκος είτε κινέζος και οτιδήποτε άλλο .....το λέω αυτό γιατί μερική πηγαίνετε το θέμα έτσι ώστε πειράζει που κλέβουμε τον έλληνα , ενώ ο αμερικανος δεν βαργιεσε ....

γιατί κατεβάζω και δεν αγοράζω ?

γιατί μπορώ !!!! αν μπορούσα να πάρο iPhone δωρεάν θα το έπαιρνα και αυτό , και σπίτι θα έπαιρνα δωρεάν και αμάξι και τα πάντα .
αν γινόταν επίσης θα κάθομαι όλοι μέρα στο σπίτι και να είχα λεφτά για να έχω τα πάντα θα το έκανα και αυτό
και θα κάνω ότι μα ότι παίρνει από το χέρι μου για να βολέψω τον κόλο μου και μονο ... όλοι οι υπόλοιπη να πάνε να *******

για όλα αυτά φταίει ο νέος τρόπος που ζούμε και η ανωνυμία που βρίσκετε πίσω από το internet , δεν σε ενδιαφέρει ούτε ποιος το έφτιαξε ούτε γιατί το έφτιαξε αλλα και ούτε το τι θα φάει ο άλλος ..... το μονο που σε νοιάζει είναι ο εαυτό σου .

κρίμα πάντως για αυτόν που έφτιαξε αυτό το app αλλα δυστυχώς έτσι είναι η ζωή στο σήμερα !


Ήσουν και εσύ στις διαδηλώσεις τις χτεσινές που λεηλάτησαν τα μαγαζιά αθώων πολιτών και τα έκαψαν..?
Σου άρεσε αυτό που έγινε ?Θα σου άρεσε να ήταν το δικό σου μαγαζί χτισμένο πάνω σε βάσεις και όνειρα και να έχεις να ζήσεις πίσω μια οικογένεια και μαζί με εσένα και άλλες και να στα γκρέμιζαν κάτι τύποι σαν εσένα και να σε έστελναν στον πάτω και ακόμα παρακάτω..?Δεν νομίζω γι αυτό πριν γράψουμε κάτι καλό είναι να το σκεφτόμαστε και όταν δεν είμαστε σίγουροι για κάτι να μην το γράφουμε.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#59   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/02/2012 - 08:34

Φαντάζομαι αυτά που γράφετε τα γράφετε για να περνά η ώρα .. Έτσι; Γιατί εάν τα πιστεύετε βλέπω το μέλλον σας , ο ένας θα έχει αυτοκτονήσει και ο άλλος θα είναι πίσω απο τα σίδερα .. :(

#60   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 13/02/2012 - 08:54

Απορώ με τα μέλη που ακόμα δεν έχουν μάθει να μην δίνουν σημασία στα troll. Αδιαφορείστε, μην σχολιάζετε post που απλά γράφονται για να προκαλέσουν. Συνεχίστε την συζήτηση προσπερνώντας τους, σαν να μην υπάρχουν.
Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες