Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αξίζει Τελικά η Αγορά Του iphone 4?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
138 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   tolistr

tolistr

    iPH Enthousiast

  • 416 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 21/09/2010 - 22:44

Τελικά παιδιά θα το πάρω(όταν θα είναι διαθέσιμο από την vodafone),
μίλησα και με δυο φίλους μου που το έχουν αγοράσει,βεβαία και οι δυο είναι από τους τυχερούς χωρίς πρόβλημα στο σήμα(ελπίζω και εγώ),
σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ για τις απαντήσεις σας και τις συμβουλές σας,θα χρειαστώ στο μέλλον την βοήθεια σας αρκετές φορές μιας και είμαι ανίδεος στο iOS,άλλα από ότι βλέπω στο Forum όλοι την προσφέρετε απλόχερα!!!
Είμαι σίγουρος ότι θα περάσουμε έναν καταπληκτικό χειμώνα!!
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!!!

Τελευταία επεξεργασία από: tolistr, 21/09/2010 - 22:45


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/09/2010 - 22:49

και εμείς κάπως έτσι ξεκινήσαμε και κοντεύουμε τα 1500 ποστς χαχαχαχααχ άλλοι τα 10000.. να το προσέχεις για να σε κάνει χαρούμενο.

#48   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 21/09/2010 - 22:51

Welcome to the club;

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#49   dekay

dekay

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:dekay65

Δημοσίευση 21/09/2010 - 22:55

Είμαι σίγουρος ότι επαναλαμβάνω αυτά που έχουν γράψει παραπάνω οι συνάδελφοι iPhone-ομανείς, αλλά το κάνω για έμφαση!
Εάν θέλεις να μην ξανασχοληθείς ΠΟΤΕ με κάποια άλλη εταιρεία, πάρε iPhone με κλειστά μάτια. Το γεγονός αυτό καθεαυτό βέβαια, πιθανόν να αποτελεί ανασταλτικό παράγοντα για την αγορά του, μιας και ο εθισμός σε ΜΙΑ εταιρεία δεν είναι και ότι καλύτερο...
Πριν από δύο χρόνια θεωρούσα ότι εκμεταλλευόμουνα στο έπακρο τις δυνατότητες των κινητών μου τηλεφώνων, και είχα καταλήξει στην ποιότητα, αξιοπιστία και ευκολία χρήσης της NOKIA. Αγοράζοντας κινητά σχετικά συχνά και ανελιπώς από το 1995, ήμουν μεταξύ άλλων, κάτοχος ενός Ν95. Είχα τότε όλα τα καλά για την εποχή, δηλ. καλή κάμερα, άψογο βίντεο, μεγάλη οθόνη, multi media, WiFi, "internet browsing", Symbian, GPS, "μούρη", κλπ, κλπ...
Παράλληλα ήμουν ιδιαίτερα έμπειρος χρήστης PC και Windows, επεμβαίνοντας ακόμα και στο hardware των υπολογιστών μου (desktop, laptop).
Και τότε, ακριβώς όπως εσύ, βρέθηκα στο δίλημμα πως να αξιοποιήσω την επιδότηση της ετήσιας ανανέωσης συμβολαίου της vodafone. Έχοντας διαβάσει διάφορα fora στην Ελλάδα και στο εξωτερικό (με καλύτερο το παρόν, στο οποίο σου συνιστώ να έχεις μεγάλη εμπιστοσύνη), προβληματίστηκα λίγο για την αγορά, λόγω των αδιαφιλονίκητων μειονεκτημάτων που όλες οι συσκευές iPhone κατά καιρούς έχουν. Όμως κατέληξα (όπως μάλλον και εσύ άλλωστε) ότι το iPhone είναι συσκευή που πάρα πολλοί αγαπούν αλλά και πάρα πολλοί αγαπούν να μισούν...
Έκτοτε, και μετά από ένα 3G 16GB (Μ), ένα 3GS 32GB (Α), και τώρα ένα 4 32GB (Μ), το μόνο που με απασχολεί είναι τι χρώμα θα είναι το επόμενο iPhone(Α ή Μ)... Παράλληλα δε, είμαι έτοιμος και αποφασισμένος να εγκαταλείψω τον αμαρτωλό κόσμο των Windows για τα θέλγητρα ενός Macbook pro... μόνο και μόνο λόγω της απόδοσης και αίσθησης της χρήσης του iPhone OS. Εννοείται ότι όλα τα iPhones ήταν jailbroken, και εννοείται ότι διαρκώς (και λόγω του forum) εντυπωσιάζομαι με τις δυνατότητες της εκάστοτε συσκευής.
Άρα,
Once you go Mac you never go Back...

Ελπίζω να βοήθησα

ΥΓ.: Δεν είχα ποτέ μεταπουλήσει συσκευή μέχρι το 3G. Είναι όμως τόσο κρίμα να έχεις κάτι τόσο "δυνατό" να κάθεται στο συρτάρι, ή να μένει αναξιοποίητο από κάποιον μη σχετικό χρήστη της οικογενείας (που θέλει απλώς ένα όμορφο, εύχρηστο "τηλέφωνο"), που έκτοτε μεταπούλησα όλες τις παλαιότερες συσκευές μου εδώ, σε φίλους που ήξεραν τι ήθελαν και δεν ήταν διατεθιμένοι να δώσουν και μια περιουσία. Άλλωστε πόσες Ferrari μπορείς να οδηγείς ανά πάσα στιγμή...;;;

#50   tolistr

tolistr

    iPH Enthousiast

  • 416 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 21/09/2010 - 23:11

Είμαι σίγουρος ότι επαναλαμβάνω αυτά που έχουν γράψει παραπάνω οι συνάδελφοι iPhone-ομανείς, αλλά το κάνω για έμφαση!
Εάν θέλεις να μην ξανασχοληθείς ΠΟΤΕ με κάποια άλλη εταιρεία, πάρε iPhone με κλειστά μάτια. Το γεγονός αυτό καθεαυτό βέβαια, πιθανόν να αποτελεί ανασταλτικό παράγοντα για την αγορά του, μιας και ο εθισμός σε ΜΙΑ εταιρεία δεν είναι και ότι καλύτερο...
Πριν από δύο χρόνια θεωρούσα ότι εκμεταλλευόμουνα στο έπακρο τις δυνατότητες των κινητών μου τηλεφώνων, και είχα καταλήξει στην ποιότητα, αξιοπιστία και ευκολία χρήσης της NOKIA. Αγοράζοντας κινητά σχετικά συχνά και ανελιπώς από το 1995, ήμουν μεταξύ άλλων, κάτοχος ενός Ν95. Είχα τότε όλα τα καλά για την εποχή, δηλ. καλή κάμερα, άψογο βίντεο, μεγάλη οθόνη, multi media, WiFi, "internet browsing", Symbian, GPS, "μούρη", κλπ, κλπ...
Παράλληλα ήμουν ιδιαίτερα έμπειρος χρήστης PC και Windows, επεμβαίνοντας ακόμα και στο hardware των υπολογιστών μου (desktop, laptop).
Και τότε, ακριβώς όπως εσύ, βρέθηκα στο δίλημμα πως να αξιοποιήσω την επιδότηση της ετήσιας ανανέωσης συμβολαίου της vodafone. Έχοντας διαβάσει διάφορα fora στην Ελλάδα και στο εξωτερικό (με καλύτερο το παρόν, στο οποίο σου συνιστώ να έχεις μεγάλη εμπιστοσύνη), προβληματίστηκα λίγο για την αγορά, λόγω των αδιαφιλονίκητων μειονεκτημάτων που όλες οι συσκευές iPhone κατά καιρούς έχουν. Όμως κατέληξα (όπως μάλλον και εσύ άλλωστε) ότι το iPhone είναι συσκευή που πάρα πολλοί αγαπούν αλλά και πάρα πολλοί αγαπούν να μισούν...
Έκτοτε, και μετά από ένα 3G 16GB (Μ), ένα 3GS 32GB (Α), και τώρα ένα 4 32GB (Μ), το μόνο που με απασχολεί είναι τι χρώμα θα είναι το επόμενο iPhone(Α ή Μ)... Παράλληλα δε, είμαι έτοιμος και αποφασισμένος να εγκαταλείψω τον αμαρτωλό κόσμο των Windows για τα θέλγητρα ενός Macbook pro... μόνο και μόνο λόγω της απόδοσης και αίσθησης της χρήσης του iPhone OS. Εννοείται ότι όλα τα iPhones ήταν jailbroken, και εννοείται ότι διαρκώς (και λόγω του forum) εντυπωσιάζομαι με τις δυνατότητες της εκάστοτε συσκευής.
Άρα,
Once you go Mac you never go Back...

Ελπίζω να βοήθησα

ΥΓ.: Δεν είχα ποτέ μεταπουλήσει συσκευή μέχρι το 3G. Είναι όμως τόσο κρίμα να έχεις κάτι τόσο "δυνατό" να κάθεται στο συρτάρι, ή να μένει αναξιοποίητο από κάποιον μη σχετικό χρήστη της οικογενείας (που θέλει απλώς ένα όμορφο, εύχρηστο "τηλέφωνο"), που έκτοτε μεταπούλησα όλες τις παλαιότερες συσκευές μου εδώ, σε φίλους που ήξεραν τι ήθελαν και δεν ήταν διατεθιμένοι να δώσουν και μια περιουσία. Άλλωστε πόσες Ferrari μπορείς να οδηγείς ανά πάσα στιγμή...;;;

Βλέπω ότι είσαι ¨φωτογραφία του εαυτού μου" σε αυτόν τον τομέα φίλε μου,
και χαίρομαι που βρίσκω κοινά στοιχεία με ανθρώπους,έστω και αν δεν τους γνωρίζω προσωπικά,
έτσι και εγώ κάπως ξεκίνησα με sonyericsson i750,i800,i850,nokia n95 και μετά πέρασα στα WM όπου για 3 χρόνια τα "ξεζούμισα" αλλάζοντας πάνω από 1000 rom.
To iphone μου κέντρισε το ενδιαφέρον στην απλότητα της λειτουργίας του και στην ευκολία της εγκατάστασης των εφαρμογών του.

#51   Aelaos

Aelaos

    iPH Enthousiast

  • 494 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/09/2010 - 23:13

Είμαι σίγουρος ότι επαναλαμβάνω αυτά που έχουν γράψει παραπάνω οι συνάδελφοι iPhone-ομανείς, αλλά το κάνω για έμφαση!
Εάν θέλεις να μην ξανασχοληθείς ΠΟΤΕ με κάποια άλλη εταιρεία, πάρε iPhone με κλειστά μάτια. Το γεγονός αυτό καθεαυτό βέβαια, πιθανόν να αποτελεί ανασταλτικό παράγοντα για την αγορά του, μιας και ο εθισμός σε ΜΙΑ εταιρεία δεν είναι και ότι καλύτερο...
Πριν από δύο χρόνια θεωρούσα ότι εκμεταλλευόμουνα στο έπακρο τις δυνατότητες των κινητών μου τηλεφώνων, και είχα καταλήξει στην ποιότητα, αξιοπιστία και ευκολία χρήσης της NOKIA. Αγοράζοντας κινητά σχετικά συχνά και ανελιπώς από το 1995, ήμουν μεταξύ άλλων, κάτοχος ενός Ν95. Είχα τότε όλα τα καλά για την εποχή, δηλ. καλή κάμερα, άψογο βίντεο, μεγάλη οθόνη, multi media, WiFi, "internet browsing", Symbian, GPS, "μούρη", κλπ, κλπ...
Παράλληλα ήμουν ιδιαίτερα έμπειρος χρήστης PC και Windows, επεμβαίνοντας ακόμα και στο hardware των υπολογιστών μου (desktop, laptop).
Και τότε, ακριβώς όπως εσύ, βρέθηκα στο δίλημμα πως να αξιοποιήσω την επιδότηση της ετήσιας ανανέωσης συμβολαίου της vodafone. Έχοντας διαβάσει διάφορα fora στην Ελλάδα και στο εξωτερικό (με καλύτερο το παρόν, στο οποίο σου συνιστώ να έχεις μεγάλη εμπιστοσύνη), προβληματίστηκα λίγο για την αγορά, λόγω των αδιαφιλονίκητων μειονεκτημάτων που όλες οι συσκευές iPhone κατά καιρούς έχουν. Όμως κατέληξα (όπως μάλλον και εσύ άλλωστε) ότι το iPhone είναι συσκευή που πάρα πολλοί αγαπούν αλλά και πάρα πολλοί αγαπούν να μισούν...
Έκτοτε, και μετά από ένα 3G 16GB (Μ), ένα 3GS 32GB (Α), και τώρα ένα 4 32GB (Μ), το μόνο που με απασχολεί είναι τι χρώμα θα είναι το επόμενο iPhone(Α ή Μ)... Παράλληλα δε, είμαι έτοιμος και αποφασισμένος να εγκαταλείψω τον αμαρτωλό κόσμο των Windows για τα θέλγητρα ενός Macbook pro... μόνο και μόνο λόγω της απόδοσης και αίσθησης της χρήσης του iPhone OS. Εννοείται ότι όλα τα iPhones ήταν jailbroken, και εννοείται ότι διαρκώς (και λόγω του forum) εντυπωσιάζομαι με τις δυνατότητες της εκάστοτε συσκευής.
Άρα,
Once you go Mac you never go Back...

Ελπίζω να βοήθησα

ΥΓ.: Δεν είχα ποτέ μεταπουλήσει συσκευή μέχρι το 3G. Είναι όμως τόσο κρίμα να έχεις κάτι τόσο "δυνατό" να κάθεται στο συρτάρι, ή να μένει αναξιοποίητο από κάποιον μη σχετικό χρήστη της οικογενείας (που θέλει απλώς ένα όμορφο, εύχρηστο "τηλέφωνο"), που έκτοτε μεταπούλησα όλες τις παλαιότερες συσκευές μου εδώ, σε φίλους που ήξεραν τι ήθελαν και δεν ήταν διατεθιμένοι να δώσουν και μια περιουσία. Άλλωστε πόσες Ferrari μπορείς να οδηγείς ανά πάσα στιγμή...;;;

Φίλε έτσι ακριβώς και εγώ μία από τα ίδια. Η ομορφια του ΙΟS με οδήγησε στην αγκαλια της Apple.

#52   dekay

dekay

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:dekay65

Δημοσίευση 21/09/2010 - 23:21

Βλέπω ότι είσαι ¨φωτογραφία του εαυτού μου" σε αυτόν τον τομέα φίλε μου,
και χαίρομαι που βρίσκω κοινά στοιχεία με ανθρώπους,έστω και αν δεν τους γνωρίζω προσωπικά,
έτσι και εγώ κάπως ξεκίνησα με sonyericsson i750,i800,i850,nokia n95 και μετά πέρασα στα WM όπου για 3 χρόνια τα "ξεζούμισα" αλλάζοντας πάνω από 1000 rom.
To iphone μου κέντρισε το ενδιαφέρον στην απλότητα της λειτουργίας του και στην ευκολία της εγκατάστασης των εφαρμογών του.


Καλορίζικο λοιπόν, και θυμίσου να πάρεις οπωσδήποτε μεμβράνη οθόνης και θήκη, γιατί η κάθε γρατζουνιά πονάει στη καρδιά...!!!

#53   lagoudakis

lagoudakis

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/09/2010 - 23:38

φιλε μου ειχα για μια 5ετια win mob (qtek s100-2020-2020i-9000-HD-HD2-3300-3600-Tytn)και δεν τα αλλαζα με τιποτα.συνχρονως γελαγα με τους "φλωρους"που αγοραζουν iphone,βεβαια μια ξενερα ειχα αρχισει να την τρωω με τα win6,5 στο hd2 που δεν μου αρεσαν καθολου(σε σχεση με τα 6.1)και λεω πριν 3 μηνες ας δω και το iphone,αυτο ηταν!!!κολησα τρελα μαζι του,ολα τα κανω πια τοσο ευκολα,ειδικα μαιλ-πλοηγηση στο ιντερνετ ειναι μια απολαυση,απο εφαρμογες τα παντα ολα με ευκολες εγκαταστασεις,απλα λυπαμε για τα χρονια που εχασα να περναω ρομ και να προσπαθω να τις σεταρω,πρεπει να εχω περασει πανω απο 500 και να εχω χασει ατελειωτες ωρες με εκνευρισμο,επιτελους πια μου μενει χρονος να κανω και κατι αλλο.και φυσικα επαψα να ασχολουμε με τι συσκευες θα βγαλει η καθε εταιρια,απλα θα μεινω με το 3gs το οποιο το λατρευω μεχρι του χρονου,και ο λογος που δεν θα παρω το 4 ειναι οτι ειμαι μολις 3 μηνες με το 3gs οποτε δεν νιωθω εντονη την επιθυμια να το αλλαξω,αν το ειχα 1 χρονο πιθανοτατα θα το αγοραζα,φυσικα το 3gs θα το κρατησω οταν θα παρω το επομενο

Τελευταία επεξεργασία από: lagoudakis, 21/09/2010 - 23:43


#54   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 22/09/2010 - 01:29

Μην ξαναακουσω οτι θα βγει βελτιωμενη εκδοση γιο οτι αφορα το σημα.... ΕΛΕΟΣ δεν προκειτε να γινει κατι τετοιο...! αλλα Φιλε προσοχη αμα παρεισ μηλο την πατησες σκετο ναρκωτικο αυτη η εταιρια.....εθισμος! Εγω παρεπιπτωντος προβλημα με το σημα ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ!

#55   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 22/09/2010 - 01:43

Kαι εγω κατοχος του 4 εδω και 1 εβδομαδα περιπου!!

Πιστευω αξιζει η αγορα του με 1000..

Πριν και εγω ημουν με wm και φλασαρισματα, οχι οτι με χαλανε , ισα ισα κρατησα και το hd2 και του αλαζω τα φωτα..

Αλλα το μηλο ειναι κατι διαφορετικο, ειναι πολυ καλη συσκευη με καλη κατασκευη και ευκολια στα μενου του..
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#56   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/09/2010 - 02:17

θα σας χαλασω λιγο το ΄΄παρτυ''
εγω ευτυχως μπηκα στο ναρκωτικο που λεγετε apple και βγηκα αλωβητος καθως οταν μου εκανε το μπαμ και πηγα και στους υπολογιστες
ειδα οτι δεν ειναι και τιποτα τρομερο και τελος
για το 4 τωρα. αν δεν βρεθει καποια περιπτωση να το παρω θα περιμενω να το παρω μεταζειρησμενο απο ενα φιλο που εχει μαγαζι με μεταχειρησμενα γιατι θεωρω οτι αυτα τα λεφτα για ενα κινητο ειναι ξεφτυλα

#57   spyrospal

spyrospal

    iPH Member

  • 312 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/09/2010 - 02:48

θα σας χαλασω λιγο το ΄΄παρτυ''
εγω ευτυχως μπηκα στο ναρκωτικο που λεγετε apple και βγηκα αλωβητος καθως οταν μου εκανε το μπαμ και πηγα και στους υπολογιστες
ειδα οτι δεν ειναι και τιποτα τρομερο και τελος
για το 4 τωρα. αν δεν βρεθει καποια περιπτωση να το παρω θα περιμενω να το παρω μεταζειρησμενο απο ενα φιλο που εχει μαγαζι με μεταχειρησμενα γιατι θεωρω οτι αυτα τα λεφτα για ενα κινητο ειναι ξεφτυλα


ξεφτιλα 659?
οταν εχεισ μια συσκευη που κανει για λαπτοπ-οργκαναιζερ-voip-p.game console-gps + kiniτο?
νομιζω οτι εισαι απο τους ανθρωπους που επειδη το ςχουν πολλοι δεν το θες μονο κ μονο για νακανεις την διαφορα
γιατι αντικιμενηκα αν δεις ολα αυτα που αναφερω πιο παω τοσα που κανει-στο μεγεθος της κ + οτι ειναι mobile
νομιζω οτι πρεπει να το ξανασκεφτης,
τορα οσον αφορα των φιλο που για το αν αξηζει η δεν αξηζει
παρτο αξηζει κ με το παραπανω
καλα ξενυχτια,εχασες τον καφε με τους φιλους σου-ξεχασε την εφημεριδα+ το περιοδικο στην τουαλετα-ξεχνα την
τηλεοραση για να σε παρει ο υπνος,
εμπέξες ;-)

#58   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/09/2010 - 03:02

ξεφτιλα 659?
οταν εχεισ μια συσκευη που κανει για λαπτοπ-οργκαναιζερ-voip-p.game console-gps + kiniτο?
νομιζω οτι εισαι απο τους ανθρωπους που επειδη το ςχουν πολλοι δεν το θες μονο κ μονο για νακανεις την διαφορα
γιατι αντικιμενηκα αν δεις ολα αυτα που αναφερω πιο παω τοσα που κανει-στο μεγεθος της κ + οτι ειναι mobile
νομιζω οτι πρεπει να το ξανασκεφτης,
τορα οσον αφορα των φιλο που για το αν αξηζει η δεν αξηζει
παρτο αξηζει κ με το παραπανω
καλα ξενυχτια,εχασες τον καφε με τους φιλους σου-ξεχασε την εφημεριδα+ το περιοδικο στην τουαλετα-ξεχνα την
τηλεοραση για να σε παρει ο υπνος,
εμπέξες ;-)

φιλε μου χαλαρωσε λιγο με το λαπτοπ βοιπ κτλπ κτλπ
να φανταστω τοτε αφου εχεις iphone δεν χρησημοποιεις λαπτοπ γιατι δε το χρειαζεσε οπως λες
σε καλυπτει δηλαδη
δε ξερω εγω το θεωρω το καλυτερο τηλεφωνο αλλα οχι 600-700 ευρω
και για να περασουμε λιγο αποπεριτες συζητησεις
οικονομικα μπορω να το παρω οχι οτι ειμαι πλουσιος αλλα εχω τη δυνατοτητα
οταν θα μπορεσω να το παρω με 400 περιπου τοτε θα το παρω
μεχρι στιγμης με υπερκαλυπτει το 3gs μου

#59   spyrospal

spyrospal

    iPH Member

  • 312 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/09/2010 - 03:29

φιλε μου χαλαρωσε λιγο με το λαπτοπ βοιπ κτλπ κτλπ
να φανταστω τοτε αφου εχεις iphone δεν χρησημοποιεις λαπτοπ γιατι δε το χρειαζεσε οπως λες
σε καλυπτει δηλαδη
δε ξερω εγω το θεωρω το καλυτερο τηλεφωνο αλλα οχι 600-700 ευρω
και για να περασουμε λιγο αποπεριτες συζητησεις
οικονομικα μπορω να το παρω οχι οτι ειμαι πλουσιος αλλα εχω τη δυνατοτητα
οταν θα μπορεσω να το παρω με 400 περιπου τοτε θα το παρω
μεχρι στιγμης με υπερκαλυπτει το 3gs μου

χρισιμοποιω λαπτοππ οταν ειμαι στο σπιτι γιατι στον δρομο δεν μπορο να βγαλω το λαπτοπ(αντε νετμπουκ)
να δω τα email mou i κ 1.000 παραδειγματα που μπορει ο καθενας μας να πει οπου χριαζεται στην δουλεια του λαπτοπ
κ επειδη εγω κολλιτε το χρησιμοποιω κ σαν νοιρ κ σαν organizer
δεν βλεπω καπιο επηχηριμα σου ωστε να κολαει το χαλαρωσε....?
κ δεν μηλησα για οικονομικο...κανει κατι που δεν λεω?
η μηπως το παραφουσκονο επειδη το δουλευω καθε μερα?
η θα μου δωσει φαει να φαω κ το υποστηριζω,? μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε τα λεφτα του ειναι καλα οταν ενα κινητο νοκια
με symbian polite sta 500 eyro..plaka kanoyme? k esy to 3gs tosa peripou to pires konta sta 600 eisai k esy
k ela na sou po tora na fagothoume emeis gia to an axizi i dn axizei 1 kinito einai xazomara.,

#60   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/09/2010 - 03:36

χρισιμοποιω λαπτοππ οταν ειμαι στο σπιτι γιατι στον δρομο δεν μπορο να βγαλω το λαπτοπ(αντε νετμπουκ)
να δω τα email mou i κ 1.000 παραδειγματα που μπορει ο καθενας μας να πει οπου χριαζεται στην δουλεια του λαπτοπ
κ επειδη εγω κολλιτε το χρησιμοποιω κ σαν νοιρ κ σαν organizer
δεν βλεπω καπιο επηχηριμα σου ωστε να κολαει το χαλαρωσε....?
κ δεν μηλησα για οικονομικο...κανει κατι που δεν λεω?
η μηπως το παραφουσκονο επειδη το δουλευω καθε μερα?
η θα μου δωσει φαει να φαω κ το υποστηριζω,? μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε τα λεφτα του ειναι καλα οταν ενα κινητο νοκια
με symbian polite sta 500 eyro..plaka kanoyme? k esy to 3gs tosa peripou to pires konta sta 600 eisai k esy
k ela na sou po tora na fagothoume emeis gia to an axizi i dn axizei 1 kinito einai xazomara.,

οχι φιλε δεν εχω διαθεση να φαγωθουμε ουτε στη μπηκα απλα ετσι ειναι το στυλ μου και ισως να το πηρες στραβα
600 ευρω δεν το πηρα γιατι και εκεινο το θεωρουσα κοροηδια
το μοναδικο που πηρα ηταν το 2g οπου μολις βγηκε το 3g Πηρα γραμμη τη μαγκια του στηβ
δηλαδη να σου δινει ψιχουλακια σε σχεση με το προηγουμενο αλλα με πολυ δυνατο μαρκετινγκ
γιατι φιλε μου οσο και να μιλαμε εγω ξερω οτι το θεμα δεν ειναι τι πουλας αλλα πως το πουλας και ο στηβ το ξερει πολυ καλα αυτο οσο για τα μαιλ σου που λες σαν παραδειγμα φανταζομαι οτι δεν ειναι αιτια να τα σκασεις για το μαιλ εκτος και αν εισαι
δε ξερω και γω ποιος που σου ειναι τοσο σημαντικο να δεις ενα μαιλ στο δρομο. εσυ μπορει να εισαι αλλα οι περισοτεροι δεν ειναι.το δικιο μου δε ψαχνω να το βρω σε ενα φορουμ του iphone οπως δε μπορω να το βρω αν μπω σε ενα φορουμ της μερτσεντες για παραδειγμα να πω οτι το ταδε μοντελο ειναι αρκετα υπερεκτημημενο
και επειδη παρεξηγησες τα λογια μου εγω δεν ανεφερα οτι υπαρχει καλυτερο αλλα ανεφερα την τιμη
οτι 700 δε δινεις φιλε μου για να βλεπεις μαιλ και ναι το θεωρω ξεφτυλα
αν ειναι αυτο δωσε μου 700 να σου λεω τα μαιλ απο το σπιτι μου οτι ωρα θες και οποτε θες :lol: :lol:
το τελευταιο δεν ειναι επιχειρημα :rolleyes: :rolleyes:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες