Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Windows Phone 7: Τα πρώτα previews


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
170 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   S3aFaS1a

S3aFaS1a

    iPH Enthousiast

  • 476 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/09/2010 - 20:26

καλα βιντεάκια γέλιο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 11/09/2010 - 20:28

Αν κάτσεις και δεις όλα τα βιντεάκια της σειράς θα κλάψεις όμως :lol: :lol: :lol:

#108   zemac

zemac

    iPH newbie

  • 67 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 20:50

Την κειδια θα τη φάει η Microsoft μόλις βγουν τα 7 στην αγορά!!!



ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΣΟΥΡΓΕΛΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ.....ΝΟΜΙΖΩ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΚΑΙ "ΠΑΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΣΗΜΑΙΑ!"

μονο βλ@κες κανουν τετοια πραγματα.....ελεοσ...ακου εκει κηδεια....παει....τουσ τρελανε ι apple!

#109   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 21:03

Δηλαδή έχεις δουλέψεις εσύ κινητό με windows mobile seven... και μάλιστα πάνω από ένα...

εσυ εχεις ιφονι?αφου ειναι τοσο σκ@τα γιατι δεν το δινεις δρομο το μπουρδετο να παρεις ενα windows mobile να ηρεμησεις...με δυνατοτητα αν βαλεις λαθος rom να το πετας στα σκουπουδια η αυτο δεν το εχεις μαθει?

#110   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 11/09/2010 - 21:08

Μάλλον όλοι εδώ μέσα δουλεύετε με Windows και δεν καταλαβαίνετε οτί μπορούμε να έχουμε διαφορετική άποψη από εσάς.
Δηλαδή τι σκατά άμα πω οτι το Iphone 4 το ένα και το άλλο σημαίνει οτι πρέπει να το δώσω να παρω windows phone 7 mobile?
ΡΕ πάτε καλά εδώ μέσα?Μπόμπες κατεβάζετε?Δηλαδή ή το ένα ή το άλλο?
Τρομερή λογική και μπράβο σας!!!
Clap clap clap

#111   alexzzz

alexzzz

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/09/2010 - 21:11

εσυ εχεις ιφονι?αφου ειναι τοσο σκ@τα γιατι δεν το δινεις δρομο το μπουρδετο να παρεις ενα windows mobile να ηρεμησεις...με δυνατοτητα αν βαλεις λαθος rom να το πετας στα σκουπουδια η αυτο δεν το εχεις μαθει?


Ανέφερα πουθενά ότι δεν μου αρέσει το iphone μου; ή έχει καμιά σχέση αυτό με το ότι διαφωνώ με τα fanboys ή με αυτούς που λένε ότι τα windows mobile seven είναι για πέταμα ενώ ακόμα δεν έχουν κυκλοφορήσει;

#112   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 21:11

Μάλλον όλοι εδώ μέσα δουλεύετε με Windows και δεν καταλαβαίνετε οτί μπορούμε να έχουμε διαφορετική άποψη από εσάς.
Δηλαδή τι σκατά άμα πω οτι το Iphone 4 το ένα και το άλλο σημαίνει οτι πρέπει να το δώσω να παρω windows phone 7 mobile?
ΡΕ πάτε καλά εδώ μέσα?Μπόμπες κατεβάζετε?Δηλαδή ή το ένα ή το άλλο?
Τρομερή λογική και μπράβο σας!!!
Clap clap clap

ωραια εγω ειμαι βλακας εσυ που εισαι εξυπνοτερος απο μενα γιατι πηρες ιφονι αφου ομολογουμενως κατ' εσε τα wm ειναι καλυτερα?

#113   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 21:11

Μάλλον όλοι εδώ μέσα δουλεύετε με Windows και δεν καταλαβαίνετε οτί μπορούμε να έχουμε διαφορετική άποψη από εσάς.
Δηλαδή τι σκατά άμα πω οτι το Iphone 4 το ένα και το άλλο σημαίνει οτι πρέπει να το δώσω να παρω windows phone 7 mobile?
ΡΕ πάτε καλά εδώ μέσα?Μπόμπες κατεβάζετε?Δηλαδή ή το ένα ή το άλλο?
Τρομερή λογική και μπράβο σας!!!
Clap clap clap

ωραια εγω ειμαι βλακας το γουσταρω και το δεχομαι, αλλα εσυ που εισαι εξυπνοτερος απο μενα γιατι πηρες ιφονι αφου ομολογουμενως κατ' εσε τα wm ειναι καλυτερα?

Τελευταία επεξεργασία από: tiloverboy, 11/09/2010 - 21:13


#114   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 11/09/2010 - 21:57

ωραια εγω ειμαι βλακας το γουσταρω και το δεχομαι, αλλα εσυ που εισαι εξυπνοτερος απο μενα γιατι πηρες ιφονι αφου ομολογουμενως κατ' εσε τα wm ειναι καλυτερα?

Κάτσε ρε man.
Που το είδες αυτό?Που είπα οτι τα WM είναι καλύτερα?Απλά είπα οτι το iPhone δεν είναι θεός.

#115   dusty

dusty

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:dusty

Δημοσίευση 11/09/2010 - 21:57

Παιδια μη φανατιζεστε... Η καθε εταιριa εχει κααοια συν και καποια πλην. Το ολο θεμα ειναι στην ποσοτητα και ποιοτητα αυτων. Σιγουρα και η Apple εχει κουσουρια...

Μεχρι τωρα ειχα δοκιμασει ολα τα OS των κινητων. Πρωτη φορα αγοραζω προιον της Apple και ειναι το 4αρι. Ειναι το καλυτερο κινητο που ειχα ποτε. Δεν ειναι ΤΟ τελειο. Απλα ειναι το καλυτερο overall. Οι συσκευες που ειχα με WM ηταν απλα τραγικες. Ο,τι χειροτερο. Θα δουμε και τα 7αρια τι θα πουν, αν και δε βλεπω να κανουν και τπτ σπουδαιο.

#116   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 22:13

Κάτσε ρε man.
Που το είδες αυτό?Που είπα οτι τα WM είναι καλύτερα?Απλά είπα οτι το iPhone δεν είναι θεός.

Ζητω συγγνωμη παρανοισα...το τελευταιο ηταν η αληθεια που ειπες εννοειται οτι εχει ελλατωματα

#117   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/09/2010 - 22:17

ε μια και βγαινει και αυτη στο κυνηγι του κινητου τηλεφωνου
αντιγραφει τον βασιλεια οσο αναφορα τα τερτιπια στηβ τζομπς
και θα βγαλει ενα τηλεφωνο με πολλες δυνατοτητες οπου δεν θα τις υποστηριζει αν δε βαλεις το χερακι σου

#118   redcom7

redcom7

    iPH Enthousiast

  • 552 μηνύματα
  • Twitter:@redcom7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/09/2010 - 22:44

Δηλαδή έχεις δουλέψεις εσύ κινητό με windows mobile seven... και μάλιστα πάνω από ένα...

φιλε μου μαλλον δεν καταλαβες δεν λεω οτι εχω δουλεψει με wm7 ,,,,,.... απλα οτι ολα αυτα που κανουν οιτυποι ειναι για γελια


:). ;)

#119   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 11/09/2010 - 22:46

φιλε μου μαλλον δεν καταλαβες δεν λεω οτι εχω δουλεψει με wm7 ,,,,,.... απλα οτι ολα αυτα που κανουν οιτυποι ειναι για γελια


:). ;)

Και πάλι με αυτό που λες είσαι λάθος.
Μπορεί να κάνουν βλακείες αλλά ξέρεις τι διαφήμιση έχουν φάει από τα site και από τα τηλεοπτικά κανάλια στο εξωτερικό?

#120   redcom7

redcom7

    iPH Enthousiast

  • 552 μηνύματα
  • Twitter:@redcom7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/09/2010 - 22:52

Και πάλι με αυτό που λες είσαι λάθος.
Μπορεί να κάνουν βλακείες αλλά ξέρεις τι διαφήμιση έχουν φάει από τα site και από τα τηλεοπτικά κανάλια στο εξωτερικό?

και τι οποιος εχει φαει διαφημιση οπως λες πρεπει να κανει καραγκιοζιλικια......?...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες