Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αξίζει Τελικά η Αγορά Του iphone 4?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
138 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   spyrospal

spyrospal

    iPH Member

  • 312 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/09/2010 - 04:00

5 πραγματα σου ειπα οτι κοιταω + το μαιλ μου,
αν ειναι φιλαρακο να σε περνω να μου λες τα μαιλ μου καεικαμε,κ μαλλον θες να μαθεις τι δουλεια κανω
εχω εταιρια με μαλλια(εξτενσιον) αν ξερεις για τα γκομενακια,κ επειδη στελνω σχεδον σε ολο τον κοσμο
(προμηθευτεσ)λεφτα για εμπορευμα κ κλεινω συμφονιες τα χριαζομαι ολα αυτα που σου ειπα +το gps
για να παω στην πορτα του πελατη να τα δωσω.
οποτε εμενα μου χριαζετε σε μερικουσ ψευτο-αριστοκρατεσ-με πλατες αλλων οχι καλα το θετεις λοιπον.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/09/2010 - 04:04

5 πραγματα σου ειπα οτι κοιταω + το μαιλ μου,
αν ειναι φιλαρακο να σε περνω να μου λες τα μαιλ μου καεικαμε,κ μαλλον θες να μαθεις τι δουλεια κανω
εχω εταιρια με μαλλια(εξτενσιον) αν ξερεις για τα γκομενακια,κ επειδη στελνω σχεδον σε ολο τον κοσμο
(προμηθευτεσ)λεφτα για εμπορευμα κ κλεινω συμφονιες τα χριαζομαι ολα αυτα που σου ειπα +το gps
για να παω στην πορτα του πελατη να τα δωσω.
οποτε εμενα μου χριαζετε σε μερικουσ ψευτο-αριστοκρατεσ-με πλατες αλλων οχι καλα το θετεις λοιπον.

ειδες οτι καπου αρχιζουμε και τα βρισκουμε
ουσιαστικα σε ελαχιστους ειναι απαραιτητο ενα τετοιο εργαλειο στους υπολοιπους σαν και μενα ειναι απλα μια καυλα
την οποια πληρωνεις οπως εσυ νοιωθεις και οποτε εσυ νοιωθεις οτι ειναι καταλληλη στιγμη
πιστεψε με οτι το μεγαλυτερο ποσοστο των ηδη κατοχων του 4 το πηραν καθαρα επειδη ειναι το 4 και επειδη ειναι ιν να εχεις το 4
κατι σαν τα εξτε που πουλας ;)
anyway φιλαρακι δε ψαχνω να βρω το δικιο μου απλα λεω τη γνωμη και ας ξερω οτι θα πεσει κατω

#63   darkside

darkside

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 22/09/2010 - 06:20

Εγώ θα σου πω κάτι κ εσύ παρτο οπως θέλεις. Πρόσεχε με την Apple αυτός ο δρόμος δεν έχει..... Γυρισμό.

σωστός ο φίλος μας έτσι είναι . 0σο το αν αξίζει για μένα όχι μόνο αξίζει αλλά το παντρεύτηκα είναι κορυφή αλλά όλα είναι υποκειμενικά φίλε μου είναι και το τι ζητάς εσύ σε ένα κινητό ;)

#64   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 22/09/2010 - 07:04

Συμφωνώ με όλους εδω ότι το μηλαρακι μας είναι σκέτη γλύκα. Το λατρευω το αγαπώ και δεν πρόκειται ποτε και για κανέναν λόγο να πιάσω άλλο κινητο στο χέρι μου. Είναι μοναδικό, Ανεπανάληπτο και αναρωτιέμαι τόσα χρόνια πως και δεν το είχα πάρει Αφού Έχω μπει στο club απο τον Απρίλη.απλά Αυτό το τηλ δεν υπάρχει. Έχει έρθει απο άλλον πλανήτη.!!!! iPhone I love you.

#65   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 22/09/2010 - 19:27

Γιατί ήμουνα σίγουρος με το που διάβασα το παραπάνω ποστ ::) ότι θα είναι από γυναικά..??



ps: Εννοείται ότι κάνουμε πλάκα. ;)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#66   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 22/09/2010 - 20:33

Xaxaxa εδω εσείς οι άντρες και είστε τόσο παθιασμένοι με το μηλοφωνάκι σας να μην είναι λίγο περισσότερο οι γυναίκες;

#67   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 22/09/2010 - 20:50

Xaxaxa εδω εσείς οι άντρες και είστε τόσο παθιασμένοι με το μηλοφωνάκι σας να μην είναι λίγο περισσότερο οι γυναίκες;

μακάρι να ήταν και η κοπέλα μου έτσι!

#68   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 23/09/2010 - 07:30

μακάρι να ήταν και η κοπέλα μου έτσι!



Άλλαξε την όσο είναι καιρός.χαχαχα( πλάκα κάνω).

#69   str2004

str2004

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 23/09/2010 - 08:22

Ο καθενας μας εχει ΕΣΤΩ ενα λογο ωστε να εχει iPhone 3G 3GS 4G κτλ κτλ ..... Ολοι μαζι θα μπορουσαμε να σου δωσουμε αρκετα παρα πολλους λογους ωστε να μην παρεις iPhone . Ναι ...δεν ειναι η καλυτερη υλοποιηση SuperMobile στην αγορα... To "δεσιμο" με τα iPhone ειναι πως καποιες λειτουργιες που εχουν τα αλλα κινητα ...δεν στα προσφερουν απλοχερα ....και εκει ΑΚΡΙΒΩΣ ειναι η τρελα , η iPhoneManiac :D ..... Γνωριζεις πως σε καθε περιπτωση καποιο app καποιο utility θα κυκλοφορισει και τοτε ....."ΕΥΡΗΚΑ" χαχαχαχα . "Τρως" λοιπον το σκαλωμα πολυ ευκολα γιατι εισαι συνεχεια στην "πριζα" προκειμενου να μεταλλαξεις με καθε τροπο τις λειτουργιες αυτου του πολυ-κινητου.

Ειναι σαν να εχεις μια γκομενα η οποια ειναι πολυ δυσκολη και καθε φορα που την πλησιαζεις γνωριζεις και καποιο μυστικο της , την αλλαζεις , την φερνεις στα μετρα σου και παντα θα βρεθει τροπος να σου καλυψει τις "αναγκες" σου. ;)

Τελευταία επεξεργασία από: str2004, 23/09/2010 - 08:24


#70   ekaradimos

ekaradimos

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:Vagelis Karadimos

Δημοσίευση 23/09/2010 - 09:50

Πήρα πέρσυ το πρώτο μου Iphone (3gs). Φέτος, εδώ και 20 μέρες, είμαι ευτυχής κάτοχος του Iphone 4 (και η σύζυγός μου του "παλιού" μου 3gs). Για έναν που δεν πολυασχολείται και θέλει ένα απλό κινητό, φυσικά δεν αξίζει να δώσει τόσα λεφτά. Αν όμως ασχοληθεί κανείς, όπως εγώ, τότε δεν υπάρχει άλλο κινητό εκτός από Iphone. Έχει πάρα πολλές εφαρμογές. Δε μπορεί να πάει ο νους σου στο τι μπορεί να κάνει. Ο λόγος που με εσπρωξε να πάρω το Iphone 3gs πέρσυ ήταν το ξαδερφάκι μου, που μου έκανε demo το SHAZAM free σε ένα club. Έτρεξε το SHAZAM και μου έδειξε τον τίτλο του τραγουδιού !!! Ήταν φοβερό. Ψάχνωντας βρήκα πχ πρόγραμμα που κάνει monitoring ύπνου. Το χρησιμοποίησα και βρήκα ότι δεν έχω υπνική άπνοια. Το facetime επίσης είναι καταπληκτικό. Χρεώνεσαι απλή κλήση και βλέπεις τον άλλον απέναντι.
Γενικά είναι φοβερό κινητό και αξίζει η αγορά του. Είναι σίγουρα απίστευτα εθιστικό.
Επίσης δεν έχω δει τα προβλήματα τα οποία αναφέρονται για το Iphone 4, στο δικό μου. Ούτε το death grip, ούτε οι κίτρινοι "λεκέδες" της Retina Display, ούτε τα προβλήματα με το proximity sensor.

#71   depy

depy

    iPH Member

  • 314 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 23/09/2010 - 10:28

καλημερα παιδια ! σκεφτομαι και γω να μπω στο club των κατοχων του iphone μιας και απο τοτε που μπηκα στον κοσμο της apple εχω διαπιστωσει πως ειναι απιστευτα εθιστικος........... εχω ηδη διαβασει τοοοοοοσα πολλα στο forum για να ειμαι προετοιμασμενη κανετε ολοι εξαιρετικη δουλεια ...!!! σε αυτο που θα ηθελα την γνωμη σας ειναι να το παρω τωρα η μετα τις 30 του μηνος? προσωπικα δεν φανταζομαι να αλλαξει κατι αλλα εχω διαβασει τοοοσες φημες... για να πω βεβαια την αληθεια το ασπρο ηθελα αλλα δεν μπορω να περιμενω ..... ασε που θα μειωθει και η επιδοτηση .....
ευχαριστω

#72   DrFroyd

DrFroyd

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2010 - 10:36

Χρυσή Συμβουλή: ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΠΡΟΙΟΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΟΛΙΣ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ. Στην ουσία είσαι δοκιμαστής και όχι αγοραστής. Πάρε το 4 με το νέο έτος, που θα έχουν διορθωθει οι παιδικές ασθένειες

#73   depy

depy

    iPH Member

  • 314 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 23/09/2010 - 10:47

ξερω τι εννοεις ... ευχαριστω για την συμβουλη ;) βεβαια αυτη την φορα δε μπορω να την ακολουθησω καθως δε θελω να μειωθει η επιδοτηση των 500ευρω που εχω... αυτο που δεν ξερω ειναι τωρα η με την παραλαβη του οκτωβριου ?? και ελπιζω να φανω τοσο τυχερη οσο οταν πηρα τον imac μου... ( η ισως και λιγο πιο τυχερη γιατι τωρα που το σκεφτομαι καηκε γρηγορα ο δισκος και τελικα το service δεν το γλιτωσα........ )

ευχαριστω παντως

#74   ekaradimos

ekaradimos

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:Vagelis Karadimos

Δημοσίευση 23/09/2010 - 10:54

Πάρτο τώρα, εφόσον υπάρχει θέμα επιδότησης. Ούτως ή άλλως έχεις 3 μέρες δικαίωμα DOA. Απλά θα πρέπει να ελέγξεις τρία πράγματα.
Το Death Grip για να μην χάνεις κλήσεις, την οθόνη για καμμένα pixel ή για κίτρινους "λεκέδες" και τον proximity sensor (κάνεις κλήση και βλέπεις αν απενεργοποιείται η οθόνη όταν πλησιάζει το αυτί σου το ακουστικό).
Αν οτιδήποτε απο τα παραπάνω πάει στραβά γύρνα το πίσω εντός 3 ημερών για να προλάβεις το DOA (Dead On Arrival).

#75   depy

depy

    iPH Member

  • 314 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 23/09/2010 - 10:57

ευχαριστω! και οτι εψαχνα τι θα πρεπει να ελεγξω τις 3 πρωτες μερες... τπτ αλλο????

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες