Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 1 ψήφοι

iphone 7 ή 7 plus. Ποιο μεγεθος να επιλεξω


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
77 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 08/09/2016 - 20:44

σωστός. Και εγω το ίδιο. Εχω χρόνια να βάλω θήκες και προστασίες οθόνης και δεν το εχω μετανιώσει καθόλου. Ετσι και αλλιώς προσωπικα ενα χρονο τα κρατάω όποτε διατηρούνται σε πολυ καλή κατάσταση. Και αν πέσει και κάνει γρατζουνιστεί δεν βαριέσαι; κινητό ειναι.


Με βάση αυτό σκεφτόμουν να πάρω το Jet Black. Ε και αν γινει κάτι, κινητο ειναι. Αλλα μεχρι το πρωι που θα ανοιξουν οι προπαραγγελίες θα εχω αλλάξει απο Μαυρο σε Jet και το αναποδο καμια 10αρια φορές
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 08/09/2016 - 21:12

Το plus ειναι βαρύ και τεράστιο. Όταν εισαι σε έξοδο δεν ξερω που θα το βάζεις. Οθονη όνειρο, μπαταρια επίσης αλλα δυσκολεύει απίστευτα το τεράστιο μέγεθος του, απλα δεν μπαινει σε τσέπη. Αν χωράει στα δικά σου ρούχα τοτε παρτο, αλλιως δες το απλό.

το πλας ειναι το απολυτο τηλεφωνο.στο μεταξυ εσυ πως γινεται σαν γυναικα να λες οτι δεν χωραει στις τσεπες;με μια τσαντα ολη μερα στο χερι για ποια τσεπη μιλας;
Μην ακουτε παιδια αν θελετε να ευχαριστηθειτε συσκευη παρτε πλας να ξεμπερδευεται και μην αγχωνεστε μια χαρα χωραει παντου.και εγω 6σ ειχα και μολις πηρα το 6σ πλας εβριζα που δεν το ειχα παρει νωριτερα.μονο θετικα και ΚΑΝΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.

#48   pinturicchio

pinturicchio

    iPH Hero

  • 4.114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 08/09/2016 - 21:14

Panosmouz δε μας ειπες αν το χεις γυμνο τελειως


Sent from my iPhone 6s N71AP using Tapatalk

#49   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 08/09/2016 - 21:21

το πλας ειναι το απολυτο τηλεφωνο.στο μεταξυ εσυ πως γινεται σαν γυναικα να λες οτι δεν χωραει στις τσεπες;με μια τσαντα ολη μερα στο χερι για ποια τσεπη μιλας;
Μην ακουτε παιδια αν θελετε να ευχαριστηθειτε συσκευη παρτε πλας να ξεμπερδευεται και μην αγχωνεστε μια χαρα χωραει παντου.και εγω 6σ ειχα και μολις πηρα το 6σ πλας εβριζα που δεν το ειχα παρει νωριτερα.μονο θετικα και ΚΑΝΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.


Δεν το εχω το κινητό για τηλέφωνα μονο, το εχω για τα πάντα και θελω να το εχω ανα πάσα στιγμη ευκαιρο, οπως και οι περισσότεροι. Smartphone ειναι, δεν θα το εχω σε μια τσάντα. Δεν χωράει σε γυναικεία παντελόνια με την καμια. Δεν λεω να αλλάξει γκαρνταρόμπα για μια συσκευή, αλλα να τα ζυγίσει ολα και μετα να αποφασίσει. ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ.

#50   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 08/09/2016 - 21:27

Αφιερωμενο στα plus

https://youtu.be/FywOZY3_kN8

You'll Never Walk Alone


#51   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 08/09/2016 - 21:28

Αφιερωμενο στα plus

https://youtu.be/FywOZY3_kN8

αχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχα

#52   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 08/09/2016 - 21:29

Δεν το εχω το κινητό για τηλέφωνα μονο, το εχω για τα πάντα και θελω να το εχω ανα πάσα στιγμη ευκαιρο, οπως και οι περισσότεροι. Smartphone ειναι, δεν θα το εχω σε μια τσάντα. Δεν χωράει σε γυναικεία παντελόνια με την καμια. Δεν λεω να αλλάξει γκαρνταρόμπα για μια συσκευή, αλλα να τα ζυγίσει ολα και μετα να αποφασίσει. ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ.

μα οποιος δεν θελει το κινητο για τηλεφωνα μονο παιρνει PLUS!πολυ σωστα τα λες οπως επισης σωστα λες για smartphone....ΜΟΝΟ ΤΟ PLUS ειναι smartphone!

#53   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 08/09/2016 - 21:40

μα οποιος δεν θελει το κινητο για τηλεφωνα μονο παιρνει PLUS!πολυ σωστα τα λες οπως επισης σωστα λες για smartphone....ΜΟΝΟ ΤΟ PLUS ειναι smartphone!

Το plus ειναι ρακετα. Τεσπα, πολυ το κουρασαμε. Ειπαμε την γνωμη μας και απο εκει και περα ας παρει ο καθενας ο,τι θεωρει καλυτερο.



#54   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/09/2016 - 22:47

Με βάση αυτό σκεφτόμουν να πάρω το Jet Black. Ε και αν γινει κάτι, κινητο ειναι. Αλλα μεχρι το πρωι που θα ανοιξουν οι προπαραγγελίες θα εχω αλλάξει απο Μαυρο σε Jet και το αναποδο καμια 10αρια φορές

Και εγω δεν εχω αποφασίσει ακομα σε πιο θα παω. Μου αρέσουν και τα δυο μαύρα ειναι η αλήθεια και θα παω ετσι και αλλιώς στο 265. Αλλα δεν μπορώ να αποφασίσω και πρεπει να το κάνω γρήγορα γιατι έρχεται η ώρα...

#55   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 08/09/2016 - 22:48

Και εγω δεν εχω αποφασίσει ακομα σε πιο θα παω. Μου αρέσουν και τα δυο μαύρα ειναι η αλήθεια και θα παω ετσι και αλλιώς στο 265. Αλλα δεν μπορώ να αποφασίσω και πρεπει να το κάνω γρήγορα γιατι έρχεται η ώρα...

10 ώρες και 13 λεπτά ακομα!
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#56   pinturicchio

pinturicchio

    iPH Hero

  • 4.114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 08/09/2016 - 22:49

Παρτε παρτε κατευθειαν. Για οταν παρουμε εμεις να χουν βγει τα αντιβιωτικα για τις παιδικες ασθενειες.


Sent from my iPhone 6s N71AP using Tapatalk

#57   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/09/2016 - 22:51

Δεν το εχω το κινητό για τηλέφωνα μονο, το εχω για τα πάντα και θελω να το εχω ανα πάσα στιγμη ευκαιρο, οπως και οι περισσότεροι. Smartphone ειναι, δεν θα το εχω σε μια τσάντα. Δεν χωράει σε γυναικεία παντελόνια με την καμια. Δεν λεω να αλλάξει γκαρνταρόμπα για μια συσκευή, αλλα να τα ζυγίσει ολα και μετα να αποφασίσει. ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ.

εγω δυο χρόνια με plus δεν εχω συναντήσει κανενα πρόβλημα με το μέγεθος. Και σε ολες τις τσέπες χωράει. Βεβαια κάθε μερα φοράω κοστούμι όπου οι τσέπες ειναι μεγάλες αλλα και με τζιν, φόρμα, βερμούδες κτλ δεν εχω συναντήσει πρόβλημα. Μόνο σε ενα δυο σορτσάκια που φοράω στο γυμναστήριο θελει προσοχή γιατι μπορει να γλιστρήσει απο μέσα. Επισης όταν δεν ειμαι γραφείο ποτέ δεν κουβαλάω τσαντάκι όποτε πάντα ειναι μέσα στις τσέπες και μια χαρά το κουβαλάω χωρίς πρόβλημα.

#58   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/09/2016 - 22:51

10 ώρες και 13 λεπτά ακομα!

ακριβώς..:) Πανό εισαι εξωτερικό; απο που θα το παραγγείλεις;

Τελευταία επεξεργασία από: Reaver, 08/09/2016 - 22:52


#59   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 08/09/2016 - 22:53

εγω δυο χρόνια με plus δεν εχω συναντήσει κανενα πρόβλημα με το μέγεθος. Και σε ολες τις τσέπες χωράει. Βεβαια κάθε μερα φοράω κοστούμι όπου οι τσέπες ειναι μεγάλες αλλα και με τζιν, φόρμα, βερμούδες κτλ δεν εχω συναντήσει πρόβλημα. Μόνο σε ενα δυο σορτσάκια που φοράω στο γυμναστήριο θελει προσοχή γιατι μπορει να γλιστρήσει απο μέσα. Επισης όταν δεν ειμαι γραφείο ποτέ δεν κουβαλάω τσαντάκι όποτε πάντα ειναι μέσα στις τσέπες και μια χαρά το κουβαλάω χωρίς πρόβλημα.

μπααααααα δεν μπορει...καπου κανεις λαθος.κανονικα δεν πρεπει να χωραει παντου και σε καμια τσεπη.μηπως να το κοιταξεις καλυτερα;

#60   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1.013 μηνύματα

Δημοσίευση 08/09/2016 - 22:53

10 ώρες και 13 λεπτά ακομα!


Πάνο αν θέλεις στο στέλνω εγώ από Ιταλία στην εκπληκτική τιμή των 799€


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες